Reitings Azarta spēles

Visas Loterijas
Royal Casino
Vulkan

Optibet.lv - Krāpšana - neatdod naudu pat tad, kad spēles tiek atceltas

Krāpšana - neatdod naudu pat tad, kad spēles tiek atceltas Esiet uzmanīgi šeit veicot sporta likmes, varbūt tomēr izvēlieties kādu citu bookmakeru, Optibets neatgriež naudu gadījumos, kad spēles ir atceltas un piešķirtas tehniskās Uzvaras. Klientu atbalstam ir vienalga un viņi tik pasaka "bet redziet pēc datiem uzvarēja tā komanda" pat nenoskaidrojot vai spēle tika atcelta un vai tika piešķirta tehniskā Uzvara. Šādos gadījumos likme tiek aprēķināta ar koeficientu 1 šādu neprofesionalitāti negaidīju no it kā pieredzējuša bookmakera.

AtrisinātaLatvijas loto - Обман и кидок на деньги

Обман и кидок на деньги И так, правила моментальной лотереи: как играть в monētas в интернете? - сотрите покрытие игрового поля. В билете 3 игры. - сосчитайте общую стоимость всех шести монет в одной игре. Если в одной игре общая сумма всех монет больше 1€, вы получите тот выигрыш, который указанн в данной игре. - когда билет стерт или открыты все поля билета, сразу появится информация о том, выиграл билет или нет. В случае выигрыша будет указана сумма выигрыша. Если билет не выиграл, то появится надпись, что...

Olybet - Krāpšana

Krāpšana Одно из самых ужасных интернет казино. Вместо прекрасного наслаждения от игры, вынужден наслаждаться постоянными сбоями. Чем выше ставки, тем больше выкидывает ошибку Подключение Отсутствует! Призовые игры в (Book of ra) вообще поражают. Мало того, что они выпадают ооочень редко, так и вообще нет нормальных комбинаций в игре. Призовые на free spin, отдельная песня. Обходите стороной эту контору.

Synottip.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Apkalpojošā personāla attieksme zem katras kritikas. Zane, Liene vai vienalga, kas atbild, kad uzdot konkrētus jautājumus par viņu neizdarībām, izmūk no čata, vai vienkārši neko neatbild. Bonusus kā citos totalizatoros var negaidīt. Zaudēju 3 mēn laikā ap 500e, izmaksāju 0. Pajautāju par bonusu, vnm atbilde noskaidrojot manu niku bija, ka bonuss nav piešķirts. Bet pirms izvērtēšanas vnm pajautā niku. Tas nozīmē, ka es tieku diskriminēta. Jo redz, pirms bonusa izskatīšanas niku pajautā, ta...

Latvijas loto - Pērle

Pērle Izdomājām ar ģimeni uz brīvdienām iegadāties 5 loterijas biļetes pērle, ko baigi reklamē it visur, liels pārsteigums bija kā no 5 biļetēm tikai viena vinnēja 10 eiro:) ) ) ) ) ) pat nav ko teikt ja godīgi, rimtīgs lohotrons! Neiesaku nevienam spēlēt latloto.

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Dieva dēļ nemetiet šajā saitā nekādu naudu. Atdeve te ir pati zemākā no visām, kur ir mesta nauda. Metot katru dienu iekšā pa 10-15 eir, ne reizi neizkrīt neviens bonus. Es saprotu, summa maza.. Bet atvainojos, vēl lielāku naudu mest iekšā ir stulbums. Tad labāk kādam cilvēkam uz ielas iedot. Lielaka jēga.

Freeggbet.com - Krāpšana

Ja, meklējat info par šo likmju veikšanas vietu, silti iesaku pat nemēģināt. Pie liela laimesta, jūs tiksiet nobloķēti un naudu nesaņemsiet. Trustpilot.com ir simtiem nobloķētu cilvēku atsauksmes. Visos lv portālos dzied slavas dziesmas, cik labi utt. Tā nav pat nemēģiniet...

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Personīgi pieejamos bonusos stāv nederīgi bonusi. Pēc reģistrēšanās nebiju izmantojis bezriska likmju bonusu, kas joprojām rādījās kā pieejams. Pēc neveiksmīgas likmes nauda netika atgriezta. Rakstot informācijas centram teica ka pat ja tiek veikta maldināšana bonuss man nav pieejams un nauda netiks atgriezta. Pagājušo mēness draudzene izmantoja to pašu piedāvājumu veiksmīgi lai gan arī reģistrējusies vairāk nekā gadu. Iesaku visiem kas vēlas pamēģināt uzspēlēt kārtīgi pārlasīt noteikumus un pirms spēlēšanas vēl pārjautāt vai šie piedāvājumi patiesībā nav zili brīnumi.

Amber Studios - Собеседования где внятно ничего не объясняют

Собеседования где внятно ничего не объясняют Я хотел бы предупредить руководство Amber Studii в Даугавпилсе darba valst inspekcija vecekais inspektors если не хотите проверок от трудовой и полиций и Knab то выбирайтесь сотрудником которые внятно объясняют на собеседования 1 рабочий обязанности 2 зарплату 3 с какова начинается тренинги и что в ходит в обязанности соискателей ваши сотрудника абсолютно не компетентны и не умеют проводить собеседование с будущими сотрудниками и во вторых если вы занимаетесь игорном бизнесом у вас должно быть...

Betsafe - Par reklāma!

Par reklāma! Atgādinājums, vēlies brīdinājums par jūsu reklāma ir lielākā traucēšana un uzmācība, neretos youtube un facebook, līdz kaklam no jūsu reklāma vairs nav interesanti, pauž neapmierinātību! Visiem skatītāji interesanti tikai facebook un youtube movies bez reklāma! Pēdējais reizi, brīdinājums par jūsu reklāma ir lielākā traucēšana!

