Meklēšanas rezultāti

Crediton.lv - Crediton (Sūdzība)

Crediton Aizpildu pieteikumu un jau 15sekunzu laika atnak ka noraidits! Nju beidzat tik atri newar pat nevienu kreditu izskatit! Summa bij 25ls! Bet smscredit.lv gan apstiprinaja! Nu tad nesaprotu kapec ta wiena apstiprina otra ne!

Ja Janis 17.06.2010
Komentāri 16 Zobārstniecība

Pierre Cardin uzvalki - Uzvalks par 300 eur izdilst 3 mēnešos (Sūdzība)

Uzvalks par 300 eur izdilst 3 mēnešos Es nēsāju uzvalku ikdienā. Diemžēl jau trešais uzvalks no firmas Pierre Cardin neattaisno ieguldītos līdzekļus. Šī gada sākumā nopirku Alfā Pierre Cardin uzvalku par ~300 EUR. Pēc trīs mēnešiem bikses var mest ārā, izdilis caurus pašā nepiedienīgākajā vietā. Žakete vēl dzīva, bet no tās maza jēga, ja nav bikšu. Uzvalki no lētāka segmenta man ir gājuši daudz ilgāk. Piemēram, turpat Alfā iepriekšējā gadā nopirku 2 Krievijā ražotus uzvalkus (~200 EUR katrs), nostaigāju veselu gadu un mainu tikai...

Fq fqbetch 13.03.2017
Komentāri 5 Apģērbs

Crediton.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Aizņēmos no Crediton naudu, bija kaut kāda akcija . Atdevu ,kad pienāca laiks DNB , tā bija piektdiena. Sestdien man nāk īsziņas ,ka neesmu naudu atdevusi, zvana un draud, un saka, ka man pirmdien,par katru kavēto dienu jāsamaksā 1,17 euro, kamēr nauda ienāk viņu bankā! Domāju, ka tas ir viņu papildbizness. Afēristi.

Crediton - Negodīgs līgums (Sūdzība)

Negodīgs līgums Nevinam neisakau crediton! Ir bijis paņēmts kredīts nedaudz vairāk nekā 80 ls, nebija iespējams atmaksāt, nenak pretī nodeva 2 paradu pedzinas kompanijam manu kreditu. Beigas samaksaju visu, zvanu crediton man saka ka parada vairak nav, pec daziem menesiem zvan no otras paradu pedzinas kompanijas un lūdz 17 eiro aidministrēšanas izdevumiem. Crediton saka ka ja, tas ir pamatoti. Un ja viņi nodotu kaut 10 kompanijam manu paradu, man naksies samaksat visiem administratīvas izdevumus.Neņiemiet tur kredītu!!!

Crediton - neparbauda maksatspeeju (Sūdzība)

neparbauda maksatspeeju saprotu ka esmu pats vainigs ka aiznnemos bet lieta tada ka crediton neparbauda cilveka maksatspeju un aizdeva neskatoties uz to ka jau pirms tam ir 3aktivi atrie krediti 1500apmeraa un nav darbavieta.vinniem galvenais kaast procentus.kad rakstiju ka esmu naudas problemas vainevar ko sarunaat -vinni atbildeeja var,pagarinietterminnu,bet kad ieraudziju ka pagarinassanas maksa pa vienu dienu ir nepilni 50eiro tad nospllaavos un sapratu ka 1reiz nespessu nomaksaat kreditu.parejos atros kreditu...

Crediton - CREDITION akcija (Sūdzība)

CREDITION akcija Varbūt kāds grib padalīties ar pieredzi kredītu ņemšanā no CREDITON. Jūlijā bija akcija aizņemies 100 atdod 75 LS, tagad liek atdot 95Ls... Ja ir kādam šāda pieredze lūdzu rakstīt uz [slēpt]@inbox.lv

Crediton - Atteikums pat tad, ja iepriekšējos kredītus esi atdevis (Sūdzība)

Atteikums pat tad, ja iepriekšējos kredītus esi atdevis Es nesaprotu šī kantora darbības principus. Biju ņēmis šeit kādus 2 kredītus jau iepriekš un bez kavējumiem tos atmaksājis, bet kad vēlējos paņemt 3.reizi, atnāca atteikums. Dīvaina politika, izskatās, ka iespēja nopelnīt uz procentiem viņus vairs neinteresē. Varbūt vienkārši CreditON iet uz bankrotu un jaunus aizdevumus vairs neizsniedz, līdzīgi kā tas ir dažām citām firmām? Acīmredzot! Tad kāda mārrutka pēc visās malās jābāž savas reklāmas? Noteikti iesaku šitam kantorim mest līkumu un netērēt savu laiku un nervus. Ir daudzas citas labākas iestādes.

