Reitings Azarta spēles

Visas Loterijas
Royal Casino
Vulkan

Synottip.lv - Рассчитана ставка не верно

Рассчитана ставка не верно Здравствуйте, хочу сказать вот что, я поставил ставку. Я думал что она проиграла, но когда посмотрел результаты, все оказывается зашло верно и мне написали ошибка, игра проиграна. 400 евро что я должен был выиграть, проиграно. Я требую вернуть средства что я выиграл. Тотал 2.5 меньше, там 2 гола, мне засчитали не верно. В одной игре, тотал 2.5 больше, там 3 гола и снова проигрыш.

Synottip.lv - Krāpšana un ļoti slikts serviss

Krāpšana un ļoti slikts serviss Synottip ir krāpnieku serviss, nekādā gadījumā nespēlējiet online kazino synottipā. Tur spēlējot dažādas spēles, gan mainot likmes gan nemainot nav iespējams neko laimēt. 1.5h spēlēju spēli, man pat brīvgājienus neiedeva, un tā notiek visu laiku. Ja kaut ko tur saprātīgu laimē, vismaz pāris mēnešus variet tur vairs nespēlēt, vai arī jāieliek 3x atpakaļ. Un spēlējot ļoti labi var redzēt ka simboli nezināmu iemeslu dēļ mainās.

11.lv un Mrgreeb - Krāpšana

Sveiki! Zinu, zinu varat pat komentāros neteikt ka azarspēles spēlēt nevajag. Bet tomēr rakstīšu sūdzību nevis par nospēlētu naudu, bet par krāpšanu un klientu maldināšanu. Pirmais jau ir tas ka izrādās ka mrgreen un 11.lv ir viens uzņēmums. Un situācija ir tāda ka mrgreen lapa savus džekpotus rāda kādi ienāk prāta vienu dienu ir 800e nākamā 15000e kaut šie džekpoti kāpj augšā tikai pateicoties klientu griezieniem tatad tas jau ir pirmais kas liekas aizdomīgi tatad maldina klientu vini uzliek...

AtrisinātaOptibet.lv - Krapsana.

Krapsana. Negrib izmakasat vineto naudu. Vissu laiku izdoma kautko jaunu. Pieprasa nerealu informaciju.

Optibet.lv - Развод

Развод Люди, пожалейте свои деньги, никакой отдачи вообще! Проиграно очень много денег! Бонусы не дают вообще, обслуживание ужасное! Не играйте тут, фото отдачи приложу для бонуса и улыбки 😂 редко когда под конец баланса по маленькой ставке даст бонусную, накинет 5% от проигрыша и все, до 0.. Будьте внимательны, всем удачи!

Klondaika - Krāpšana

Krāpšana Tātad, situācija ir tāda, es olybetā ieeju, uzlieku piecīti, viss čikiniekā, ieliku alohā u ntik griežu. Šamējais laikam bij iesildīts ka riktīgs, jo no tā nabaga piecīša beigās izspiedu 15 eiro. Domāju ka tagad baigas pacans esmu, neuzvarams, tāpēc ļaunu negribot paņēmu tos 15 eiro un aizgāju uz klondaika.lv iegriezt. Šamējais laikam pa muti grib. Sākumā ieliku piecīti blackjackā lai iesildītos, a tur ar glupu ģīmi un ar masku sēžam izvilka 20, a man, lopam, iesmērēja jau trešajā kārtī 24...

Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Krāpšana Sveiki, Esmu pari galvai dusmas. Es nolemu fenka svetdien uzgriest 50€ un reāli 5% atdeve - neticami. Tad nolemu iet pirmdien jo tad mazak cilveku un peksni apmeram 210% atdeve - ka var tik liela svarstiba but. Draugi man liekas ka ja mes visi sakam iet pirmdienas uz fenku - varetu loti daudz nopelnit. Pirmdienas pilns ka silkes muca, parejas dienas apisi aukstaki par liepajas ezeru ziema kad es silkes zvejoju. Bet es iesaku izmantot so kodu pirmdienas lai dabūtu 10€ bonusu pilnīgi par...

Olybet - Online olybet Cashback serviss

Online olybet Cashback serviss Par nedēļu online sanāca apgrozīt nedaudz vairāk par 10 000 euro, pienāk pirmdiena, cashback diena. Nav nekā, labi, rakstu supportam vakarā, šie sakot ka man nav ielikts ķeksis pie ziņu saņemšanas uz e-pastu pie tā arī netiks izmaksāta nekāda nauda. Koeficienti arī nav no tiem labākiem. Neiesaku!

Laimz - Maldinošas akcijas, piedāvājumi.

Pirms 3 mēnešiem saņēmu epasta ziņu, iekopēšu: redzam, ka esi reģistrējies Laimz, taču tavs mobilā tālruņa numurs vēl nav verificēts. To darīt nav obligāti, taču pačukstēsim, ka tieši īsziņās mēs bieži vien piedāvājam ekskluzīvus bonusus, kurus šobrīd, diemžēl, nevari saņemt. Diemžēl jā, nevaru saņemt, kā viņi raksta, pagājuši ir 3 Mēneši, un viņu saukto vārdu "bieži" neesmu saņēmusi nevienu piedāvājumu. Un zinu arī cilvēkus, kuri arī nesaņēma. Vai kāds varbūt ir saņēmis tomēr saucamo...

Fēnikss Laimētava - Krapsana

Krapsana Piekrītu Feniks cazino pēdējais mesls Mēs pēc gada starpības ar sievu domājam pamēģināt uzspēlēt ,iegājam internetā veicam II iemaksu 50€ Uzlikām bumbiņas par 40centi grieziena neviena bumbiņa neuzmetas liec cik lielu likmi gribi . Pidrasi krāpnieki nenozīmē kad kovid laiks kad jums cilvēki jačakare jazog naudas mauku midzenis!

