skorpions apsardze - Nemaksa algu!!

Draugi. NEEJIET stradat uz "skorpions apsardze" un visus savus draugus un pazinas bridiniet lai pat nedoma tur iet!! Algas maksa reiz 3 menesos, pa pus gadu paliek parada 4 algas.. Stradajot tur izteresiet vairak neka nopelnisiet!! Par algas izmaksu vini pat dzirdeet negrib!! Saudzejiet savus nervus un savu naudu!! Majas sedet ir letak!!

R rrr 21.11.2009

Vai informējāt Valsts Darba inspekciju par darba devēja pārkāpumiem?

A anonymous 15.12.2009

Bet Priekš kam? Ja Viņi apsarga Valsts Darba Inspekciju

A A 26.10.2010

Ē bet tas jau labi, ka maksā vismaz reizi trijos mēnešos, priecājies es EVORA nostrādāju bez maksas

U uldis 20.09.2011

Kārtējo reizi Skorpions maina ādu.Tagad saucas citādi, bet nemaksā tāpat. Esiet vērīgi piesakoties darbā!

J Jānis 26.11.2011

Jā, tik maina nosaukumus, tagad BERKUTS !
Mašīnas arī tādas kā eglītes spilgtākas nevarēja uztaisīt.
Un vadība tā pati, tas uzmetējs Goldmanis, tagad vismaz blatnos nummurus novacis no džipa, kas iegādāts par darbinieku saziedotajām algām. :D

J J.ZV74 09.09.2012

Nekas spīdošs šajā jomā nav es atkal savlaik strādāju Grial firmā tur knapi tās pat kapeikas konvertā izmaksāja ne atvaļinājumā laiž, ne slimības lapas pieņem, ne nodokļus pilnībā nomaksā vārdu sakot rukā nonstopā pa 80 sant. stundā. lai 200 ls nopelnītu jābūt gatavam tikpat kā bez brīvdienām rauties.