Čili Pica - Veca kūka

Biju Čili Picā, ēdu melleņu - biezpiena pīrāgu. Bija tāda dīvaina garša. Pačēlu kūku uz otru pusi un tur zaļi pelējumi. Pasaucu viesmīli, tā pasauca adimnistratori, aizgāja pie pavāra. ķipa viņš pateica, ka tas no mellenēm. No mellenēm nav zaļš un pūkains! [slēpt]@

: :D 26.02.2009

Normaala prakse :D Ja pasuuta saldo desertu ar augliem, tur regulaari tiek saliktas vecas viinogas, zemenes utt. Tikai tad, kad pasuudzies, izraadaas ir arii svagi augli un pat piparmeetra lapinu uzliek "on top"

Mamma 26.02.2009

Nu ja maniem berniem sasapesies veders no vecam kukam, tad turaties!

M Milisa 10.10.2009

Nevajag biedēt!!! a ar maziem bērniem nefig staigat pa restorāniem!!1 nabadzītes raud un nervozē...Vini tak nesaprot kāpēc vecākiem ir tukša galva lai atvestu tadu mazulīti uz picēriju!!! Domāt ar galvu ir labak nekā ar pakaļu!!! Npērc bērnam putriņu un uzvāri pati nevis staigā pa restorāniem "nehuja delatj" dēļ...nefig audzēt garus nagus, bet jāmācās pašai bērniņam gatavot. nevaru nosaukt tadu cilvēku par īsto māti, kas baro bērnu ar kūkām nevis ar pienu vai ar veselīgiem produktiem!!!