www.sudzibas.lv Čili Pizza direktoru attieksme pret saviem darbiniekiem

Čili Pica - direktoru attieksme pret saviem darbiniekiem

Sveiki!Gribētu ziņot par to kā dažās čili picās pret saviem darbiniekiem izturās direktori.Precīzāk Mūkusalas picērija.Pēc manām domām tādai direktorei tur nav vietas, kas neciena savus darbiniekus.Cik man zināms tad direktoram ir jabūt grūtos brīžos kopā ar saviem darbiniekiem, jo šajos laikos viesi ir dažādi.Tuvāk par tēmu.Sī direktore ir ļoti nežēlīga pret saviem darbiniekiem.Viņai galvenais lai tiek izpildīts dienas plāns un būtu notirgotas draugu kartes tik daudz cik viņa to grib.Ja viņa ir saņēmusi kadu sūdzību no kada klienta, tad sāk lamat un draudet ar atlaišanu nepajautājot kā vis bija.Nesaprotu ka čili priekšnieciba sākuma liek apmācit zemāk strādājošos, ja tai pat laika direktore neprot pienacigi attiekties pret saviem padotajiem, jo saja grutaj laika mes tacu visi esam viena laiva.Esmu loti apbedinata ka tada direktore ir saja iestade, jo cili tacu censas izveidot draudzigu un saprotosu kolektivu un ja kolektiva vidu ir nejutiga direktore tad tas vairs nav draudzigs kolektivs.Rodas jautajums vai si direktore vispar ir piegajusi pie kadas no savam viesmilem vai kada pavara un pateikusi paldies par labi nostradatu darba dienu?Si direktore doma tikai par sevi.Man butu ieteikums Aleksim lai nakamreiz iemaca tiesi sai direktore normalu attieksmi.Es ceru ka so zinojumu jus nemsiet vera un darisiet kaut ko lietas laba.Labakais variants ir nomainit taja picerija direktoru, jo cik izskatas tad si persona tur ir par daudz aizsedejusies.

E es 20.04.2010

šķiet, ka tā tik tiešām ir, esmu to dzirdējusi!

C cincincun 22.04.2010

Diemžēl, šī nav vienīgā picērija ar tādu vadītāju, vēl vismaz četrās smagi pieklibo attieksme pret darbiniekiem...:(

Te būtu jāmin arī piegādes augšgals...!!!

B BUBU 30.04.2010

kāpēc šeit būtu jājauc iekšā piegādes direktore, ja viņas attieksme pret darbiniekiem ir ļoti laba un adekvāta???

S Spartaks 01.05.2010

nu, jā, lasot komentārus skaidri var redzēt, ka autori ir zema līmeņa darbinieki! Visticamāk, ka viesmīļi vai pavāri. Un jūsu galviņām nesaprast, to cik grūti ir būt vadošā amatā un cik daudz pienākumu vai atbildības ir šim cilvēkam. Pirmkārt vadītājam vai direktoram nav ar jums jadraudzejas un nav '"jāglauda pa spalvai". Otrkārt jūs nesat "vienā laivā" Es pieļauju, ka no šī uzņēmuma vadītājiem tiek prasīts tieši tik pat daudz, cik viņš(a) pieprasa no saviem darbiniekiem. Un ja, šī konkrētā persona, uzņēmumā ir "aizsēdējusies", tas tik pierāda, cik labi viņa tiek galā ar saviem pienākumiem!

L Luciana 30.05.2010

Tas ka cilveeks straadaa par viesmiili, nenoziimee ka vinjsh ir zema liimenja darbinieks! Dereetu Spartakam izveeleeties izteicienus, jo iespeejams, shim darbiniekam patiik straadaat par viesmiili vai pavaaru!
Tas ka direktori atsevishkjaas chili picaas ir pilniigi neadekvaati un staadaa tur nezinaamu iemeslu deelj, tas skaidrs! Jo ja direktors izraada savas antipaatijas uz savu darbinieku un dazhaadi meegjina atrast iemeslu atlaishanai arii ir fakts!

J jonne 30.05.2010

Spartakam: ja nebūtu viesmīļu un pavāru, ko Jūs ēstu un kas Jūs apkalpotu?!!! Nu man vnk šoks par Jūsu vārdiem!!! Tie cilvēki domāti lai tādi kā Jūs paēstu un atpūstos!!! Un cik daudz ir visādu kropļu un pretīgo klientu!!! Tieši klientiem jāveido tā labvelīgā vīde kurā arī oficiants būtu laipns. Bet Jūs nākat un pazēmojat!

J jonne 30.05.2010

un man vairaki draugi ir strādājuši čili piecās! un tur tiešam grūti strādāt ja algas arī nekādas

C cincincun 06.06.2010

Čili Picas darbinieki - vergi! Cik nav nācies dzirdēt no pašiem darbiniekiem atsauksmes! Vadībai -pofig, ka tik naudiņa ripo, attieksme pret "zema līmeņa darbiniekiem" - kā Tev kaut kas var nepatikt? Mēs taču Tev maksājam! Kā - nepietiek ar 200 ls ? Ej projām, ir taču daudz darba gribētāju ( lai gan ir daudz dzirdēts, ka mēnešiem!!! meklē vienu pavāru :D

C cincincun 06.06.2010

Spartaks = Mūkusalas picērijas vadītāja! Izklausās, ka šī sūdzība ir kā kulaks uz acs! Taisnību vien " Anna" teikusi!!!

C Ceesiniece 06.06.2010

. .......... 08.10.2010

"Spartaks" noteikti ir pati taas piceerijas direktore, vai labaa roka. ja nosauca pavaarus un viesmiiljus par zemaakaa liimena darbiniekiem. tik tieshaam briesmiiga attieksme!!! fuj!

J Jaguar 11.05.2011

Vadībai jābūt stingrai, bet saprāta robežās, ja vadība izturas nicinoši pret darbinieku tas jau ir par daudz, jo diemžēl vadībai jāpadomā ja nebūtu, viesmīli, pavāri, bārmeņi, ŠĪI IESTĀDE ČILI PICA KĀ UZŅEMUMS NEEKSISTĒTU 'VISOS UZŅEMUMOS IR PADOTIE ...UN TIEŠM ĻOTI SKUMĪGI, KA VADĪBA VISMAZ DIENAS BEIGĀS NEVAR PATEIKT, LABUS VĀRDUS PAR DARBINIEKIEM...
NEBRĪNOS KA JAUNATNE BRAUC PROM, ŠEIT TIK TIEŠAM JAUNIEŠIEM NAV VIETAS.. NICINOŠA ATTIEKSME, BĻAUŠANA UTT.

A aaaaaaa 05.06.2011

Algas uz pusi mazakas, darbs uz pusi vairak, bet atbildibu no stradniekiem prasa milzigu...pie visa tacu vainojama taa "KRIZE", izdevigi, tikai uz cik ilgu laiku
Fui spartakam par zema limena darbiniekiem, parak galvaa laikam sakapis

I igors29 30.09.2013

krapnieki