www.sudzibas.lv Interneta pakalpojumi Nav iespejams partraukt noslegto ligumu

Interneta pakalpojumi - Nav iespejams partraukt noslegto ligumu

SIA “4NETS”
SIA “EDAN”
67004444, 26818008 -
Nav iespejams no 1.02.2009 partraukt noslegto ligumu. Nekadas reakcijas uz iesniegumiem un vestulem, kaut liguma termins sen beidzies, bet tiek sutiti gan pazinojumi, gan rekini par februari un par martu. Cik ilgi tas varetu turpinaties?

V

Z Zara 18.03.2009

Mde eto šaraskina kontora ečo ta!!!

A AndronMc 03.05.2009

Ne sūda tu neesi sapratis. Aizsūti ierakstītu vēstuli ka atsakies un viss. Tālākos rēķinus vari nemaksāt. Kā tu domā kapēc tad likumā ir paredzēts ka firmai obligāti jābūt juridiskai adresei? Lai spamu sūtītu?
Vai tad Olainē ir tik švaki ar Internetu ka jāņem kaukādi slaviki?

Z Zane 07.12.2009

Tas beigsies tad, kad Jūs saņemsiet telefona zvanu no Creditreform ar rupju pieprasījumu samaksāt "parādus" + procentus. Tā nu šis uzņēmums strādā. Draudēs Jūs ielikt parādnieku melnajā sarakstā kā personu, kas nemaksā kredītus un parādus. Un uz Jūsu zvaniem un sūzībām sliktā "latviešu" valodā arī neviens Jums neatbildēs. Apsveicu, Jūs esiet iekritis viņu slazdā, un bez morāliem un finansiāliem zaudējumiem ārā netiksiet.