D Dima 23.11.2006

Nu ne nado pervij raz.....Vo pervih esli neumee6 nositj na rukah vozjmi podnos i nesi na podnose.Soglasen obsluzivanije tam na nule,no rebjata a 4to vi hoteli ot stolovki?ceni tam - nize srednego.I voob6e hvatit obsiratj 4iljuhu,za takije denjgi i takuju vkusnuju edu mozno i poterpetj.A to pi6ut tut vsjakije tipa - po picerijam oni hodjat.!!!Fu-fu kakoje obsluzivanije, kak tut vsjo ploho....Blja ja naprimer ne hozu v takogo roda zavedenija i esli ja ho4u estj i 4tob menja horo6o obsluzili to idu v restoran.Voob6em vivod - ne nado stroitj iz sebja predvzjatih takih ofigennih klientov esli netu deneg!:))

L Lena 18.06.2011

Man tur strādā brālis. Zinu, ka viņiem ir ļoti daudz darba. Un ne no ielas uz turieni ņem cilvēkus, pēc tirdzniecības skolas un vēl apmāca divus trīs mēnešus. Ko tad var teikt par visiem suši bāriem, kur zinu (daudz paziņu) iet uz turieni vispār ar neatbilstošo izglītību, pat negribot strādāt par pavāriem!

ļ Ļusja 18.06.2011

Tāpēc jau viņi pa naktīm amatu apvienošanas kārtībā, piehaltūrē par suņu, kaķu ķērājiem.