skorpions apsardze - atalgojums

Skorpiona apsardzes sponsoriem: tiem kas vēlās ieguldīt savu darbu, laiku un naudu skorpiona īpašnieka labklājībā. Laipni gaidīti. Un ziniet, ka par Jūsu ieguldīto darbu jums nekas nebūs. Izvietojot savus sludinājumus par apsardzes darba vakancēm, firmas vadība kautrējas uzrādīt pat savu nosaukumu, jo reputācija ar gadiem ir stipri sabojāta. Brīnums kā Valsts darba inspekcija tādam kantorim atļauj sevi apsargāt, kurā apsardzes darbiniekam lai atgūtu savu nopelnīto atalgojumu ir stipri jāpiepūlas, un jāklausās ikmēneša solījumus, ka nedaudz jāuzgaida un tā no mēneša uz mēnesi, un lielai daļai trūkst pacietības novest to lietu līdz galam. Tā kā jauniem apsardzes darbiniekiem kam tiek piedāvāta karjera „SKORPIONĀ” ar sevišķu attieksmi un regulāru ikmēneša pilnu atalgojumu silti iesaku: Netērējiet savu laiku, darbu un naudu.

J Jānis 26.11.2011

Uzmanieties, tagad BERKUTS !
Mašīnas arī tādas kā eglītes spilgtākas nevarēja uztaisīt. Klauni.
Un vadība tā pati, tas uzmetējs Goldmanis, tagad vismaz blatnos nummurus novacis no džipa, kas iegādāts par darbinieku saziedotajām algām.