www.sudzibas.lv www.seksam.lv Privātās sarakstes iznīcināšana un lasīšana, kuru veic vietnes moderātors vai administrātors

www.seksam.lv - Privātās sarakstes iznīcināšana un lasīšana, kuru veic vietnes moderātors vai administrātors

Gribu vērst cienītās publikas uzmanību uz interneta vietni www.seksam.lv
Problēmas izklāsts ir sekojošs:
Izklaidējos es šajā vietnē, pļāpāju ar lietotājiem un asinu prātu forumā, kad pēkšņi kāds lietotājs izmisīgi brēc pēc taisnības jau augšminētajā forumā. Moderātors ir izdzēsis viņa anketas titulfoto, jo tas acīmredzot neatbilst portāla noteikumiem. Bilde vēl kādu brīdi bija redzama un nekā neatbilstoša portāla noteikumiem es personīgi un 99, 9% lietotāju nepamanīja - izņmeot protams moderātoru, kurš steidzami šo bildi izdzēsa. Izteicu aizdomas, ka iespējams moderātors ir homoseksuāli orientēta persona, kurai nav pieņemams foto ar gaumīgi aizkrāsotu dzimumorgānu.
Tūliņ sekoja reakcija. Profīls tika bloķēts un vēstules... vēstules, kuras es vēl nebīju atvēris un izlasījis pēkšņi uzrādījās kā atvērtas un izlasītas. Kāds cits vietnes lietotājs ari pamanīja, ka visas manas rakstītās vēstules pēkšņi ir izdzēstas pat viņa profīlā. Secinājums vienkāršs: www.seksam.lv nav privātās sarakstes neaizskaramības.
Ja jūs vēlaties lai www.seksam.lv moderātors vai administrātors mierīgi okšķērē pa jūsu privāto saraksti, dzēš viņaprāt netabilstošas bildes, profīlus, kuri ir izteikuši kritiskas piezīmes par www.seksam.lv darbibu un jebkurā brīdī tiktu bloķēts jebkurš mēģinājums iebilst - WELCOME www.seksam.lv!
Protams, ka tas ir privāts kantoris... bet arī privātiem kantoriem ir noteikumi. Un pirmais ir PRIVĀTĀS SARAKSTES NEAIZSKARAMĪBA!
Tas www.seksam.lv ir pilnīgi tukša skaņa. Jūs izpreparēs un nobloķēs, kad jūs to mēģināsiet pastāstīt citiem lietotājiem.
Arī www.seksam.lv noteikumos nav rakstīts, ka privātā sarakste ir neaizskarama. Tas par daudz ko liecina.
Muļķīgākais ir tas, ka sarakstē tika minēti personu dati un neesmu vairāk pārliecināts, ka tie neparādīsies kaut kur...
Drīzāk pat esmu pārliecināts, jo kādā sarakstē minētajā vēstulē bija pieminēta @ adrese, kuru zināju tikai es un tas cilvēks kuram tā tika nosutīta. Un kāds pārsteigums - drīzumā uz šo @ pastkasti sāka nākt viennozīmīgi tendēti spami par seksuālo tēmu. Kāds pārsteigums, ka jūsu privātos datus kāds pārdod...
Tad nu lūk šāds ir tas stāsts.
Un moderātori tur tiešām ir liekulīgi Pī.

R

G Gints 17.06.2011

G Gints 18.06.2011

Točna!

K Ku 19.06.2011

Dročītājs un viņa satraukums. Haha... ārprāts... un tas, ka "asina prātu" seksa forumā vien ir grāmatas vērts.

R Rihards 19.06.2011

Jā dročiju!!! Un Tev Ku arī iesaku - tāds saspringts izklausies :D
Kut gan Tu to pa kluso noteikti dari un pēc tam aplaisties ar svētīto ūdeni un savu galu pamērcē lai grēks noskalojās...
Bet tas nav iemesls lai kaut kādi pediņaini moderātori okšķerētu pa manu PRIVĀTO saraksti un dzēstu to ārā!

P Paļina 21.06.2011

Tas ir rumpīšu portāls :DDDD Nevis seksam.lv Un sen jau zinu ka tur admini un moderi ložņā pa privātajiem mailiem.

K Kozļiks 04.09.2011

E Es 19.12.2011

Ir citas alternativas, kur adminis ar lietotājiem ir korekts un uz TU, piemēram - www.sextrem.lv