Optibet.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Optibet.lv 90% neizmaksā naudu laicīgi. Citreiz vajag gaidīt vairākas stundas vai pat dienas. Un vienmēr viņi visu novel uz banku. Kaut vai viņiem rakstīts, ka izmaksas ir katru stundu. Realitāte tā nekad nenotiek. Uz klientiem viņiem ir pilnīgi vienalga. Situācija nav mainījusies vairākus mēnešus. Neiesaku izmantot šo kantori, jo nāksies vilties pie naudas izmaksām.

Synottip.lv - Лохатрон!!!

Лохатрон!!! Редкостное гавно! В казино не выиграть даже два евро. Тотализатор отстой не удобный в обращении и кэфф низкие. Не суйтесь в это гавно. Пускай сами организаторы этого лохатрона играют! Очень неудобный тотализатор пока найдешь что тебе надо уже забьют гол или шайбу короче неудобно. Казино настроенно на ноль. Отдача нулевая не суйтесь сюда обходите это казино.

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Pilnīgs sviests. Nospēlēju vairāk, kā 300 eiro un vispār nevienā spēlē nevar redzēt brīvspēles, kā tā var būt... Pilnīga krāpšana, noteikti no šī atteikšos, nevienam neiesaku spēlēt optibet, pilnīgs krāpšanu kantoris. Esmu ļoti dusmīga. Saprotu, ka šeit var zaudēt arī naudu, bet nu tik traki, ka nospēlē 300 eiro un neko nedabū - totāla krāpšana.

Optibet.lv - Online Kazino

Online Kazino Cilvēki, nespēlējiet online kazino! Internetā uzdarbojas starptautisks noziedzīgs grupējums. Upuris tiek novadīts uz identisku kazino klonu, iemaksu jūs veiksiet īstajā kazino, izvēlēsieties spēli, bet saņemsiet šīs spēles saregulētu versiju. Jums zags no laimestiem, īstie rezultāti pienāks noziedziniekiem, bet jums uz ekrāna tiks izmests tas ko viņi grib, ies viņu kreisie ščotčiki. Sazagto naudu viņi caur pokeru nospēlēs saviem cilvēkiem. (attiecas uz tiem kazino, kuros pokers ir pieejams) ...

Daina Zagorska uzmanīties no viņas - Krāpniece

Krāpniece Daina Zagorska no Tukuma atkal meklējas interneta Facebook iepazīšanās un otrā pusē.lv esiet uzmanīgi jo cilvēks ir ar psihiskiem traucējumiem, un pilna ar veneriskam slimībām, jūs aplipinās un uztaisīs par vainīgo un draudēs, dzīvo Tukuma bet apgrozās Jurmala-Rīga-Jelgava-Tukums.

Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Krāpšana Sveiki mani mīļie bumbierīši! Šī sūdziba nāk no manas visas sirds! Kādu dienu es gāju uz šo miestu no Ogres teķa, jo man ieskaitīja stīpu ''lielu naudas žūksni'' un gribējās izmeiģināt veiksmi, jo dmitrijs ieteica un teic ka lab var uzvinēt kapeikas. Pēdējā laikā ar riteņu bizness nebrauc loti labi, tapec man ir velme iegūt nedaudz pilnāku naudas kulītī, lai mammītei varētu nopirkt dzimšanas dienā jaunas ''sexigas'' zeķubiksītes pa 150 baksiem! (ughh, nevaru saigaidīt ughhhh) . Tuvojos ar ģimu...

Betsafe.lv - Krāpšanās

Krāpšanās Sveiki, Biju licis likmi uz spēli. Vinneju iespaidīgu summu, viņi neizmaksā teica konta pārbaude, likas aizņems pāris stunda, vai dienas, bet nē pagāja jau 6mēnešī, ja ne vairāk. Katru otro dienu nedēļu esmu rakstijis viņiem, atbilde vienmēr ir tā pati. Notiek stadarta verefikācija. Vēlos dabūt savu laimestu, jo es nav minēts, ka var turēt laimestu, kurš iegūts.

Laimz.lv - Krāpšana

Это кантора полный лохотрон, слоты подкрученные и это видно даже не вооруженным взглядом! При регистрации и первом депозите, казино дает вам выыиграть, так если они как утрверждают, не могут повлиять на ход игры, так получается это совпадение? Я так не думаю! Не советую там играть ни в коем случае, мошенники 100%

Synottip.lv - Servera problēmas

Servera problēmas Synotips lv čakare savus klientus viņiem problēmas ar severi katru dienu ira jau nedēļas garuma cilvēki spēle nost naudu nezinot to un kad synotip raksti sydzibu par problēmu ka spēlēs laika spēle vienkārši karas vai izmet error viņi atbild ka tā ir spēlētajā vaina jo slikts internets tai paša laika viņi raksta ka esot bijušas problēmas ar serveri un veic tehniskos darbus tad jautājums synotip kāpēc tāda gadījuma ja ir problēmas ar jūsu serveri neliedzat spētajiem uz laiku piekļuvi pie servera zinot ka var visu nospēlēt cilvēki un vēlāk teikt ka jūsu problēmas tur nebija

DLV SIA - Krāpšana

SIA Dlv nav samaksāts par 2020. Gada oktobri un novembri. Par šī gada augustu arī nemaksāja. Cilvēkiem, kuri pamet aprēķinus, samaksa tiek sniegta 12 mēnešu laikā. Kur mēs varam atrast padomi par tiem? Darba inspekcijai nav jēgas. Cilvēkiem ir kredīti, dzīvokļu rēķini, kāpēc mums jāmaksā soda nauda, ​​ja mēs strādājam.