www.sudzibas.lv Olympic Casino Uzbāzšanās klientiem

AtrisinātaOlympic Casino - Uzbāzšanās klientiem

Darbiniece izmanto darbu, kā iepazīšanās vietu! Viņa no klienta kartes norakstīja mana drauga telefona numuru un tagad zvana, raksta! Man ir nepatīkami atrasties iestādē, kur strādā šādi cilvēki, zinot to, ka šis cilvēks ir izjaucis daudzas ģimenes, pelnījis naudu iepriekš “interesantā” veidā un, kurai ir bijušas atņemtas mātes tiesības!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pukjiiiteee111 29.07.2018

Nedomāju , ka tādā vietā šādiem cilvēkiem būtu jāstrādā! Ir daudz izglītotu cilvēku , kas tādā vietā var strādāt ! Īpaši jau tad , kad cilvēks izmanto darbu , kā iepazīšanās vietu un izjauc citas ģimenes ! Vēlētos , lai šis cilvēks atbild par izdarītu un meklē darbu vietā , kurā uzmākšanās klientiem ir saprotoša un pierasta lieta , negribās domāt , ka jūsu iestāde ir viena no tām ! Paldies par sapratni !

Dainis 30.07.2018

Gan jau jūsu draugs pats arī iedeva savu telefona numuru, kā arī normāli cilvēki reti apgrozās šādās iestādēs, neesiet naiva.

P Pukjiiiteee111 30.07.2018

Pat , ja pats iedeva nedomāju , ka Olympic Casino noteikumi atļauj nevis strādāt , bet meklēt otras pusītes un izjaukt citu cilvēku ģimenes , attiecības !

Dainis 30.07.2018

Ja jūsu draugs nevēlētos neviens viņam nerakstītu, kā arī raksta viņam jūsu minētā persona nevis kazino :D Saņemieties neesiet nožēlojama un pametiet savu draugu..

B BookOfRTK 24.10.2018

Daini, tev darīt nav ko? Tevi tik redzu zem visiem fenikss un olympic komentiem di virsu cilvēkiem, kuri apmeklē šādas iestādes :D

SamTroll 30.07.2018

Lai strādātu kazino ir vajadzīga izglītība? aritmētikā vai?

V VIKTORSVINDELIS 08.06.2019

Ka sauc vinju ? Man ari tadaa situacija bija..

V Valters Lapsa 17.08.2019
Apkalpošana

Bārmene acīm redzami ignorē klientus