www.sudzibas.lv Betsafe Betsafe - kantoris

Betsafe - Betsafe - kantoris

Sāku likt betus uz sportu, pārsvarā uz futbolu, jo tieši šobrīd iet pasaules kauss, lai interese skatīties un fanot par kādu komandu, kā arī protams kaut ko uzvarēt. Sākumā nebija problēmu, uzliku vairākus betus, dažus uzvarēju, dažus zaudēju, sākumā summas nebija lielas, bet vēlāk uzvarēju nedaudz vairāk uz lielākiem koeficientiem. Labi, ka sanāca veikt izmaksu, un uzvarēto naudu dabūju. Pēc pāris dienām, mēģināju ieiet kontā, un mani nelaiž iekšā, rāda, ka jāsazinas ar supportu, ko arī darīju. Tur man Saka, ka betsafe “komanda” esot pamanījuši, ka lietoju saitu no ārzemēm, lai precizēju savu atrašanās vietu, un kad atgriezīšos Latvijā. Pretī vairākas reizes uzdevu jautājumu, vai nedrīkstu veikt betus ceļojot, vai atrodoties ārvalstīs? Pret ko atbildi tā arī nesaņēmu, tikai vairākas reizes jautājumus, lai nosaku savu precīzu atrašanās vieth un kad atgriezīšos Latvijā. Tas viss šķita tik dīvaini, un kā rezultātā mans konts vēl nav atbloķēts, teica, ka nodos lietu tālāk izskatīšanai atbildīgajam departamentam, un sniegšot man kādu atbildi e-pastā, ko tā arī līdz šim neesmu saņēmis. Es tiešām nesaprotu, vai tas ir iemesls, lai mans konts būtu bloķēts? Es izmantoju arī citus lv betting saitus, tur nekad tādu problēmu nav bijis, paveicies, ka man uz betsafe nav palicis kredīts, un es tad labāk izmantoju citus saitus, kur nav šādu mūžīgo problēmu.

Neiesaku nevienam izmantot betsafe, ja vien jums ir daudz laika, lai ar viņiem strīdētos un diskutētu.

15.12.2022

P PatiesiibasMeka 15.12.2022

Noteikumus godīgi izlasīji vai tikai ieķeksēji, ka piekrīti tiem?