Čili Pica - Apkalpošana

vakar izdomāju aiziet paēst uz Čili picu, kas atrodas Galerijā centrs.apsēdos pie ierastā galdiņa.atnesa ēdienkarti kā jau pienākās līdz tam viss ok, bet tad sākās...mani kādas 10-15 minūtes ignorēja, nenāca pieņemt pasūtījumu, laigan galdiņi pārsvarā tukši bij, klientu maz.ok, pieņēma pasūtījumu, vēl pēc 15 minūtēm tikai atnesa galda piederumus, vēl vēlāk atnesa dzeramo, tad akal pazuda, es pat uzņēmu laiku...pēc pusstundas es palūdzu rēķinu.laikam diezgan muļķīgi izdarīju, bet apmaksāju visu, jo domāju, ka tuliņ visu man atnesīs un es ātri paēdīšu un iešu, bet nekā.vēl pēc laika man atnesa atlikumu bez emocijām, lūk, tad es neizturēju piecēlos un teicu, ka neatnesto ēdienu viņi var brālīgi sadalīt, viņa man piedāvāja ka var salikt līdzi, ka ēdiens gatavojas varbūt, uzsverot vārdu varbūt...nu es teicu, ka tas nav mans pienākums iet uz virtuvi un skatīties vai mans ēdiens varbūt ir gatavs..kopumā es gaidīju 45 minūtes, viņa varēja pateikt ka ēdiens kavēsies, bet nu ignorēt klientu gan nevaidzēja... uz Čili laikam vairs neiešu...šoreiz mani vienkārši šokēja tāda attieksme...ehzzz diezgan iecienīta vieta man līdz šim bij, tīri ok varēja tur paēst...būs jāmeklē kāda cita kafeinīca/restorāns, kur ieturēt maltīti.

I

I izabelll 15.07.2008

Nu já tá jau ar to restoránu ir laikam tas noráda, ka algas tur ir pilnígi zemas un pie visá tá vienu vakaru tur édot es redzéju ká pa sienu rápo tarakáni !!!

; ;) 15.07.2008

jā, tieši galerijā centrs čilenē arī man ir ticis tas gods tikt ignorētai...

: :):( 07.11.2008

Tarakanus neesmu redzejusi, bet apkalposana gan lena, tas jau no ta ka pavariem slodze liela, nav motivacijas ar stradat par kapeikam .

Z Zaza 08.11.2008

Pilnigi piekritu autoram - jamekle kada cita vieta kur paest. Cili pica sen jau nav ne garsas ne kvalitates.

B beibe 08.11.2008

bet kad gribas majas paest un slinkums taisiit, man chili pica joprojaam ir numur 1 piegaadee, ilgaak par stundu nekad nav jagaida :)