Reitings Azarta spēles

Visas Loterijas
Royal Casino
Vulkan

Olybet - Krapsana

Krapsana Olybet sola atgriezt zaudeto naudu jaunam registretam klientam ja tas registrejas ar PROMO kodu akcija ir sekojosa pieregistrejies iemaksa naudu un to naudu kuru tu iemaksaji ar pirmo maksajumu tu vari atgut atpakal ja zaude iemaksaju 75 euro, bet kad es to tomer zaudeju tad vini atteicas man to atgriezt... KRAPNIEKI cilveki uzticas un galu gala sanem pliku pirkstu!

Fēnikss Laimētava - Nepareiza likmes aprēķināšana

Nepareiza likmes aprēķināšana Tika veikta pirmsmača likme, tomēr likmes izdarīšanas brīdī mačs jau bija sācies. Pēc noteikumiem Fenikss Casino likme būtu jāatceļ, tomēr tas nenotika. Tika nosūtīta informācija un attēli, kas to apliecina, tomēr tas netika ņemts vērā. Šī nav pirmā reize, kad tā notiek, jo iepriekš bija līdzīgi, tomēr to likmi pēc vairākiem e-pastiem beigu beigās atcēla. Esiet uzmanīgi, ja Fenikss Casino veicat likmes (īpaši pirmsmača), jo iespējama to nepareiza aprēķināšana un kļūdas neizlabošana. Kupona ID: 4718017847

D dc22 09.06.2022
Komentāri 2 Azarta spēles

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Man tāds jautājums izložu uzraudzības inspekcijai. Kad tiks pārbaudīti Latvijas kazino online. Jo optibet un pārējie kazino tikai izvilina naudu bet atdeves nekādas. Patstāvīgi serveri karās un optibet pārkāpj noteikumus un rada tādu spēlēs iznākumu kādu viņiem vaig.. Un lai man nesaka ka viss ir godīgi. Cilvēki nav muļķi. Optibet licenzi vajag likvidēt un viena sūda Latvijā mazāk.

williamhill.lv Aparāti noregulēti ka nespēlē - Legāli krāpnieki. Aparāti noregulēti ka nespēlē

Agrāk 11.lv tagad williamhill ir vienkārši legalizēts krāpēju kantoris kur neko nevar vinnēr, mājaslapa tā ir noregulēta ka tu metīsi un metīsi naudu, bet pat pa 2000 spiniem nedabūsi brīvās tajā pašā Book Of Ra vai Lord Of Ocean neiesaku nevienam spēlēt šitajā kantorī. Krāpnieki.

Betsafe - Slikts serviss

Slikts serviss Pilnīga miskaste, puse no pieejamajām spēlem nemaz neiet, lago ta ka puse dienas jagaida lai vispar tiktu iekša. Neiesaku šo miskasti spelet, laika izniekošana

Mr green - Slikta kompanija

Mr green ir vis slīktākā kompanija kāda redzēta. Cik nauda ir iztērēta un meko nav iespējams laimēt bonusi nekrīt vispār. Neiesaku spēlēt šajā kompanija citādi paliksiet bez naudas. Tad jau labāk varu ieteikt optibet.lv tur vismaz ir iespējā noķert kādu bonusu.

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss 5 māja, pēc smagas un grūtas darba dienas, apstājos lai iedzertu kafiju jo acis lipa ciet, un varbūt ko vairāk! Sastapos ar rupju, nepieklājīgu un agresīvu attieksmi no 2 tur esošajām furijam, uzreiz pārgāja apetīte uz jebko, pat nogurums aizmirsās. Katrā ziņā neiesaku jums šo iestādi attieksmes dēļ!

Fēnikss Laimētava - Izmaksas

Izmaksas Jautājums būtu, kāpēc nevar izveidot izmaksu sistēmu kā visos citos saitos ik pēc stundas notiek izmaksas vai vismaz tajā pašā dienā! Runa iet par online vietni feniksscasino.lv! Piektdienā normāli pa ilgiem laikiem vinnēju 350 eiro, kamēr sagaidi 1dienu tikmēr jau viss ir "norīts" jo 3šais scatter pazūd!

