Betsafe - Krāpšana

Nespēlējiet pragmatic mega ruleti, tur apčakarē spēlētājus. Man dīleri teica ka esot nejaušības princips, bet nav tā. Melo un maldina spēlētājus
kādiem skaitļiem jābūt, nosaka to dators. Esmu licis 32 skaitļus, un 7 reizes pēc kārtas iekrita tajos 5 neuzliktajos ciparos. Wtf kā tas ir iespējams ja nejaušība. Arī tas kad uzlieku uz skaitļiem mazas summas un uz vienu skaitli ko lielu, visalik nekroþ uz tā skaitļa, bet ka noņemu to skaitli, uzreiz uzkrīt
man stundas laikā ir bijjis 20 reizes tā. Krlnieki

07.04.2024

S Spuris 07.04.2024

Tiesi tā. Vini kŗapjas protams,jo zaudējumos nebūs nekad un pastāvēs dēļ tādiem auniem kā tu.Spēlēt šadas azartspēles ,raustīt vienroci un tamlīdzīgas uzpariktes ,ir pielīdinams narkomānijai.Zinu cilvekus kuri nospēlejuši pilnīgi visu - dzīvokļus,mašīnas,zaudējuši ģimenes un kļuvusi par bezpajumtniekiem.Pie tam izglītoti cilveki ar ļoti labām profesijām. Jums tas pats gaidams ,ja turpināsies grimt tajā azartu purvā,