Reitings Azarta spēles

11%
Visas Loterijas
Royal Casino
Vulkan

Laimz - Nevertifice, Jeb krāpj ar verificēšanu.

Nu ar ko lai sāk. Lielā reklāma bija kazino laimz.lv. Tad nu ieliku 5€ jau vertificēju kontu un izmaksāju 60€. Pagājuši 2mēneši atnāk sms ar bingo piedāvājumu, es domāju ka uzlikšu5€, domāts, darīts. Nopirku 2biļetes, kas to būtu domājis, bingo! 250€ nu domāju gaidīšu nākamo lielo bingo, ieeju kazino uzspēlēt grāmatiņas, diezgan veiksmīgi pari 1000€, es tagad sadomāju izņemt naudu (nakts uz sestdienu) no rīta raxti čatā, vai veiks izmaksu, ja protams katru dienu. Un te nu še tev, kontu...

Synottip.lv - Krāpnieki un parazīti

Krāpnieki un parazīti Šito synottip kazino nolādēto kazino un krāpniekus... Nespēlējat tur nekādā gadījumā... Tur kā visos Latvijas sūdainajos kazino ari vis ir jau laikus saregulēts adminā. Neviens viņus nepārbauda lai savas muļķības viņi var stāstīt citiem. Šitais synotip kazino varbūt kādi 10 automāti ir no nomnieka ar to drošības kodu... Te viss iet roku rokā ar azartspēļu inspekciju... Kāpēc vienmēr var vinnēt ārzemju kazino.. Un latviešu pad***pkās neko vinnēt nevar padomājiet paši, synotypā nespēlējiet nekādā gadījumā jūs tur neko un nekad nevinnēsiet nekad nekad!

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Sveiki nekādā gadījuma nespēlējiet optibet.. Šitie nolādētie zagli un krāpnieki. Vieniem spēļu automātiem nesakrīt drošības avota kodi ar to nomnieka kodiem. Tāpēc viņi admina var regulēt automātus kā vien ienāk prātā, un kur vispār skatās atbildīgās instances smieklas nāk, azartspēļu inspekcija ir uz vienu roku tur nav šaubu. Redzkur būs video paskatieties kā tas notiek.. Optibet ir krāpnieki tur neko vinnēt nav iespējams, esmu spēlējis ārzemju kazino pavisam kas cits, kaut vai omni slot...

Zilais Dimants - Персонал работает ужасно и мешает играть

Персонал работает ужасно и мешает играть В этом зале работает муж и жена, и уже давно! Так вот они мешают играть, никогда не дождаться их за барной стойкой, не говоря уже о том что-бы обналичить выигрыш. Они прям заставляют играть запихивают свои клиенты карт в аппарат. И при выигрыше выклянчивают чаевые, вообще очень плохой персонал и обслуживание. Н когда ничего не пишу но тут уже переборы, как только садишься за аппарат так они уже со своими карточками. А как хочешь пиво попить, она сидит с кем то и играет в аппарат.

Lucky Streak / LSK Studio - Slikts serviss, slikti darba apstakli

"Lsk Studio" Vai "Luckystreak" azartspeļu operators. Esmu atnācis stradat kompanija jau ar iepriekšējo 3 gadu pieredzi ka spēļu prezentētājs (game presenter) . Jau intervijas sakuma kad galvenais menedžeris jeb cilvēks kurš pieņem uz darbu intervijas garuma Saka runāt par to, ka kompanija ir bezmaksas "roltons" un par to kā pēc korporatīviem drīkst ņemt majas bezmaksas mērci majas, galva sanāca zina par to, ka kaut kas tur isti nav labi. Bet tomēr esmu izlēmis pamēģināt savas spekus un aiziet...

Optibet.lv - Appisēju kantoris

Appisēju kantoris Nobloķē kontu no naudas izmaksas veikšanas piektdienā, pieprasot "papildus verifikāciju" pēc vairāk kā 5 mēnešu konta atvēršanas. Dokumentus iesniedzu tajā pašā dienā, uzrakstu atbalstam, bet, redziet, izskata tikai 2 darba dienu laikā. Principā vienkārši liedz naudas izmaksu bez nekāda pamatojuma uz vismaz 4 dienām, taču laikam naudas iemaksai nekādu verifikāciju viņiem nemaz nevajag.

Olympic Casino - Ārprāts

Ārprāts Vēl 10 minūtes līdz slēgšanai, es bagāts vīrietis ieeju ar 100€ kabatā, gribu uztaisīt 5 griezienus un man melo, ka viņi slēdzas jau ciet! Nesaprotu, ko tas nozīmē - uzņēmumam naudu nevajag? Es pa 5 minūtēm visu pabeigtu un vēl ar oficiantēm padalītos laimestos! Esmu neapmierināts, lai neteiktu vairāk! Vairs šeit neatgriezīšos, iešu uz feņku!

11.lv - Обман

Обман Сегодня произошла следующея ситуация, я написал жалобу на сайт 11. Лв о том что у меня снимают деньги с депозита по копейкам и предоставил короткое видео, после чего меня просто блоканули на этом сайте. У меня в течение недели пропадали деньги, админы просто решили ситуацию, нет клиента нет проблем я не рекомендую вам сайт 11.lv

11.lv - Мошенники

Суть такова что у меня был депозит 20 евро я играл и села батарея спустя час захожу в свай акаунт и у меня на депозите уже 15 евро. Я пишу в тех. Обслуживание а мне отвечают что я перед тем как выйти сделал ставку 5 евро и вышел хотя перед тем как села батарея играл по 1 центу. И такая история уже происходит в течение недели то по центикам с депозита пропадали деньги потом по еврику, а сегодня уже 5 евро улетело... И я каждый раз писал жалобу. Итог таков что это моя вина... Типо я сам деньги ворую у себя. Не в коем случае не рекомендую 11.lv

Zilais Dimants - Iespējama krāpšana

Iespējama krāpšana Es jau kādu laiku ik pa laikam izspēlēju kādu azartspēli, online pokers, vietējie aparāti u. T. T. Pieredze ir kā Saka.. Un pēdējo mēnesi spēlēju Imantā, Zilajā Dimantā aparātos un es teikšu es nekad dzīvē neesmu redzējis tik uzgrieztus aparātus kā šos! Sākumā laimesti bija, un pēc pāris reizēm es tikai zaudēju un zaudēju. Te neiet runa pat par banālu atkarību vai ko tādu.. Te ier runa par to ka visur (pat ārzemēs) ir kaut cik ne cik liela atdēvē.. Bet zilajā dimantā nolēmuši ka viņi vienkārši iekasēs naudu un viss! Nevienam neiesaku apmeklēt zilo dimantu nekur!

Synottip.lv - Развод

Развод Сервис по типу российских вулканов и прочего лохотрона. Для новых клиентов якобы дается бонус 100 фри спинов в слоте book of ra deluxe. Но когда заходишь поиграть в этот самый слот, то выдает ошибку якобы нет средств на депозите. Хотя в кабинете и в других играх все в порядке. Вот такой вот бонус. Наверное рассчитано на то, что раз человеку не дали бонус, то он пойдет сыграет в другие слоты и с большей вероятностью сольет депозит. Также заметил, что игры загружаются не напрямую с сайта...

Joker - Cūciskā attieksme pret apmeklētājiem!

Cūciskā attieksme pret apmeklētājiem! Svētdien pastaigājoties vakarā ar sievu nolēmām ieiet cukurene konkrēti iedzert kafi, izbrīnījās tas ka gan Narmene gan apsargs sekoja līdz kārtībai, redzējām ka pēc katra apmeklētāja tiek dezinfekvets un tt, katra inka jauka atmosfēra un patīkami bija uzturēties, savukārt ceturtdien vakarā atbraucot no darba pirms vakariņām, domājam atkal paņemt kafi. Bet, ak tavu skādi, bāra lete visā lipīga, peļņu trauki nau uzbērti attieksme nievājoša, katra zina esam vīlusies!

Fēnikss Laimētava - Slikta attieksme

Slikta attieksme Labdien, nevaru saprast , kapec darba laiks ir no 07:00 lidz 24:00 ,bet operatore pat 07:30 nelaida ieksha ,sakot ka vinjai ir javeic darbs aizverta zale vel pus otru stundu, un taa ir katru ritu var pateikt. Tad ludzu mainiet darba laiku, jo cilveki nak un nevar tikt ieksha , tadelj ka operatorem ir javeic kaukadi darbi. Paldies

Azartspēļu uzraudzības kārtība - Krapsana

Uzrakstīju iesniegumu caur Latvijā lv2019. 28.augustā iekļaut mani uz 1 gadu tas ir 12 mēnešiem pašatteikušos reģistra. Šogad 2020 gada 28 augustā paiet termiņš 12 mēnesi. Bet mans status ir aktīvs un netaisās izslēgt jo likums stājies spēkā 1.janvari. Tātad bez manas ziņas man piemesti vēl 4 mēnesi aizlieguma. Netiku par to brīdināts. Neiet runa par atkarību nu jau runā iet par nelikumīgu darbibu!

Optibet.lv - Обман

Обман Слоты у них настроены так, что одним дают выиграть, а другие всегда сливают. Проверено не раз.

AtrisinātaBetsafe.lv - Мошенники, плохой сервис

Мошенники, плохой сервис Осторожно! Я как новый пользователь зарегистрировался, выбрал верификацию аккаунта, пополнил депозит на 5 eur, деньги со swedbank ушли, но на депозит не поступили. Техподдержка betsafe кормит завтраками. Приложил им скриншот со счета где видно, что деньги ушли им на счет, но похоже для них 5 eur такая большая сумма, что возвратить они не могут. Представляю какие проблемы возникнут, если у них что-то выиграешь. Наверно сразу счет заблокируют.

AtrisinātaGrand Casino - Neko nevinnēju

Labdien visiem, esmu reālā sūda bedrē. Es redzēju reklāmu, ka var internetā spēlēt azartspēles un man pēc īres nomaksāšanas ir jāizvēlas starp. Roltonu un kandžu, cigaretēm, meita neko man nesūta. Tā nu sanāca, ka es gribēju kādu naudu ar ko varbūt nopirkt Džeku Danielu un iegāju spēlēt online azartspēles grand casino. Iemetu 5 eiro un laimēju 20, baigi labi. Jāpaspēlē vēl, varbūt vel sanāks vilciena biļetēm uz Daugavpili vai atpakaļ, sen man nav bijis piedzīvojums vilciena, nu spelēju un...

Klondaika - Krāpšana

Krāpšana Par spēlēšanu pienākas kokteilis pa brīvu, man pasaka ka tūlīt atnesīs. Gaidu 15 minūtes, eju jautāt kādēļ neesmu saņēmis savu dzērienu. Pēc jautāšanas man Saka, ka pēc 30 minūtēm iestāde slēdzas ciet, un, lai es eju ārā, jo jautāju savu kokteili. Ļoti nepatīkama pieredze, nesaņemu savu dzērienu un liek iet ārā. Runāju adekvāti cenšoties rast kompromisu, taču man atbild ar dodies ārā. Ļoti liels fuj. Noteikti šeit otrreiz nenākšu.

Laimz - Krapšana

Internet kazino laimz.lv bonusa spele - laimes kāpnes ir apmāns. Sola kad sasniegsi 10000 punktus 100 € naudas balva. Netiek ieskaitīts. Saziņā ar operatoru neko nevar noskaidrot, jo neredzot informāciju. Tehniskā daļa it kā noveršot tehnisko kļumi. Otro diennakti

Z Zaja20 13.08.2020
Komentāri 18 Azarta spēles

Klondaika - Slikts ēdiens

Slikts ēdiens Šausmas! Neēdiet Liepajas Klondaikā! Šodien biju pusdienās biznesa ēdienkarte jūras asaris.. Oo izklausās garšīgi, ņemam! Atnesa man zivi, jā, viss ok.. Tikai kad aizrijos, sapratu, ka zivs tā ar visām zvīņām! Ar zvīņām! ! Nu kā? Sakiet, kā tā var? !