Optibet - Optibet

Optibet Katru dienu tiek veikts depozīts spēlētas pārsvara vienas un tās pašas spēles atdeves nekādas vairāk ka 100 depozītu veikums norāda par o procentu atdevi nav laimes spēle. Un pavisam noteikti viņus izskatās neviens nekontrolē viņi tikai iekasē naudu un viss un vēl saucas par laimes ratu sākat rēķināt līdz katram solim spēles neiet runa tikai par depozītu, bet par apgrozījumu. Vai tas nav pārkāpums kāpt cilvēkus spraužot ausīs par laimes spēli man zināmi vismaz 5 tādi gadījumi. Runājot savā...

Betsafe - Ужасный сервис

Ужасный сервис Ужасный сервис. Нету телефона тех поддержки, только электронная почта, на которую они отвечают очень редко. Внёс депозит через банковский счёт, деньги не появлялись неделю. Вынесли мне весь мозг со своим ответсвенным отделом. 2 раза просили им прислать отчёт об транзакции. Нервов было потрачено очень много, так как внёс достаточно большую сумму и очень переживал за свои деньги. В итоге позвонил в свой банк и отозвал платёж. Настоятельно не рекомендую использовать эту букмекерскую контору!

Latvijas loto - Momentloterijas - krāpšana

Momentloterijas - krāpšana Nopirku 4 simtgades un 5 pērles, visas tukšas, kā jau šeit citi raksta, labāk noskalot pa taisno podā vai aizdedzināt cigareti ar to piecīti vai čiriku pērles gadījumā, negribu žēloties, neviens nespieda spēlēt, bet vai tas ir normāli, ka realitātē nevar neko dabūt atpakaļ?

Betsafe - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Gadu nebija spēlēts, piereģistrējos šajā adresē, paspēlēju, vinnēju naudu, tad uzliku likmes un jau nākamajā dienā es nevarēju ieiet savā profilā. Labi, ka bija veiktas 2 izmaksas, bet nauda uz konta vēl palikusi. Neiesaku šo kantori, jo visa strīda risināšana notiek maximāli ilgi un neviens pretī nenāk. Nesakārtota sistēma. Iemaksāt naudu var superatri, bet izmaksa notiek superilgi un netiek atdota nauda, kas stāv uz konta.

Olympic Casino - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, ienāku tīri uzturēt savu morāli foršo noskaņojumu patērējot naudu, uzvedoties pieklājīgi, uzrādot visus qr un pasi, saņemu pretīgu attieksmi un Saka - ņepaņimaju pa latviski! Man nav problēmu ar krievu val, bet... Tā bija ludmila rajonā ja sauc ļudajed ta vot iemanto bārmeņi iesaukas!

Inta Atni - Krāpšana

Labvakar, lūdzu, esiet uzmanīgi un piesardzīgi ar facebook personu Inta Atni. Piedāvā bitkoenus, akcijas, un vēl visādas internetā krāpniecības. Arī labi ir izdomāts jūsu naudas pārskatīšanas veids: paypal. Pēc naudas pārskatīšanas uz šiem kontiem, pat pēc policijas iesaistīšanas, naidu atgriezt ir neiespējami, vai ļoti grūti. Interesanti, ka šī persona ir arī izteikti pret kādu politiķi, bet atbalsta, kādu citu vāju pie stieņa dejojošu politiķi. Nevar īsti saprast: kas darbojās aiz šī profila: politiķes feiks, vai sponsors? .

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Nelieciet naudu šinī kantorī. 70 eiro, bez nevienas bonusa spēles. (likme - 10-20 centi) nesaprotu, kā šāds kantoris vispār spēj iegūt licenci. Tīrākā krāpšana, jo pat pēc likuma šādi nevarētu būt. Viņiem ķipa ir akcija, kur var laimēt motociklu, tādēļ laikam no visiem saviem klientiem zog naudu, lai ir par ko nopirkt viņu. Šausmīgs kantoris.

