Olympic Casino - Krāpšana

Ar šī vieta palīdzību ir salauzta mana dzīve. Es zinu ka arī citiem tūkstošiem ģimenēm, biznesiem un jaunajiem cilvēkiem ir nelaimes pārdzīvot līdzīgo situāciju azarta spēļu dēļ. Par tādiem gadījumiem reti runa publiski, jo it kā spēlētāji ir paši vainīgie. Bet īstenībā, cilvēka uzvedība ir pilnīgi izpētīta šajā virzienā. Nerunājot arī par varbūtības kontrolēšanu iespades uzcelšanai. Un savāktie iepriekš 10 000 paraksti no iedzīvotājiem nepārliecina saeimu rīkoties līdz galam. Un ko jūs izdarīsiet lai jūsu bērniem, draugiem, vecākiem... Neparādījās iespējas pazaudēt savu nākotni šajā "muļķu vietā"?

10.08.2023

I ilrgjefiho 11.08.2023

Izlēdzies no spēlēšanas + atdod pilnīgu kontroli pār tavām finansēm kādam radiniekam, lai tev pašam nebūtu pieeja tavām finansēm. Atrodi kādu kas var nokodēt, tie kas reāli to var, rezultātu uztaisa uzreiz

W Whereforecomapny 11.08.2023

Jautājums nav ko man darīt, jautājums ir ko darīt tieši tev. Jo bez tavas atbalsta turpināsies cilvēku shematiska krāpšana. Tas nav biznes, jo tiek izmantota manipulācija. Un Latvijā bagātāk nebūs no tā.

P Prātainis 11.08.2023

Saeimai nav nekāda darīšana ar Tavu vājo raksturu un krišanu da jebkādā atkarībā ... Neviens ar varu nekur tevi nevelk , ne uz šņabj bodi , ne uz casino Aizdomājies par šo !

W Whereforecomapny 11.08.2023

Parasti, kad organizmā parādās parazīti, viņš ceņšas ar viņiem cīnieties. Bet ja parazīti ir galvā, tad patiešām vairs neko izdarīt nav iespējams? Aizdomīgi, vai ne?