www.sudzibas.lv Dukascopy SA Darba meklētājiem

Dukascopy SA - Darba meklētājiem

Neieteicu nevienam iet tur strādāt - save your time and power.
uzņemumu izveidoja milionārs no Maskavas, kas apmetis šveicē, bet īstenībā uzņemumu vada viņa sieva, kas neesot pie veselā prāta, uzņemumā visi baidās no viņas. laiku pa laikam viņai rodas šizoidās aizdomas, un tad viņa atlaiž cilvēkus no darba bez jebkāda iemesla un brīdinajuma.
kadreiz viņa bļauja man klausulī, ka viņai rokās ir simtiem CV un viņa visus, kas tagad strādā, izmetis ārā uz ielu utt. šitā kārtā viņa izmeta meiteni, kas izveidoja Rīgas ofisu, bet palika stāvoklī.

F Funny 20.09.2010

Polnostju ne soglasna! Rabotala v etoj firme! Uslovija dla rabotnikov- super, v mesnih firmah takogo net i nebudet! Osnovatelj- ochenj horowij i ochenj horowo otnosica k rabotnikam, s ponimaniem! I nikakuju Wvejcariju on ne pokidal, a trudica na 2 strani! I Zhena horowaja, prosto nado otvetstvenno rabotatj i ne delatj kosakov na takom otvetstvennom rinke!

V viktorija 12.10.2011

Es gan piekritu. Ka tur viss nav kartiba, jo kad es tur sradaju man pats prieksnieks lika saprast, ka velas ar mani tuvas "attiecibas". Un bija gatasvs pat visadi ispatikt un pat maksat naudu.

C copy 02.03.2016

!

C copy 02.03.2016

Pilnībā piekrītu, ka strādāt Dukascopy ir murgs, priekšnieks uzmācas, bet ofisu vada sekretāre un ir "galvenā"ar šauru redzesloku un ir tiesības atlaist darbiniekus 5 min. pabrīdinot par to, ka atlaiž un var vairs neatgriezties, tā daudzi darbinieki "pazūd" jo vnk vienā vakarā pasaka, ka vairs var nenākt. Darbiniekiem nav nekādas algas lapiņas, arī ja iet pie galvenās sekretāres, tad viņa vienkārši atcērt. Vistrakākais laikam ir strādāt par sekretāri, jo priekšnieks piedāvā naudu un jāskraida pēc iecienīta kefīra utt. Uzņēmumā ir kaudze ar dokumentiem kuri nav parakstīti un katrai jaunai sekretārei jāmēģina tikt ar tiem galā - skraidīt apkārt un prasīt darbinieku parakstus.!

V vabolite 12.12.2016

Pilnīgi piekrītu komentāriem!
Nevienam neiesaku šo uzņēmumu, tur pret cilvēkiem izturas kā pret niecību.
Pirmā sūdzība te bija rakstīta 2009.gadā, pagāja 7 gadi bet nekas nemainījās.

I Igna_K 17.04.2017

Pered tem kak tuda ustrivatsja, 300 raz podumaite, esli i6itw ravotu sekretarja - to4no net! I beregitesj izvrawenca direktora