www.sudzibas.lv Čili Pizza par picu kvalitāti in nabadzīgo izskatu un garšu

Čili Pica - par picu kvalitāti in nabadzīgo izskatu un garšu

Vakar 7 februārī. 2010g. pasūtīju picas līdz nešanai. Nu es atvainojos, bet ja lauku pica izskatās vēl sliktās nekā pati dižķibelenu tad man nav ko teikt... daži sīpoli, šķiņkā gabaliņi pie tam ne uz viem iegrieztajām šķeļitēm. Pie tam braucām ar picām ciemos, man vajadzēja attaisnoties, ka noteikti pati neēsmu cepusi. ŠAUSMAS!!! KAUNS.! SAMAKSĀJU 10 LVL par divām vidējām picām ne garšas ne smaržās ne izskata! Nu godīgi nekad vairs nepirkšu čili picā neko. Pilnīgi pretīgi, tas jau nenozīmē ja ārā krīze tad tas man jāredz uz picām. Pie tam ir izlikjtas reklāmas picām atlaides 30%, bet nu lauku un kapri man nekādu atlaidi neviens neiedeva!!

I

P pufa 08.02.2010

būtu iedevuši atlaidi, vēl plikākas būtu picas! varbūt tās bija no sērijas: Izgatavo pats!?

I ieva 08.02.2010

iemācies gramatiku

S sss 09.02.2010

patiesībā īstās itāļu picas tā arī izskatās un čili pica mēģina veidot maksimāli līdzīgas picas īstām itāļu picām! Iesaku kādreiz aizbraukt uz itāliju un nogaršot. Ja nepatīk ej uz kādu ceptuvi un pērc tos "picu sacepumus"

L lala 09.02.2010

oij oij redz viens bijis Itālijā un stāsta mums neandertāliešiem kādas tur picas ĪSTAS! Nu piedod, bet Itālijā vidēja pica 4-6 eirikus maksā, kas ir nedaudz vairāk par 2 -3 ls, bet te Latvijā vienā no ES "ekonomiski attīstītākajām valstī" redz var prasīt cenu, kura ir divreiz lielāka, jo mēs taču varam samaksāt un redz "super truper attīstītais un pasaulē slavena zīmols ČILI PICA" savu darbu uzskata par tik ekskluzīvu, nu tad jau var prasīt un var arī maksāt!
Un par tiem "picu sacepumiem" nu tie ir mājas variants, šaubos vai kāds cepot picu pirms tam entās stundas taisīs mīkli, gaidīs kamēr tā uzrūgs, tad lai dabūtu gaisu iekšā mētās pa gaisu, tad vēl pirms tam speciāli izbūvēs malkas krāsni, lai tikai pica sanāktu īsta! Tie tavi saucamie "picu sacepumi" ir pica laviešu gaumē.

. ... 09.02.2010

Nu draudziņ vai draudzenīt - vispirms iemācies rakstīt un tad raksti visādas muļķības!
Ļoti iespējams, ka Molā Tev tā arī, bet pamēģini kādreiz Dominā, Stockmann vai Kolonādē tur picas ir vienkārši lieliskas. takā nevajag te d..., ka visās Čilija picās ir tāda kvalitāte... Ka tik nedabū pa "ļeckām"

V veta 09.02.2010

jācep mājās pašiem

B barbara 09.02.2010

Nu es nezinu par picām, bet Čilli Pica Raiņa bulvārī ir kļuvusi par vietu, kuru tiešām nevienam neieteiktu apmeklēt. Nesen bijām aizgājušas ar draudzenēm. Pirmkārt nenormāli auksts, sēdējām apsegušās ar jakām (tas lejasstāvā), otrkārt draudzenēm picas nesa kādas 40 min. (un nemaz nedomājiet man te stāstīt, ka tas ir kā restorānā, negribu nemaz to dzirdēt), treskārt, pasūtīju tomātu biezzupu, ko atnesa arī aukstu (turklāt oficiante 100 reizes atvainojās, ka aizmirsusi piecept klāt čili maizīti, ko pēc tam arī nesa kādas 30 min un atkal atvainojās, ka pirmā sadega, tāpēc bija jācep nākamā). Tad pēc tam draudzenēm atvainojās neskaitāmas reizes par ilgo gaidīšanu un pie tam neadekvāti smējās pati par sevi. Nu nezinu, nezinu, kādreiz, kad tur bija Picca Jazz, atmosfēra un apkalpošana bija pavisam citāda.

J jack blakc 10.02.2010

"Lauku" un "kapri" picai nav 30% atlaides, vajag paskatīties ēdienkarti,
tur viss skaidri ir norādīts, kurām ir atlaide un kurām nav!!
Un jā, cik ir būts pārējās čili, picas tiešām ir lieliskas!!

T Tonijs 02.03.2010

Picas ir normālas, bet tomēr, jā, tur ir biku par maz virsū, taču - tāda arī cena, nav pārāk dārgi :)

H Ha 12.04.2010

Es jau kādu laiku visiem saku, ka uz Chilli picu vais nav jēgas iet, jo tās picas ir vienkārši smieklīgas, paliek aizvien dārgākas, mazākas un plānākas.. sen vairs nav tas līmenis šai iestādei...