www.sudzibas.lv Čili Pizza piegāde mājās

Čili Pica - piegāde mājās

Šodien kārtējo reizi pārliecinājos, ka piegāde mājās šim uzņēmumam ir viszemākajā līmenī. Gaidīju picu 1, 5 stundu. Picu atveda jau aukstu, jo laikam mana adrese bija vistālāk šajā pusē. Bet par kvalitāti jau protams Čilli neviens neuztraucas. Uz picas iepakojuma vāka bija pagatavošanas laiks 20:45, bet es picu saņēmu 21:40. Pilnīga neorganizētība, nevar taču piegādāt stundu automašīnā stāvējušu picu. Bet varbūt var... Tā kā tā nebija mana laimīgā diena, jo jau biju izkašķējusies ar Lulū par piedegušu sieru uz picas un ļoti gribējās ēst, picu paņēmu un uzsildot mikorviļņu krāsnī, bija ēdama. Iesaku tad labāk piegādei mājās izvēlēties sushi vai ko citu. Es jau reti pasūtu uz mājām un parasti no Lulū, jo tur ir garšīgāka un tiešām karsta, bet šoreiz gribēju kā labāk, bet sanāca kā vienmēr. :")

Z

K kristy 29.12.2009

vajag gatavot pašai, tad viss bus ok ;)

O oskars 29.12.2009

vajadzeja sutit atpakal, lai pasi rij aukstu picu, lai piegadatajs maksa no savas kabatas

H Hugo Djego 29.12.2009

Zane, ļoti ceru, ka biji vienīgā, kura saņēma tādu picu.Iedomajies, kamēr visus apbraukā...

I ieva 30.12.2009

Jā, man arī LULU labāk garšo.

D Daisy 29.01.2010

Если пиццу привозят холодной, то денег брать не должны..Надо было отослать их

M Milisa 29.01.2010

Pati strādāju Lulū par picu cepēju un varu liecināt par picas pagatavošanas augsto kvalitāti.Tagad strād, āju Čili picā par pavāru un neskatoties uz to nevaru pateikt par to ka picas ir labas un gardas...pati nekad neēdu un citiem laikam arī nevajag to darīt. Vismaz parāk bieži! :D Pasūtot uz mājām jāsaprot ka piegādē ir ļoti maz darbinieku sakara ar krīzi Latvijā un neko diemžēl nevar izdarīt..Cilvēki gribēja ēst visos laikos neatkarīgi no ekonomiskām problēmām, tomēr mūsu stulbāvaldība nevar neko izdarīt lai cilveki elementari varētu laicīgi saņemt mājās vismaz siltu ēdienu. Neuzskatu SIA "Čilija Pizza" par vainīgu šajā situācijā, bet tagad jūs zinasiet un vairs nesūtīsiet! Žēl ka nevarējam jūs apmierināt un atvainojamies par sagadātajām neērtībām :)

D darta 08.03.2010

Es jau 2 stundas pašreiz gaidu un vēl nav piegādāts!!!

D Dita 01.10.2011

Piegādē bija auksta pica, 2011.g. 2.oktobrī, ap pulksten 00:00.

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet Cili Pica Sushi vispār nevar ēst man tas negaršo. Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)