Čili Pizza

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Čili Pizza - Sūdzības un atsauksmes

Čilli Pica -

Es pati esmu saskaarusies ar sliktu apkalposhanu, BET es pati tur esmu 2 meen nostraadaajusi. tgd straadaaju tajaa pashaa sfeera, bet es saprotu, ka newar gaidiit labu apkalposhanu no wiesmiileem, kuras netiek APMAACIITAS!!!! tas, ka cilweekam paraada, kaa reziee aiznest 4 shkjiiwjus - taa naw apmaaciishana. meiteneem netiek spiests uz atbildiibu un RUUPEEM par klientu. un tur ir tik zemas algas, ka pawaariem ir pilniigi wienalga, cik ilgi eediens jaagaida un wai tas buus auksts wai silt. es domaaju - ar wisu kritiku tikai un wienigi pie wadiibas.

Čili Pica -

3.oktobrī ap 21 pasūtīju picu un saldās kūciņas, 22.30 zvanīju vēlreiz, jo pasūtījuma nebija, 23.30 man atzvanīja un teica, ka notikusi kaut kāda tehniska problēma un pica būšot 10 min. laikā. Kad sagaidīju picu plkst. rādīja gandrīz 24, un vēl pie tam pica bija auksta.Piemēram, es vairs nepasūtīšu Čili picas produkciju.

Čilli Pica -

ocenj zalj cto nabirajut personal ,kotorij ne govorit po russki, v bank ne berut na rabotu esli ne znaew 2 jazika. A kuhnja prosto uzasnaja, ne hocetsja grubitj no polnoe ga...o

Čilli Pica -

Cau visi jautini! Jums buutu jaazin kas iet uz Liepaajas Cilli picas estuvi CITYmarket!Es pirms divaam nedeelaam biju piceerija un ieraudziju ka manaa skiivii uz siera gabala locijaas viens paliels, balts taarps...Es iesaku tiem kas iet piceerijaas lai apskata ruupiigi savu pasuutiito edienu, jo jums var gadiities tik pat brismiigi taapat kaa man, ja veel ne briesmiigaak :(

Čili Pica -

Chili picas restoraanos straadaa vieni vieniigi IDIOTI, neatkariigi no restoranu edreseem! Viesmiiles ir tik strupas ka pilniigi smiekli naak par vinjaam , apkalpošanas liimenis ir -10!!!!!!Pirmkaart jau viesmiile ir jaagaida apmeeram minuutes desmit, lai vispaar vareetu dabuut eedienkarti!!!!Ja es pasuutu teiksim koolu 0.5 tilpuma un atsevishkji vienu glaazi ar ledu, jo veelos koolu dzert ljoti aukstu, pasuutu salaatus un picu, tad kolu atnes man bez ledus un kopaa ar salaatiem, tas ir...

Čili Pica -

Sideli mi s druzjami v Chili pica(tot kotorij v stockmane) vcera 17,08,2006 vecerom...sideli dolgo,casa 3(eli,pili,obshalis) za vse eto vremja nikto daze ne podumal viteret stolik(ne ocen cistij s samogo nacala) v tualet nado bilo zaxodit zakatav stani,t.k. tam bili luzi,gori bumagi - b.u.,za vse vremja nashego naxozdenija v etom zavedenii situacija ne menjalas,a stanovilas tolko xuze :( okoncatelno isportilo mnenie o kafe vixod malcika-raznoscika pici na dom, vixodja iz kafe on uronil 2...

Cili Picca -

A my poshli v Chili Picu v Stockmane, tam oficiantka po-russki ne ponimala, no vela sebja vyzyvajusche! My tam den'gi ostavljaem ne za praktiku latyshskogo jazyka!

Čili Pica -

Čili picā "Molā" sulu atnes nekārtīgi izmazgātās glāzēs. Un kad palūdz tīru - viņi atnes otreiz tādu pašu .

Čili Pica -

zzawl kak to s drugom v Chili Pica (vozle pamjatnika) pokuwal piccu , vipil nemnozhko , vobwem vsego viwlo 6 s "kopejkami" ja poprosil s4et t.k. nado bilo idti , v s4ete bila ta samaja cifra kotoruju ja i ozhidal uvidetj...ja polozhil 10Ls bumazhkoj...oficiantka unesla...sda4u zhdal dovoljno dolgo...minut 20-30 nesmotrja na to 4to bil po4ti pustoj zal =) nakonecto prinesla ificiantka mne sda4u :) no 4to vi dumaete :) etogo ja nikogda ne ozhidal , lezhit sda4a , pod nej bukletik Chili picca ...

E Edd1e. 30.08.2007
Komentāri 5 Apģērbs

Čilli Pica -

Vecherom 19 avgusta zakazala pizu na dom i salad, privezli vovrema, no pizza bila zhalkim namyekom na to chto podajut v samom restorane, v salate ja nashla ZUBOCHISTKU, predstavlaete sebe. I eto ne za groshi. V obschem ja v etoi firme nichego ne sobirajus bolshe zakazivat. I drugim ne sovetuju. Ili esli zakazivaete, prosite salad bez zubochistok.

