www.sudzibas.lv IZZI internets

IZZI - internets

Izzi vispār ir kautkāds arprātīgs kantoris. Atslēdzu viņu nekam nederigo pakalpojumu un atdevu visus pričendāļus. Šie pēc gada izdomāja, ka es viņiem neesot modemu atdevis un par to prasa 120 ls un vel soda naudu ap 50 ls. Loģiski ka tos papīrus neglabāju tik ilgi, takā pieradīt neko nevaru. Protams, ka neko nemaksāju un netaisos to arī darīt. Tagad sūdzēšot tiesā un likšot kredītreformā dēļ sava iekšējā bardaka. Man gan tas ir vienalga.. Tākā gribu pabrīdināt - ar šitiem jābūt uzmanīgiem.

K

M maris 25.06.2010

man sia edan bija tas pats, modemu atdevu, beigaas vini saka, ka nav atdots, knapi ar viniem tiku galaa.Iesaku visiem, kas nodod modemu panemt apliecinosu dokumentu, kas apliecina, ka modems ir nodots, citaadi vini spekulee uz sito un smaucaas.