skorpions apsardze - nemaksa

sveiki kurs velas izkirties no sievas var nakt uz skorpionu stradat jo tur nemaksa naudu skorpiona prezidens baz naudu sev kabata lai varetu iedzert un paspelet kazino vins ir riktiks pauts dadus jasit nost jo vins ir maita ja kadzs man iedotu dabro es vinu butu nositis pirmaiss a skorpiona prieksnieks ir riktigs goldmana kajslaucis vinu sauc dimitrijs jo tadi varguli ka dimitrijs tikai zin ka goldmanim atsu unvis jovins nau nekats prieksnieks tas dimitrijs jo nevar no goldmana isdabut naudu lai samaksatu darbiniekiem jo goldmanis dimitrijam saka ka nedos naudu un vins ka zakpastala aiziet sava vieta ka riktigs suns

š šeherezade 29.09.2009

Jēziņ, Rihard, tik garš teikums un pilnīgi neviens komats, un pat ne vismazākais punktiņš nav ielikts, nu tur gan vajag baigo ''talantu''..:D:D:D Mjāāāā, un naudu Tev nemaksā pavisam vnk iemesla dēļ-----Tu esi totāls analfabēts un arī sieva no Tevis pamuka šī iemesla dēļ, a Tu domāji, ka naudas dēļ????:)))))))
P.S...sieviete var pieciest zināmu laiku, ja trūkst naudas, bet ja tam visam nāk klāt vel analfabētisms un gan jau ari citas vainas, tad jāmūk projām pec iespējas ātrāk!!!:))))

E ea 23.10.2009

nuy gan tu losiss esi vins maksaa tikai tiem kas normali bet tu gan esi daunis

A Anonymous 29.10.2009

Vini nemaksa ne tikai tiem cilvekiem, kuri slikti strādā, bet arī tiem, kas strāda ilgo laiku

A Anonymous 03.11.2009

SKORPIONS APSARDZE ir firma, ar lielu pieredzi mest cilvekus ar algu...

D dima 04.11.2009

Tur jau puse darbinieku 3.mēnešus gaida algu, pat pults operatore aizlaidās gudrīši atradušies...

A Anonymous 09.11.2009

SKORPIONS APSARDZE во главе Сандиса голдманиса постоянно кидает людей на деньги, а такде незаключают трудовые договора на время проверочного срока вовсе. Хотите идти работать за бесплатно, идите в SKORPIONS APSARDZE.

S shef 06.01.2010

da vezde tak

A Anonymous 07.01.2010

везде возможно и так, но должно быть и уважение к людям. А кидать людей с зарплатами, особого ума и знаний ненужно иметь

A Anonymous 10.02.2010

Skorpions Apsardze - Ne Firma, a cirk v kotorm klounami vistupajut k sozhaleniju rabochie, tak kak nachalstvo nad nimi nasmehaetsa i nevipla4ivaet dengi, no pri etom niv4em sebe v zizne ne otkazivjaut

K Kapēns 08.10.2010

Viss ir pareizi ko te saka...es ar tur iesāku strādāt...2 maiņas nostrādāju un dienu pirms nākamās maiņas aizgāju uz ofisu un uzrakstiju atlūgumu teici ka lai uz rītdienu meklē citu ka manis nav un nebūs :D kauko jau ieminējās par mēnesi atstrādāt bet kā jau teicu atrodiet un piespiediet mani strādāt :D KARO4 FIŠKA TĀDA ŠODIEN MAN ATNĀCA SMS (ES BIJU ŠOKĀ) ALGA NO SKORPIONA PAR 1 MAIŅU 24 LS TAS BIJA PSC ES MĒMS...man aš kauns palika ka es pret vinjiem tā :D:D:D...Vinjiem vēl tā pašnodarbinātības prasība ir...īsti nelikumīgi tas jau nav...bet pareizi ar nau...pa tām divām maiņām ko nostrādāju uzzināju pieteikami daudz...par algām un visu pārējo un pasūtiju na3b...un es arī strādāju rīgas 1 slimnīcā...
un vēl kas pa tām divām maiņām ko tur sabiju...biju mēms par tehniķiem kas signalizāciju apkalpo ja kas gļučī...karo4 nu tur 1 pc ar visām signalizācijām uz durvīm u.t.t. pc čupā pa dienu reizes 30 restartēt vajag lai ko rādītu...citreiz pat neieslēdzas...citreiz pat pus dienu stāv izslēgts lai netraucētu ar savu pīkstoņu nenormālo(vnk pats no sevis nogļuči un pīkst, tā nau signalizācija bet paša pc gļuks)
karo4 atbrauc tehniķis kuru pat dienām jāgaida esot :d pirmais ko pasaka ir tas ka mēs paši kādu vadu pakustinājuši un tāpēc sačakarējām :D tad ņem izrausta visus vadus un saliek atpakaļ...un tagad pats labākais :D turot nospiestu laikam shift spaida visas pārējās pogas pēc kārtas :D:D:D nu visas...es skatos un brīnos :D:D:D beigās pasaka HVZ ka mosh vajadzētu savāk uz remontu ko viņš jau est teicis nedēļu atpakaļ kā dzirdēju no kolēģa
TAS IR PSC VNK

Firma vo glave s moshennikami, Vam gospoda za # pora, a ne zanimatsa ohrannim biznesom, tak kak biznesom vi javno upravlatj ne umete, a tolko lish zanimatsa moshenni4estvom.

B bfsfh 14.02.2011

Cilvēki, ko jūs rakstāt??? Nemuldiet!!! Ja strādā, tad maksā!!!

Vienalga, vai tu strada vai ne, vini vispar neko nemaksa, jo visur ir paradaa

. ....... 17.03.2011

Strādāju 6 mēnešus, ļoti lojāla attieksme pret darbiniekiem. Algu maksā daļās, bet visu izmaksā.
Neko sliktu nevaru pateikt, dīvaini komentāri šeit.

D DAS 11.08.2011

Interesanti, kā tur maksā: http://www.tv3play.lv/play/250969/?autostart=true