Fēnikss Laimētava - Feniksscasino.lv - naudas izsūkšana

Feniksscasino.lv - naudas izsūkšana Nu jau tas pats, kā ar "Latvijas loto". Spēlējot pāris dienas pēc kārtas "Book of ra deluxe", iemetot piecīti, man gandrīz katru reizi iedeva papildspēles. Un katru reizi vienu un to pašu simbolu - "Putniņu" vai kā viņs tur saucās. Bonusa spēļu laikā, man katru reizi 3-5 reizes deva papildus 10 spēles. Galu gālā - neko konkrēto nesaņēmu. Spēlējot pa 1centu x 10 līnijām = 10 centiem griziens, dabūju kādus 2-4 eiro par 30 - 50 papildus spēlēm. Interesanti, vai papildspēlēs var trāpīt uz dūziem, dāmam, karaļiem un pacelt normalo laimestu? Diezvai.

Latvijas loto - Krāpšana

Krāpšana Interesanta lieta: palasot atsauksmes uz "Latvijas loto", nolēmu uz sevis pārbaudīt, vai tiešam valsts un viņu firmas, spēj apkrāpt cilvēkus. Testēju sistēmu ar lielo sarkasmu. Viss process aizņēmis piecas dienas. Iemetot dienā pa piecīti, (tas sānāk 25. Eiro) galā momentloterījās dābūju džekpotu, 2 eiro lielumā. Bet kopā, par 25. Spēlēm - 6 eiro atpakaļ. Naudu nav žēl - galvēnājs sapratu, kā mūs joprojām tur par muļķiem un kāmēr mēs tīcēsim viņiem, viņi uzskatīs mūs par lohiem. Un kā mēs zinat - lohs nav mamunts...

Latvijas loto - Latloto ir valsts krāpnieku kantoris

Latloto ir valsts krāpnieku kantoris Gribu brīdināt citus lai neuzķeras, tur ir krāpšana un paskatieties kādām mašīnām braukā latloto darbinieki, vajag lai knab pārbauda to kantori īpaši momentloterejās kā norāda esot 66 procenti atdēve, bet patiesībā tie ir varbūt 10 proc.. Ir momentloterejas kur vispār nekādu laimestu nav, Saka ka Kanādā ražo tās biļetes.. , varēja vēl antarktīdā attaisīt tipogrāfiju..

Klondaika - Krāpšana

Krāpšana Iemetu 60 euro ar domu pagriezt pāris aparātus. Spēlēju pa 0.20 centiem. Precīzi iedeva divas brīvspēles. Viens laimests bija četri euro, otrs desmit euro. Nu nekad es neesmu redzējis tik sliktu atdevi. Visas spēles raustās, atdeve ir zem nulles, bonusi smieklīgi. Tā vien šķiet, ka spēlē, kaut kādā kreisajā kazino. Ja gribat just azartu un izklaidēties, tad šī nebūs īstā vieta. Vispār nesaprotu, kāpēc šādus kantorus neslēdz ciet. Ja nespējat kvalitatīvi piedāvāt pakalpojumu, tad jāveras ciet...

Optibet.lv - Krāpšana - neatdod naudu pat tad, kad spēles tiek atceltas

Krāpšana - neatdod naudu pat tad, kad spēles tiek atceltas Esiet uzmanīgi šeit veicot sporta likmes, varbūt tomēr izvēlieties kādu citu bookmakeru, Optibets neatgriež naudu gadījumos, kad spēles ir atceltas un piešķirtas tehniskās Uzvaras. Klientu atbalstam ir vienalga un viņi tik pasaka "bet redziet pēc datiem uzvarēja tā komanda" pat nenoskaidrojot vai spēle tika atcelta un vai tika piešķirta tehniskā Uzvara. Šādos gadījumos likme tiek aprēķināta ar koeficientu 1 šādu neprofesionalitāti negaidīju no it kā pieredzējuša bookmakera.