Casino777.lv - Slikts serviss, krāpšana

Pēc lūguma bloķēt spēles kontu. Tika izdarīts nedēļu vēlāk. Bez jautājumiem un intreses kāpēc? Tik kredīts kas palika uz spēles konta netiek izskaitīts uz bankas kontu. Klientu atbalsta dienests kura darba laiks ir katru dienu no 9 lidz 23 neatbild. Ne e pasta ne telefona nummurs. Par lapu. Bieži nestrādā, uzkarās īpaši ja spëlëjas spēles. Resume. Nav kl. Atbalsta. Un krāpniecība

Laimz - Maldinoši akcijas noteikumu un vispārējā darbības politika

Visā savā kopumā kompānija ir maldinoši tendēta, lietojot neskaidru valodu savos piedāvājumos ar mērķi, kā teikt, apčakarēt klientus un visādā veidā cenšoties apgrūtināt savu spēlētāju iespējas saņemt laimestus. Lai gan mājaslapas interfeiss ir ērts, laimz ir visnelabvēlīgākā vide potenciāliem laimestiem. Ļoti sarūgtinoši, nerekomendēju.

AtrisinātaLaimz.lv - Spēles laika dzekpots 15733.83 pārvērtās par 50.00 eiro

Spēlējot vienu no spēlēm izkrita bonusa spēle ar dzekpota monetam mini avard (5.00 eiro) un grand jackpot (15 733.83 eiro) . Kuras laika uz bonusa spēlēs beigām dzekpota moneta grand jackpot pārvērtas par 50 eiro moneti. Kādam ir bijusi pieredze? Plānots vērsties pie jurista. Ir skrinšoti un transakcijas id. Pēc tas spēles nekas netika darīts ar spēles kontu.

Olybet - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos padalies ar savu pieredzi, kas skaidri parāda, cik oly ir pie kājas.. Vakar, 5dienā ap 16: 00 veicu iemaksu, lai uzspēlētu poker turnīru, kas bija tiko sācies. Veicu iemaksu caur citadele interneta banku. Olybet šādiem maksājumiem izmanto kaut kādu 3. Personas pakalpojumu trustly. Nauda no mana bankas konta noņēmās bet olybet kontā nepievienojās. Sazinājos ar support, kas pēc scripta man atbildēja, ka ja nauda nepievienojas 20min laikā, lai sūtu maksājumā uzdevumu uz epastu, ko izdarīju...

Optibet.lv - Тупо слив

Тупо слив Сколько бы не зарядил.. Сначала по мелочи дают.. А потом проста слив даже моргнуть не успеваешь.. И говорят что это поставщик игр.. Ну как поставщик.. Если для сравнения с разных платформ в 1 игру. .1 ставка.. Там дают а Optibet за 50е.. Выйгрыш 30е.. И сразу в 0.. Ещё б вернуть все с них за такое.. Былоб отлична.. А так закройте их и все.

Laimz - Iespējama krāpšana

Jaa, jaa, veiksmes spēle utt.. Pirmkārt - laimēt tur ir neiespējami. Otrkārt - kā tas nākas, ka viens cilvēks pusstundas laikā izvelk džokera kārtis 3reizes pēc kārtas? (ir spēles, kur pēc "nejaušības" principā izkrīt džokera kārtis, ar 4 laimestiem) un to esmu novērojusi 3 dažādiem spēlētājiem (laimesta brīdī parādās lietotāj vārds) .

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Pieteikt krāp ārā no cilvēkiem naudu, un taisīt stulbās reklāmas ka iespējams laimēt naudu. Es pats no savas puses pārbaudīju vai ir vispār iespējams kautko laimēt. Vienalga cik tu iegrūd naudu iekšā plusā nekad nebija. Mans viedoklis ir vispār aizliegt Latvijā šitādas kantores, jo tas ir viss feiks. Nekādu laimestu tur nava. Un cilvēkiem iesaku vispār nespēlēt nekādas azartspēles.

Olybet - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Neuzķeraties uz akcijām. No sākuma Saka kad atmaksās 50e, kad nospēlē tad pēkšņi neesi reģistrējies. Appisēju kantoris. Un sākumā atdēvē laba, bet pēctam vispār nav. Sākumā no 20eināriem dabūju apmēram 400 einārus, bet pēctam, met tik iekšā simtos un atdēvēs nav vispār. Takā neiesaku nevienam šo appisēju kantori. Nu un vispār labāk tos sūda aparātus nespēlēt.

Andrej Jakovlev - Обман, аферист

Андрей Яковлев является по сей день авторитетом с 90ых (имя не по паспорту Яша) , прошло столько лет, а ничего не изменилось, как занимался беспределом так и продолжает, будьте аккуратны с этим человеком, не переходите ему дорогу! Лично не где не светиться, на все грязные дела у него есть свои шестерки! Если вдруг попадется на глаза, убейте его!

Olybet - Apkrapj speletajus

Apkrapj speletajus Olybet ir nožēlojamākais kazino ko savā mūžā esmu spēlējis, pie šitiem parazītiem vispar nav iespejams neko vinēt. Tik zemu atdevi nēsmu nekur redzējis, esme azartisks spelmanis parejos Latvijas kazino meslos tur var ko vinet zaudet, bet nu olybet parspej visu. Reali spelejot 3 stundas automatu lights netent pa 9 centi un 18 centi, ar bilanci 70 euri vins lielako laimestu iedeva 3 euri un neviena bonus, tas neskiet aizdomigi kur tie procentu atdeve. Tur nav jabut matematikim lai sapratsu, ka...