www.sudzibas.lv vestule uz e- pastu atnakusi vestule uz e- pastu ka esmu vinejis naudu

vestule uz e- pastu - atnakusi vestule uz e- pastu ka esmu vinejis naudu

man ir atnākusi vēstule uz e- pastu ka esmu laimējis naudu sūtītājs ir www.australianlotto.com tad vēl ir e-rev [slēpt]@live.comun vēl ir telf-447035904370un vēl irMs Pamela Kafton Online Lottery Cordinator es vienkārši nezinu ko darīt

K Kams 19.04.2010

Kauns, par tik neattapīgiem tautiešiem!

E Es-se 19.04.2010

Kā var ticēt visam, kas rakstīts uz sētas? :)
Tev arī nekas vairāk par šā e-pasta "izsvītrošanu" no savas dzīves nekas nav jādara!

M Marta! 19.04.2010

Mums ari bija no ta pasha vestule! Bija ari uzradits itka laimetais cheks miljona vertiba. Lasot nedomajot par patieso anglju-latvieshu tulkojumu viss liekas loti jauki: atsutiet mums savus datus un mes jums izsutisim biletes lai varat ierasties pec naudas vai ari parskaitisim jums to uz kontu. Bet ja iztulko pareizi tad atklajas brinumu lietas: Ka uzzinot manus datus vini sak man sutit kkadu mistisku preci miljona vertiba un ka man vel vinjiem par to japiemaksa! Nu nosmejushies bijam pamatigi! Morale:dzesiet uzreiz tadas vestules ara!

L latvietis 20.04.2010

Svētceļniece Marija Ermandsone .
Lai top slavēts Jēzus Kristus!

Esmu nenogurdinoša katoļu svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Pievienojies tūlīt:

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!