www.sudzibas.lv TSR Internets klientu apkalposana

TSR Internets - klientu apkalposana

Sodien tiek atkartoti pieslegts internets, par kuru prasa samaksat skaidra nauda nesniedzot kviti. Kad to atsakas darit tad paskaidro ka jaejot esot uz ofisu. Sanak ta ka klients ir tikko pec smagas operacijas uz gultas guloss. Interneta so rekinu nevarot apmaksat.
Klienta meita no Zviedrijas zvana uz ofisu. Uz jautajumu kada veida LV iespejams sniegt pakalpojumus bez kvits atbilde netiek dota. Luk kvitis esot aizmirsusi panemt lidzi. Kad jauta kada veida klients varetu pieradit ka savu rekinu apmaksajis, ari sakarigu atbildi nedod. Kad jauta vai TSR nav kads arkarteju gaidijumu risinajums saja gadijuma pret klientu kurs smagi slims, tad tiek nomesta klausule. Kad atkartoti zvana spiez nost klausuli, pecak atbild, bet ne uz jautajumu kads ir viriesa vards un kads ir prieksnieka vards un telefons. Mates uznemums esot Helsinkos.
Mani apbrino sis klientu apkalposanas veids, kur mani klienta meitu sie sev par kundi neveletos. Ziniet godigi es ari nekad nenemtu pakalpojumus no saa uznemuma. Varbut beidzot ir laiks kadai augstak stavosai institucijai ieskatities saja uznemuma un parbaudit kur ta klientu naudina aizplust, jo redz virtuali ieskaitita nauda banka nederot, bet tikai skaidra nauda.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes