www.sudzibas.lv ezeri.lv liegta pieeja

ezeri.lv - liegta pieeja

Parādnieks un interneta mājas lapas uzturētājs Jānis Sprūds ir jāsauc pie kriminālatbildības un viņam obligāti ir jāliedz iespēju turpmāk jebkad nodarboties informācijas tehnoloģiju jomā. Tā kā ezeri.lv mājas lapa man šobrīd ir pieejama vienīgi no portatīvā datora kuram ir iespējams nomainīt pieejas IP adresi, ja tā gadijumā tiek bloķēta stacionārajam datoram tādas iespējas nav. Tāpēc gribētu šo parādnieku iesūdzēt patērētāju tiesību aizsardzības birojā lai tā darbinieki piedzītu kompensāciju un Jānim Sprūdam kā ezeri.lv uzturētājam tiktu anulēta un atņemta licenze kā arī būtu turpmāk liegta iespēja jebkad strādāt darbā kas saistīts ar informācijas tehnoloģiju jomu

J

D ddd 10.10.2009

būtu jāsauc gan

E Eseseseseseseseses 10.10.2009

pateereetaaju aizsardziibas birojaa tu nevienu iesuudzeet nevari, tur tu vari tikai pasuudzeeties (meegini izklaastiit domu skaidraak un metodiskaak, jo no taa, ko tu seit esi uzrakstiijis, maz kas ir saprotams). iesuudzeet tu vinju vari tiesaa, bet pirms tam ar veesu praatu apdomaa, vai finansiaali tam esi gatavs.

vispaar jociigi, ka cilvji cepaas par taadaam maznoziimiigaam lietaam - viena vecu sviestu nopirkusi - pasaules gals klaat; otram www neiet - tiesaasoties, pateretaju aizsardzibas birojs tiek piesaukts..taisni vai gribas pateikt veco labo anglu teicienu - get a life!

D ddd 14.10.2009

nu ko tad sauksim to nelieti zagli un parādnieku uz raidijumu COPE lai tad publiski paskaidro kur ir vaina ?!!!Gribu redzēt zagļa ģīmi un ko viņš atbildēs par savām nelikumībām.Ja viņš no sevis iedomājas ka strādājot vides ministrijā viņš sevi ir pasargājis tad maldās.Jo jāatbild būs agrāk vai vēlāk un arī sods jāsaņem.Tāpēc ierosinu patreizējo www.ezeri.lv mājaslapas uzturētāju saukt pie krininālatbildības par ļaunprātīgu manas IP adreses bloķēšanu bez pamata un par katru nobloķēto dienu piespriest kompensāciju 10 LS apmērā Kā arī anulēt mājas lapasezeri.lv īpašniekamlicenzi šīs mājaslapas uzturēšanai internetā turpmāk jebkad liedzot viņam darboties IT jomās LATVIJĀ

A Andrisnoezeri.lv 13.07.2010

Sūdzības iesniedzējam tika liegta iespēja apmeklēt www.ezeri.lv lamu vārdu dēļ, kurus viņš regulāri pamanījās atstāt mūsu diskusiju forumā. Runājot par licences anulēšanu, autoram ir maldīgs uzskats par to, ka mājas lapas uzturēšanai vispār nepieciešama licence.