www.sudzibas.lv Čili Pizza Neprofesionālu apkalpojošo personāls

Čili Pica - Neprofesionālu apkalpojošo personāls

Labdien. Gribētos padalīties ne īpaši jaukajās atmiņās par šo iestādi- Čili Pica. Galerijas centrs Čili Pica ir vnk drausmīga, iet runa par apkalpojošo personālu. Jau vairākkārt esmu saskāries ar šīs iestādes lielāko mīnusu- neprofesionālu apkalpojošo personālu, kurš ne tikai apkalpo vienkārši drausmīgi, bet prot arī pasmieties par klientiem. Ir bijuši gadījumi, kad picu gaidu 1, 5h...un zālē nav vairāk par 5iem galdiņiem, vaicājot viesmīlei vai drīz būs ēdiens-saņem pretī jau piekto solījumu, ka pēc 15 minūtēm, bet, ja neapmierina šī atbilde, tad viņa par pasaukt menedžeri, kas tikai pēc 10 mīnušu stostīšanās saprot, ko no viņas grib ( latviešu valoda laikam nav stiprā puse). Vai arī vēl viens gadījums, gara auguma puisis- viesmīlis, es Jums silti iesaku, izvairieties no viņa piedāvātajiem apkalpošanas pakalpojumiem, manuprāt, viņš pats nesaprot-kur ir un ko dara! Un cenas šajā iestādē ir neadekvātas piedāvātajiem pakalpojumiem! Galu galā, ir taču restorāni, tādi ka Macaroni, Kabuki utt, un tur cenas ir draudzīgākas kā šajos bistro, un arī apkalpošana ir 100 reiz labāka. Būtu labi, ka kāds no Čili Picas vadītājiem tiešām pasekotu līdzi savām uzņēmuma gaitām, jo tas, kas tur notiek nav īsti normāli!!!

J

E eriks 11.01.2009

Chillii Picaa loti draņķīgs personāls, man pie Brīvības pieminekļa tajā picērijā reiz gadijās tā...
tas bija ap pus 6iem no rīta, viņi strādā līdz 6iem.
Pasūtam picu, turpat arī sagaidam, atnes mums kastē, itkā līdzi ņemšanai, nu neko paņemam kasti un ejam pa kāpnēm augšā...
(5:45), bet priekšā administratore kas saka, ka jāēd ārā, nosauc mūs pa stūlbiem, jo drīz azislēks. Bet tur vēl pilns ar cilvēkiem un mēs vienalga ejam ēst iekšā. uzejam atnāk falk apsargs, tāds sīks, atvainojas administrācijas vietā un viss bumbās! Bet šeku reku nenokā atnāk divi kuiļi no evor un sāk vilk, sis- met ārā. Labi izejam zvanam uz 112 saucam mentus, vairākas reizes, atbrauc, picērija, kamēr gaidijām jau slēgta, mēs braucam uz iecirkni es uzrakstu iesniegumu, uz picu, bet man paskaidro, ka es tikuntā neko nepanākšu, jo man nav redzamu miesas bojājumu un tas ir privātīpašums tur var darīt ko grib, būtu man lauzti kauli izsiti zobi tad jā derētu, varētu kko darīt-kur ir taisnība, ko lai dara, kā lai cīnās pret šo negodību?

J jul4a 11.01.2009

Vājprāts - nu ko var gribēt tajā lietuvas draņķī?
Tā ir, ka ja gribi labu servisu jāiet pica uz biezo restorānu ēst..

E Endija 11.01.2009

Vispār apbrīnoju cilvēkus, kas izvēlas rī picas, makaronus utt.Fui.

E elinite 12.01.2009

Braucat uz Dominas Chili Picu!!! Tur buus gan forsas viesmiiles, gan aatra apkalposana:) Es ar viiru un beerninu braucu tikai tur:)

A Asais 12.01.2009

Mani arī nevienu reizi vien čili picās ir nelaipni apkalpojuši! Brīvības ielā it sevišķi! Viņas ir tik aizņemtas, ka jājūtas vainīgam, ka vispār esi tur iegājis! Zālē 3 cilvēki, bet šīs tur baigi imitē darbu... Liepājā gan uzskatu, ka ir labākā picērija no visām :). Tur vismaz normāli uzklausa, ko vēlies!

H Hrjusha 12.01.2009

Piekrītu Elinitei. Dominā Chili Picā ir teicama apkalpošana.

S Svetlana 15.01.2009

Kak gavaritsja, s kakim nastrojenijem predew, tak i obsluzat!!ja bila prakti4eski, vo vsex Cili picax v Rige!!!i skazu, wto vsegda polu4ala, xoroweje obsluzivanija!!!
i daze esle podozdatj nado 15, minut poka primut zakaz!!eto ne konec sveta::);)
U oficeantov, pomimo vas ewe 5-6 stolov!!
vsje proisxodit v porjadke o4eredi:)
budte pozitivnej, ulib4evej:)))

S Sandija 22.01.2009

Erik, kāds Tev āzis lēks? Vai bija domāts "aizslēgs"? :)))

E embris 19.02.2009

nu neesmu picas cieniitaaja, bet sanaacis iegriezties dazaadaas Chili piceerijaas...neesmu nekad maniijusi kaut kaadas necienas pret apmekleetaajiem.

Mamma 25.02.2009

Picu est un kolu dzert ir slikti. Un ja vel slikti apkalpo, berni ediet majas!

K Kaspiic 26.02.2009

Esmu daudz gājis uz šīm ēstuvem (ok - pie BRīvības pieminekļa gan nav būts) - nekad nav bijušas problēmas!

Mamma 26.02.2009

Man liekas visas tas picas satur tadas asas vielas kas neder bernu vederiem.

N nikola 05.03.2009

Esmu bijusi vairākās...pēdējā Pie Coca cola plaza...picu ir jāgaida ilgi...turklāt atnes jau vēsu.

Mamma 05.03.2009

Ja ta ir jagaida ilgi un beigas atnes vesu picu, apriebies.

A Anda 30.03.2009

Eerik, ja tu pasuuti liidzi, tad jaanjem liidzi, it sewishki ja piceeriju driiz sleegs!!! Vareetu izteikt pretenzijas, ja tu buutu pasuutiijis 5:30 :)

L Liene 22.04.2011

Nesakārtota klientu apkalpošanas zāle.Mētājas pa galdiņiem dekorācijas.Klienti padoma, ka tās ir dāvanas viņiem, un rodas nepatīkami pārpratumi.šajā Siguldas čili Picā taisnība klientam nebūs.

E Eseessesesesesees 22.04.2011

Cilli picas bistro nekad neesmu bijusi, bet vienreiz pasuutiiju picu piegaadei. Nepatika, jo bija negarsiiga, paprika uz taas picas man liekas vispaar no leetaakaas konservu bundzas bija, kaa rezultaataa pica bija skaaba. Puisis-piegaadaataajs pasuutiitaas dzeerienu pudeliites izvilka sev no dzinsu aizmugureejaam kabataam, labi veel, ka aiz bikseem nebija aizbaazis. Kopeejais iespaids ne visai, vairaak nepasuutiisu...