Čili Pica - Apkalpošana

Ogrē atvērās jauns tirdzniecības centrs ''Selver'', kura telpās atrodas Čili Pica picērija.
Apmēram nedēļu pēc atvēŗšanas izlēmām ar ģimeni apmeklēt Čili Picu.Ieejot picērijā bija palikuši pāris brīvi galdiņi, apsēdāmies. Gaidijām, kad mums atnesīs ēdienu un dzērienu kartes. Nosēdējām apmēram minūtes 20-25, oficiantes staigāja mums garām un neviena pat neuzmeta skatienu. Pēc brīža pie blakus galdiņa apsēdās bariņš puišu, pēc brīža pie viņiem atnāca oficiante atnesot ēdienkartes. Mans pacietības mērs bija pilns pasaucot oficianti, pajaut'jām vai varam dabūt ēdienkartes, viņa tikai nobrīnijās, ka nēsam tās jau dabujuši. Veicām pasūtijumu un ar gurkstošiem vēderiem gaidijām pasūtijumu. Oficiante pabrīdināja, ka pasūtijums būs jaigada ~ 40 min. Laiks gāja, bija pagājusi ~ 1h dabūjām pasūtijumu. Bet ak vai, bijām pasūtijuši pusi picas vienas markas, otru pusi citādu, mums atnesa visu picu vienas markas. Kad uz to norādijām oficiantei, vina paņēma pasūtijumu un pēc brīža atgriezās ar mūsu pasūtijumu, bija redzams, ka ir sagrieztas 2 picas un saliktas kopā. Nu jau vairs nebija spēka protestēt, jo vēders jau lipa pie mugurkaula. Bijām ļļļooootiii neapmierināti un domājām, ka tuvākajā laikā šurp vairs nenāksim.
Pagāja mēnesis un sāpe bija aizmirsusies un atkal devāmie ieturēt maltīti uz Čili Picu, nosēdējam minūtes 15 vēl aizvien neviens nebij pieversis mums uzmanīb. Piecēlāmies un gājām prom. Vismaz gadu šajā iestādē kāju nesperšu!!! Fuj, viss vakars sabojāts!
Pie blakus galdiņa sēdēja vīra darba kolēgis, kurš pastāstija, ka viņam ir pazīstama oficiante un viņš apmēram pēc min. 20 tiesājis savu maltīti.
Varu teikt, ka Čili Pica ir iestāde, kur paēst varēsi, ja būsi pazīstams ar kādu oficantu!!! Ja nav roba, nav vakariņu!!!

B

X xxxxx 13.01.2009

Cik esmu bijis Cili picaa, nekad nav bijis tads gadijums un vispar pirmo reizi kaut ko tadu lasu. Biju Cili pica ne jau Riigaa vien un visur problemu nebija. Atnacu, apsedos, pienesa edienu un dzernienu kartes, pasutiju to, ko girbeju un nevajadzeja gaidit 1 h, lai atnestu pasutijumu. Tiesham zili brinumi... Pirmo reizi kaut ko tadu lasu! Manas atsauksmes par Cili pica ir tikai tas labakas un nu nekadu pretenziju nav, ja nu vienigi reiz ar kurjera piegadato picas cenu bija divainibas...

S Sandija 22.01.2009

Mums gandrīz tas pats tajā pašā Selvera Čili picērijā! Aizgājām, apsēdāmies, neviens ēdienkartes klāt nenes, pēc laiciņa paņēmām paši no galdiņa, kur tās saliktas. Mēs ar vīru pasūtījām picas, draudzene gribēja otro (makaronus), tad oficiante teica, ka otrais stundu (!) būšot jāgaida. Draudzene tā vietā pasūtīja salātus. Rezultātā gan picas, gan salātus mums atnesa pēc apaļas stundas!!! Tikpat labi varēja pasūtīt tos makaronus... Liekas, ka pašā krutākajā restorānā salāti vai jebkurš ēdiens, kas tiek pirmais pasniegts, nav jāgaida veselu stundu. Pie tam - picērija nebija pilna, apmēram puse galdiņu bija aizņemti. Oficiantes principā mums uzmanību nepievērsa, viņas stāvēja un runājās pāris metrus no mums pie letes, nemaz nebija pārslogotas. Nevienu reizi viņas pašas klāt nepienāca, tikai, kad atnesa ēdienu - pat ēdienkarti neiedeva.

S Sandija 22.01.2009

Vēl jāpiebilst, ka varu salīdzināt, jo citās Čili picās mūs ir apkalpojuši normāli, pat picērijai pilnai esot. Picu parasti atnes 15-20 minūtēs. Tā kā Ogre izceļas!

L LiLy 22.01.2009

Atvēršanas dienā pasūtīju picu līdzņemšanai, nogaidīju kādas 20 min, atnesa picu, es dodu nauda, oficiante jautā - vai tad es neesmu samaxājusi? Es kā godīgs cilvēks teicu - NĒ! Nu tad viņa paņem manu naudiņu un ~ 5 oficiantes kādas 10 min pie kases kko darīja, beidzot saņēmu atlikumu un čeku... Gāju ārā, dzirdu viena aizelsusies kaza (maigi izskaoties) skrien man pakaļ un kliedz - jūs samaxājāt par picu? es saku - Jā! šī man atcērt - čeku parādi! es viņai parādu, tā pastījās un pat neatvainojusies aiztinās! vot c**a!

д Дмитрий 09.06.2011

Это в том ресторане, что возле Милды.
Сын выбрал коктейль на картинке. Там он насыщенно красного цвета, указано содержание мороженого. Принесли бледно-розовый напиток, в котором чувствовалось только молоко.
Одну из пицц сделать не смогли - не было основ из теста
Трижды просили принести счёт - молчание было ответом. В результате пришлось встать возле кассы, чтобы обратить на себя внимание.
Нет, не ходоки мы больше в это место.