www.sudzibas.lv Draugiem.lv par neloģisku profila bloķēšanu

Draugiem.lv - par neloģisku profila bloķēšanu

Tik liels portāls bet adminstrācijā kas izvērtē profila bloķēšanu noalgo bērnus, jo citu izskaidrojumu neredzu.
Iemesls tādam uzskatam radās, kad es aiz pārskatīšanās ievietoju reklāmu- ''zip.lv'' pie sadaļas ''atdod parvelti'', bet vajadzēja būt pie sadaļas ''mainīt''. Man par to nobloķēja profilu ''draugiem.lv'' . Varētu padomāt ka tas ir šausmīgs pārkāpums, es vēl saprastu ka man uz kādu laiku būtu uzlikuši liegumu reklāmas ievietošanai, bet pričom tur profils. Bet kad tur daudzi nepārtraukti nodarbojās ar aferismu, tas ir normāli.
Uzskatu ka mums nav likumu kas liegtu strādāt nepilngadīgajiem šādu lēmumu pieņemšanā, pa cik uzņemumu arī vada kaut kāds puišelis.

V

Z zinataja 29.09.2009

Nu nedomāju, gan, ka tā iemesla dēl, ka ievietoji reklāmu ne tai sadaļā tev nobloķēja.Un kur tu gan lasīji, ka nepilngadīgie tur strādā? Varbūt savas "ekstrēmas" bildes biji galerijā salikusi????Un draugiem lv nepieder puišelim, ja vien kam āri 30 neskaitās puišeļi!!

A anonīms 30.09.2009

Lauris Liberts ir patmīlīgs puišelis. Draugiem.lv tendence pelnīt pēc iespējas vairāk pārsniedz jebkādas robežas. Ja sākotnēji šis portāls bija paredzēts draugu un domubiedru sapulcināšanai, tad tagad pārvērties par vienu vienīgu maksas īsziņu sūtīšanas kantori, kura mērķis ir nokāst pēc iespējas vairāk naudas no sīčiem

M moisha 30.09.2009

tragēdija, kā bez draugiem eļ vē dzīvosi

S sss 30.09.2009

nu jā bērniem tiešām nevajadzētu pieņemt tik NOZĪMĪGU lēmumus, bļa!

š šeherezade 30.09.2009

Vitaut, Tu esi viens kārtīgs lošara, un domāju, ka Tevi nobloķēja ne bez iemesla!!!Tas, ka draugiem.lv ir šis tas par maksu, ir tikai normāli, arī viņiem ir jāpelna sava alga un nav jau spiesta lieta ne sūtīt statistiku, nedz arī albumu un .t.t...Un kā Tev šķiet, vai tie ceļojumi, kurus šobrīd var laimēt draugos ar kartiņu krāšanu, nemaksā neko?Domā, ka tie tiek dāvināti par baltu velti?Nekas šajos laikos netiek dots par velti !!!Un par kādu afērismu vispār iet runa?

E Es 30.09.2009

Spēles organizētājs: SIA Izdevniecība Rīgas Viļņi.. visdrīzāk draugiem.lv vēl nopelna uz šo spēli...