www.sudzibas.lv Olybet Cashout izmaksas kārtība

Olybet - Cashout izmaksas kārtība

Šonakt biju uzlicis kombinēto sporta likmi 50€ ar kopējo koef. 9.41. Iespējamais laimests bija 470€. Kad gāju gulēt bija palikusi viena spēle bez rezultāta, 6/5 jau bija Uzvaras. Palikusī spēle bija ufc299 uz dustin porier uzvaru. Tajā mirklī bija pieejams cashout 130€. Nodomāju, ok 100€ likšu ķešā. 30€ palika. Un jaunais laimests parādījās 208€. Domāju, ka ir okay, kopā, ja uzvarēs būs 308€. Un aizgāju gulēt. Pamodos un bija sajūta, ka esmu apčakarēts. Kontā 208€… šķiet ļoti neloģiski. Ka cahsout tāpat tiek ieskaitits atlikušajā likmē.. Ja jau parādi ka atlicis uzvarēt 208€, tad domāju, ka jau izņemtos 100€ nedrīkst skaitit iekšā… kādam ir tā bijis?

10.03.2024

Atbilde no OlyBet Support Pārstāvja atbilde 12.03.2024

Paldies, ka atstājāt komentāru.
Mēs vēlamies Jūs informēt par nelielu neskaidrību, kas rodas pēc daļējas naudas līdzekļu izņemšanas. Pēc šādas izņemšanas mūsu sistēma automātiski parāda jaunu laimestu summu, iekļaujot arī Jūsu veikto daļējo izņemšanu. Tas ir nepieciešams, lai Jūs varētu redzēt galīgo summu, ko saņemsiet kopumā.
Ar sporta likmju noteikumiem Jūs varat iepazīties sadaļā: https://www.olybet.lv/lv/sporta-likmju-noteikumi
Ja Jums radīsies papildus jautājumi, noteikti rakstiet vēstuli uz e-pastu [email protected]

D