Čili Pica - piegāde

Ar draugiem vakarā pasūtījām 2 normālā izmēra pica uz mājām. Cerējām labi paēst. Liels bija šoks, kad picas atveda un mēs viņas redzējām. Picu izmēri ne tuvu nebija 30cm. Nemērījām ar lineālu diametru, bet uz aci varēja pateikt, ka tā ir mazā izmēra pica. Tādēļ iesaku jums cilvēki pirms maksājat par picu, atveriet kasti vaļā un paskatieties cik liela tā ir un maksājiet par tādu izmēru kādu ir atveduši, nevis pārmaksājiet latus par falšo izmēru.

Z

. ....kl 04.11.2009

Nu atveda nepareizā diametra pilcas! Nu un?!?!?! Ko tālāk???? Moška pasūtijumi bija sajaukti, bet tu te sūdzies.
A moška tas picas čalis negribēja ar tevi iet uz randiņu :)), tāpēc te viņu apmelo.

S santana 15.11.2009

Dfv -kas nu un?? kam interesē, ka pasūtījumi ir sajukusi, tadās iestādēs nekas nedrīkst sajukt!! un šajā gadījumā ir iemesls sūdzēties!!

P pufa 15.11.2009

Ko nozīmē- normāla izmēra picas? Citam normāla liksies metru diametrā, citam 10 cm...

M monika 25.11.2009

Ja kaut reizi (pēdējais komentētājs) būtu bijis Čili Picā, tad zinaaatu, ka katram picas izmēram ir nosaukums, kam pretīm ir norādīts izmērs pa diognāli cm, piemēram "Normālā pica" ir 30cm pa diognāli!!! Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...