www.seksam.lv - www.seksam.lv

Vēlējos paziņot, tiem kas tur ir reģistrējušies, tur ir pa pilnam viltus profili - pat ar bildēm. Administrācijai var rakstīt cik grib, viņi pat neatbild, galvenais ka kāds slimais maksā par galeriju izveidošanu, to ka tas cilvēks nav īstai nevienu neinteresē. Saprotu, visma jau neizsekosi, bet esmu daudz vēstules rakstijusi, ka varu pierādīt, ka ES nemeloju, bet kā saku, tur nevienam neiteresē. Profils "sulīgā" nav īsts, bildes novilktas no Draugiem.lv un tas viss. Vai ir kāda vieta, kur es varu sūdzēties par šādiem jautājumiem, jo tā ir nelikumīga manu bilžu izmantošana, un ar adminstrācijas palīdzību varētu pat vainīgo atrast, jo kāds jau ar telefonu abonē galerijas. Kāds varētu man palīdzēt :)

ž

B Baņkieris 12.03.2010

Diemžēl tas nav vienīgais saits, kur tiek vilktas bildes no svešiem profiliem!
Apmeklētājiem sevišķi ieteiktu pievērst uzmanību fotogrāfijām uz kurām ir citu portālu logotipi.
Jau vairākas reizes esmu teicis, ka esam loģiski atraduši domāt, ja domātu loģiski, tad šādu ekscesu būtu stipri mazāk!
ŠĀDU SAITU APMEKLĒTĀJIEM SMADZEŅU IEKUSTINĀŠANAI:
Ja profils ir īsts, tad kāpēc tajā izvietot bildes ar citu saitu logotipiem, ja ir oriģināli? Tikai viltvārdim nebūs oriģinālu!!!
D O M Ā J I E T !

H HugoDjego 12.03.2010

Es atkal domaju, ka tas kaut kāds veikals...

D DreamLV 13.03.2010

ir arī intresantākas lietas ko darīt!!!

: :) 09.05.2010

Izliekot savu info publiskai apskatei, jāņem vērā, ka tā info var tikt arī ne tikai apskatīta. Šajā gadījumā -bildes var tikt izmantotas citam profilam. Un par tām zīmēm... domājams, ka pie mūsdienu iespējām - screenshot +photoshop (un gan jau, ka vairums der arī parastais paint vai vnk. bildes apgriešana). Tā nu tas ir... diemžēl, neko jau daudz tur nevar darīt :) Pieļauju, ka tādiem seksam.lv administratoriem ir pilns ar tādiem vai šādiem ziņojumiem, kaut gan...žēl, ka admini pilnībā neatsaucas uz lietotāju sūdzībām.

E Es 19.12.2011

Ir citas alternativas, kur adminis ar lietotājiem ir korekts un uz TU, piemēram - www.sextrem.lv