Interneta pakalpojumi - Internets

IZZI

Uzmanību viesiem, kas vēlas noslēgt līgumu ar SIA IZZI! Ar tādiem mafijas paņēmieniem, ko pielieto SIA IZZI, neesmu mūžā sastapusies.
Mans uzņēmums izmantoja SIA IZZI Interneta pieslēgumu 6 gadus. Tā kā bija ļoti daudz problēmu ar IZZI, gandrīz vai katru mēnesi plus 2 ls LATTELEKOM rēķinam par norunātajām sarunām ar SIA IZZI, nolēmām pārtraukt līgumu ar šo firmu.
18.jūnijā tika pieteikts ATTEIKUMS, piekrītot, ja lauž līgumu, jāmaksā soda nauda 50 ls apmērā. Tā kā bijām pārcēlušies jūnija sākumā uz jaunām ofisa telpām, 25.jūnijā ieradās IZZI tehniskā daļa un sāka Interneta uzstādīšanu. Bijām šokā, bet tie bija tikai ziediņi!
Sākām gaidīt jauno rēķinu par 50 ls, bet izrādās, ka bija jāmaksā par jūniju, kaut gan neizmantojām viņu pakalpojumus jau no 10.jūnija, plus jūlijs(par nākamo mēnesi) + 50 ls. SUPER!
Labi! Tā kā ar lielo pārvākšanos bijām aizmirsuši samksāt šo rēķinu, septembrī saņēmām jau milzīgu rēķinu no JAU iekasēšanas firmas, kas informē, ka būsim parādnieku datu bāzē, ja nekavējoties nesamaksāsim to. Vai nav jāsūta atgādinājuma vēstule vispirms nodod rēķinu iekasēšanai? Vai paši, SIA IZZI, nelauž noslēgto līgumu ar klientu, ja tehniķi nevar ierasties un pieslēgt Internetu 3 nedēļas? Vai firma, kura pārdod preces Internetā, var darboties, ja tai nav INterneta pieslēguma vairākas nedēlas?
Lūdzu, cilvēki, viņi strādā uz kvantitāti nevis uz kvalitāti un naudas iekasēšanas metodes viņiem ir NEKAUNĪGAS! Paskatieties INTERNETĀ, cik daudz sūdzību ir attiecībā uz viņu pakalpojumiem!
Lai veicas! KUR GAN SKATĀS FIRMAS IPAŠNIEKS!

T Tontons 21.09.2009

Samaksā rēķinu IZZI un sūti inkasso firmu 3 mājas tālāk.

M Milda 21.09.2009

Jā, bet kāpēc TĀDAS firmeles vēl pastāv, kas nespēj nodrošināt to, ko uzņēmušās, kā arī kas tā par praksi, ja tiklīdz no līguma gribi atkāpties nekvalitatīva pakalpojuma sniegšanas dēļ, tad par ko ir jāmaksā???Forši sanāk...viņi nenodrošina pakalpojuma kvalitāti, bet man par to vēl jāpiemaksā???IZZI nav vienīgais šada veida kantoris ar krāpnieku shēmām...Tāds pats ir VIASAT!ar to saskāros personīgi!Un par tādiem ko esmu dzirdējusi ir arī TELE2, LAttelekoms un LMT...bet neviens apstādināt negodīgo komercpraksi redz nevar!