www.sudzibas.lv Betsafe Nepatiesas akcijas informācija

Betsafe - Nepatiesas akcijas informācija

Labdien.
Tie kuri aktīvi spēlē betsafe.lv, lai tiktu viņu piedāvājumā - star club, vai citiem vārdiem - vip statusā. Ieteiktu, necensties to darīt!
Ir iespējas citos kazino tikt vip statusā un iegūt atteicigās balvas, iespējas utt.
Kur netiksiet "piečakarēts".

Mans apgrozījums ir gandrīz 300 tūkstoši,
no šī saucamā "vip" statusa es neesmu saņēmusi nevienu no norādītām balvām - akcijas piedāvājumi, personīgais menedžeris, bezriska griezienus, ielūgumus utt, pilnīgi neko no tā ko viņi reklamē.
Nav pat arī iespējas iegūt bezriska griezienus pildot kādus nosacījumus kazino.

Varbūt vēl kādam tā gadījies?
Varbūt kāds no pieredzes var ieteikt kazino, kur tiek novērtēta tava lojalitāte ar dažādiem bonusiem.

25.07.2023

Z

T taisnibascinitajs3 25.07.2023

Ja esi apgrozījusi 300 tūkst., bet laimējusi 310 tūkst. tajā periodā, tad neviens kazino tev neko nedos, svarīgi ir tikai cik zaudē.

Z Zutis123 25.07.2023

Esmu mīnusā. Likmes krietni lielākas par laimestu, kas arī ir tikai loģiski.

Neiet runa par to, tur skaidri rakstīts spēlē aktīvāk , lai tiktu Star club, un saņemtu ekskluzīvos piedāvājumus, bezriska griezienus, ielūgumus, kad tur tiec, tad nekā no tā nemaz nav taisnība 🙃 viss ko saņemu ir standarta atmaksa, kas ir visos kazino, un tas nav nekas ekskluzīvs.

Žēl, ka nenovērtē lojalitāti , citos kazino arī bez aktivitātes ir visādas iespējas.

Z Zutis123 26.07.2023

Atvaino, ir tāda iestāde kā -

Psihiatrijas un Narkoloģijas centrs, atrodās Tavika ielā.

Es domāju, ka tev vaiaga steidzami apmeklējumu uz šo iestādi. Nevelc gumiju, kļūs tikai sliktāk.

A Argus Gubats 24.10.2023

Iesaku pamēģināt kazino mrgreen tur 50 vjp level dod mašīnu