Cili Picca Jelgava -

Patiesi nejēdziga vieta.Pasūtījumu gadīju 2,5 stundas(uz mājām),izrādījās sākumā ka pazudis ,beigās ,ka cits jau saņemis,bet uzbraucieni klientam laikam ir šīs firmas :labā slava";Pat atvainošanos nesaņēmu ,protams arī pasūtījumu nē.Nezinu kā var strādāt ja tik ļoti nemīl un necieš savu darbu-neiesaku veikt pasūtījumus pa telefonu-aizmigsiet gaidot un saņemsiet pārmetumus...

Čili Pica -

Čili Picā pie laimas pulksteņa aukstā dienā mums piedāvāja galdiņu uz terases, solot,ka izsniegs pledus,lai nenosaltu. Kā izrādījas siltie pledi pienākas tikai izredzētajiem - apmeklētājiem,kas pasūta nez kādus paikas kalnus, un cilvēkiem ar ko oficiantes patērzē, tā vietā lai pieņemtu pasūtījumu.Atlikums bija jāgaida 10 minūtes (jaunkundze laikam iedomājās,ka 6Ls viņai pienākas dzeramnaudā.Rezumējums - vienā piegājienā sabojāja visu manu labo priekšstatu par Čili picu kopumā :(

Čilli Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Zvanot un pasuutot picu uz majaam, tiko otraa galaa tiek pacelta klausule taa saakaas.. liekas ka pie telefona ir nevis meitene bet 10 gadus sexsu nedabujusi, indiiga fuurija. Jaa? Picu gribeejaat?! Bet jaagaida buus 2,5 st!!? Nekas, nekas.. kaa parasti atbildu un kaa aizvien parasti piekeru sevi pie nespetnas domas, iebaazt to pasuutiito picu dzili operatores pakaljaa. Velams karstu jo parasti to atved aukstu kaa no Saratovas ledusskapja izvilktu.

Čili Pica -

Bili vcera u Laimovskih casov, prosideli pol casa poka menu prinesli, a pered etim skazali cto mest net i predlozili terasu v takom to holode, kogda zakazali to nam pereputali pocti vse soki prinesli posle supov i bluda tam ne podajut a wvirajut klientam na stol mol zrite, oficianti ne znajut elementarnih norm obsluzevanija, ewe i hamat mol esli vi scitaete cto ja vinovata zdite ewe 30 min poka peredelajut... bose tocno tuda ne poidem

Čili Pica -

Čili pica Stockmanaa apkalpošanas ziņā ir pilnīgi garām. Meitenes apkalpo ar tādu pārākuma izteiksmi sejā, ka nez kas būtu - izskatās, ka viņām ir absolūti pie kājas kā jūtas klienti vai tiem ir 17, 25 vai arī 50 gadu. Publisks Fui.

Čili Pica - Сравнение по городам

Сравнение по городам U nas estj vozmoznostj sravnitj chili picu v rige i v jelgave. V rige ese kuda nishlo, hotja obsluzivajut dovoljno dolgo. V jelgave nam prinesli paru raz holodnuju edu, prosili podogretj. Sudja po vsemu, v mikrovolnovke ploho razogreli! Porcii v jelgave po sravneniju s rigoj v 2 raza menjshe. koktejlj s morozenim zutkij!

Cili Picca dominaa -

chili pica. nu interjers skaists. apseedies, pasuuti un gaidi. maajiiga un jauka vietinja paseedeeshanai, bet... es diemzzeel tur gaaju paeest.1.no saakuma atnesa sulu - man un draudzenei. ananaasu sula viss ok, un tad saakaas - draudzene pagarsho savu sulu un - glaaze smird kaa krievu laikos peec trauku lupataam.

Čili Pica -

Ja tut sxodila v Cili picu (4to u Stockman).. Posidela,poku6ala, vipila vuna.. Kazetsja vsjo xoro6o! A picu ja ku6ala s gribami.. Gribov tam bol'6e 4em samogo testa, sira i dobavok vmeste vzjatix! Kogda ja vi6la ja ot tuda..I doexala do doma.. Ja s bol'nim zeludkom lezala vesj ve4er v posteli i ela tabletki, kak konfeti!! U menja srazu voznikli misli 4to da po4emu!?!

Čili Pica -

Zakazal nadom picu v cile pice. Skazali dostavjat cerez 1-1,5. Xoraso zdem.Spstja dva 4asa pici net. Zvanju im, spra6ivaju, na4inajut lepitj nelepie otmazki. Mol ma6ina stait v probke. Kakie v 22:00 ve4era mogut bitj probki? Xora6o privezli 4erez 2,5 rasa. Otkrivaju pica eto odin kamok kotorij nasilo vo vremja puti po vsej korobke, xolodnaja i kraja prosto derevjannie! Esli budite zakazivatj picu lu46e uz v IL PATIO. Namnogo lu46e.

Čili Pica -

Segodnja zawla s podrugoj v Cili pica 4to naxoditsja v "Galereja Centrs", seli poeli, pica okazalasj tak sebe, srednej parwivosti a vot desert voobs4e v rot ne lez. Oni xotj sami probovali 4to klijentam dajut. a potom es4o minut 20 zvali oficiantku 4to bi ona nam s4et prinesla v itoge v dva golosa nam priwlosj oratj i tolko togda ona(oficiantka usliwala), so sluxom u nix tam toze ne vse v porjadke da i russkogo oni voobs4e ne znajut