Čili Pizza

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Čili Pizza - Sūdzības un atsauksmes

Čili Pica -

?Čili pica? - melu dūksnājs! Gribu brīdināt, ka ?Čili pica? ne tuvu nav tā darbavieta, par ko tā uzdodas. Maza provinces picērija bija personīgi mani aicinājusi nākt pie viņiem strādāt, un zinot, ka Čili ir izslavēta ar draudzīgu kolektīvu un jaunietim draudzīgigiem darba apstākļiem un laiku ? nešauboties piekritu. Taču...

Čili Pica -

Zahodila s druzjami v eto (teper uze otvratitelnoe) mesto. ranj6e ja tuda zahodila s udovolstviem. ja sama rabotala oficiantkoj, znaju kak pravilno obsluzivatj, no kogda oficiant podhodit k tebe s takim virazeniem lica, 4to o6u6enie ne iz prijatnih, to eto ne prijatno. serviss-uza, oficiantki-na samom dele otmorozennie! (eto vozle Laimovskih 4asov) plnotju ne reagirujut na to, 4to im govorjat!! nikogda bol6e ja tuda ne zajdu!!!! i nikamu ne sovetuju!!!!!!

Čili Pica -

sam rabotal na kuhni i skazhu 4estno :zapari postojannie , trebujut 4to-bi smisl zhizni bil rabotatj !!!! postojanno novie ljudi , odnih obuchish a oni uhodjat ... esli bi horosho platili bi eshe ... sei4as boljshe ne rabotaju v cili pica i o4enj etomu rad . Begite ot tuda !!! vesj 4aj dostajotjsja toljko oficiantam!!!!!!! dikostj kogda nuzno pomogatj razgruzhatj muku kotoraja iz litvi prishla celimi poddonami! to smenshik ne vishal. i zapomnite 4em sna4ala na4inaesh zarabativatj denjgi to potom nuzno le4itj!!! zhalko ljudej kto eshe tam rabotaet :(

Cilli Pica alfa -

PAsutijam picu ar vistu un Picu ar salami, Picu ar salami atnesa pec 40 min, savukart otrai picai nebija pidevu (vista) un viesmile tilai to atklaja pec 40 min. Piekritu pasutit citu, tacu ta ari bija jagaida nezeligi ilgi. Kad tika atnesti dzerieni- sulas glazes izskatojas pustuksas. Kad jautaju kas tas viesmile atteica ka tas esot standarts. Biju neizpratne jo Stockmann Cilli pica sula glazes ir normala daudzuma. Ta sulas gllaze jau ta ir pakas cena un vini atlaujas pieliet pusglazi

Čili Pica -

Neiesaku pasūtit. nezinu kā ir uz vietas, bet piegadātais ir negaršīgs, auksts, smieklīgi mazs, un nesamērīgi dārgs. Pa to cenu gandrīz steiks sanāk. Un nekas neizskatās tā kā bildēs mājas lapā.

Čili Pica -

Neiesaku pasuutiit Cilli picaa picu- sekojosha situaacija ar mani notika 14. 01,. 2007:Tika pasuutiita pica, gaidiishanas laiks 2-2.5h, ok, gaidam. Atbrauc soferis un neko nepasakot panem uzreiz vairaak naudas nekaa jaamaksaa... Labi 0.35 santiimi nav daudz, bet tomeer, pabriidinaat vajag, ja nav ko izdot, vai ne taaa? Atveeraam picas kasti, pica galiigi auksta- tika pasuutita lauku pica ar bekonu, siipoliem un gurkkiem- pa visu lielo picu gurki bija tikai uz 3 skeeleem, ar bekonnu taada pati...

Čili Pica -

letom s papoj re6ili pojti v kino, kupili bileti i obnaruziv 4to do seansa ewe celix poltora 4asa re6ili pojti v cili pica poku6atj.eto bilo okolo forum cinema.sna4ala mi prosidelipol 4asa v ozidaniji 4to k nam kto topodojdet, no tak i ne dozdav6isj ja po6la v samu piceriju 4to bi pozvatj kogo nibudj iz oficiantok.oni okolo kassi stojali(4elovek 5) i boltali.:) potom vzjav menju ja po6la obratno

Čili Pica - Pilnīgs sviests

Pilnīgs sviests Runaajot par chhilii picu- tas ir pilniigs sviests. Reiz man gadiijaas, situaacija, ka seedeeju shajaa piceerijaa pie melnaa kakka, centraa, pasuutiju sulu-atnesa viss kaartiibaa- tad kad biju nodzeerusi apmeeram 2 tresdaljas manu glaazi nonnema... shoks bija liels. Citaa chilii picaa pretiim dailes teaatrim, man atnesa kokteili ko nebija iespeejams dzert, biju to kokteili tikai pagarsojusi un sapratu, ka man slikti. Suudzeejos, teicu, ka nemakshaashu, bet vecaakaa viesmiile man tikai atbildeeja, ka tur taadas sataavdalas!!! Vai tas ir normaali, ja cilveekam uz veitas uzreiz paliekaas slikti?

Čili Pica -

Delo bilo rano utrom 7.janvarja, dozdavshisj oficantku, ta snachala nachala vzdoritj s rjadom sidjashej paroj, kogda delo doshlo do nas, to na vopros kakoe u nih estj pivo, poluchili otvet, cto dlja etogo u nas estj menju, mol beri i smotri, vsjo eto bilo skazanno v gruboj forme, mne eto ochenj ne ponravilosj, i ja popitalsja ej objasnitj, cto dlja etogo ona tam i estj, cto bi klienti mogli bi u nejo sprositj, posle chego ona skazala cto ne nas ni rjadom sidjashuju paru ona obsluzivatj ne...

Čili Pica - Eto prosto uzas!

Eto prosto uzas! Eto prosto uzas!!!! Ja zakazal kofe, a mne egoprinesli 4erez 30 minut! Hotja v tot moment v kafe po4ti bilo pusto!