www.sudzibas.lv Čili Pizza Kvasa kvalitāte

Čili Pica - Kvasa kvalitāte

Sen nebiju bijusi un tagad toč vairs neiešu - vēl brīnījos, ka tik daudz brīvas vietas! Biju 10.aprīlī. Knapi apsēdos pie galda kā oficiante klāt vai atnest jau kautko dzeramu - nu, protams, nesiet - kvasu! Atnes 0, 5l glāzi - ziniet, kvasu pazīstu jau kopš mazām dienām un zinu kā tam ir jāgaršo! šim garša tikai aptuveni atgādināja kvasu, nemaz nerunājot, ka dzēriens bija BEZ gāzes! Kad sūdzējos par to oficiantei viņa teica, ka aiziešot painteresēšoties, kas par lietu - redz šie pamēģinājuši un tāds nu viņš arī tekot ārā, acīmredzot kaut kas esot sabojājies... lai gan man nešķiet, ka man par to būtu jāuztraucas... tā arī nepiedāvāja ne citu dzērienu, ne atdot naudu... saucas - iegrābies nu i pati vainīga... sūdīgs kantoris!!

U Uģis riktigais 14.04.2009

Nu protas-kurs Tev atpaakaļ naud dos? Biji jau drusku nodzērusi. Vajadzēja dot tajai oficiantei, lai pati pa priekšu pagaršo. Ja viņa gar zemi nekrīt, tad indīgs nav!

H he 14.04.2009

Īsts kvass ir bez gāzēm.

U Uģis riktigais 14.04.2009

Marija, nākamreiz būs jāpērk kādā veikalā to kvasu, varēs izdzert tajā vietā, kur nav tā pica :), būs lētāk un ar gāzēm :D

B bobo 25.04.2009

tagad arii veikalaa nopeerkamais kvass garsho peec uudens ar rauga piedevu- nav avirs normaala kvasa, taa ka Cilli Pica te nav vainiiga!

L Lepi 25.04.2009

Ka tik tas VESELBAS dzēriens nebija. Arī Maximas kvas nav garšīgs.

Z Zi 25.04.2009

Es arī nesen Čilī picā paņēmu kvasu un pēc tam to nožēloju. Šķiet, ka viņiem tur vienkārši kaut kāda vislētākā šķirne ar nepatīkamu ķīmisku garšu.

Beigās nācās piedzert picai bērna kokakolu, kas bija labāka - kaut kokakoklu nekad nedzeru :(

Z Zi 25.04.2009

Tas arī bija Stockman Čilī picā.

J josivs 25.04.2009

Zi!! Bērnam dod kokakolu, a pats nedzer, normāli:D:D:D:DLabāk pats būtu dzēris to indi!