Crediton.lv - Krāpnieku kantoris (Sūdzība)

Krāpnieku kantoris Šis kantoris ir palaidis reklāmas kampaņu "Atdod mazāk, kā aizņemies". Motīvs ir tāds, ka tu vari paņemt 1. kredītu līdz 100 Ls, un atdot mazāk, respektīvi, 95 Ls. Par to tev atgadinā reizes 3, kamēr tu aizpildi formu, un arī, tiek parādīts, ka kad beidzās laiks, tev ir jāizmaksā tikai 95 Ls. Tad, kad tu visu apstiprini, tev uz epastu atnāk līgums, kurā ir rakstīts, ka ir jāatdod 110 Ls. 10 Ls ir kaut kāda mistiska komisijas nauda, kura nav nevienam crediton konkurentam.

www.creditON.lv - Visiem sūtīt un anulēt kontu (Sūdzība)

Visiem sūtīt un anulēt kontu Visnepatīkamākais kantoris,visiem iesaku Anulēt savus ONLINE kontus sūtot ar roku rakstītu pieteikumu (ieskenētu,vai pa faxu) Lūdzu deaktivizēt manu www.creditON.lv online profilu.Ļoti ilgi jāgaida kredīta apstiprinājums,nespēj izskatīt pieteikumu 1h laikā,zvanot sola,ka atzvanīs pāris minūšu laikā,bet neatzvana pat pēc 20 minūtēm. No pieredzes varu ieteikt www.smscredit.lv www.viaSMS.lv www.VIVUS.lv Pārējie ir visai nepatīkami. Sliktas atsauksmes arī no OPENCREDIT.lv

Crediton.lv - draudi (Sūdzība)

draudi Man ir neliels parāds kompānijā, kurš nav speciāli nemaksāts. Kompānija vienkārši uzvedās, kā mazs bērns, vai bērnu dārzs. Vienu dienu bnevarēju runāt pa telefonu, un šie man zvanīja nepārtraukti, no kādiem trījiem numuriem, Es protams nezināju, ka šie numuri ir crediton.lv kompānījais. Vai pat uzvedās, kā parādu piedzinēji:D no kompānijas nāk draudi, ka ja tuvākā laikā netiks apmaksāti mēs lietu nodosim kompānijai, kas apciemos mani mājās, darba vietā, izjautās visus manus kaimiņus, utt...

Crediton.lv - Draudi (Sūdzība)

Draudi Sveicināti! Bija šādi, paņēmu no creditON 30.00 LVL, nokavēju tikai trīs dienas, protams biju piemirsusi. Es kaut ko negaidīju no kompānijas, Es nesaprotu, kapēc vini man nezvanīja, bet zvanīja kaimiņiem, darba devējam, utt. Pilns ar draudu vēstulēm uz e-pastiem, protams pati piezvanīju pateicu, ka biju piemirsusi un uzreiz atdevu, protams ļoti nesmuka tonī runāja, ja nebūs samaksāts mēs uzreiz tiesā sūdzēsim, tev visu atņems utt, pielika ļoti lielus soda procentus. Nu pretīgs kantoris, kam kārojās nauda

Crediton.lv - Neiesaku (Sūdzība)

Neiesaku Neiesaku nevienam no CreditON aizņemties naudu, vēlāk pašiem sevi būs jāvaino! Baigie lieli procenti, bieži bloķējās profils, uz e-pastiem neatbild, reti kad pacēļ telefonu, un arī ļoti nesmukā tonī ar tevi runās.

Il Ilva 15.09.2011
Komentāri 6 Bankas

Crediton.lv - nedos ta pat (Sūdzība)

nedos ta pat Vari pat nereģistrēties Crediton.lv mājas lapā, jo tā pat tev neaizdos, kaut tev ir tīra kredīt vēsture, un darbs!

Ju Juris 15.09.2011
Komentāri 0 Bankas

Crediton.lv - Šmaucās (Sūdzība)

Šmaucās Kaut kāds idiots kantoris! Es vēl nepaspēju pabeigt reģistrēšanos, kā man jau atnāk atbilde, kredīts atteiksts, kā viņi 15.sekunžu laikā var pārbaudīt? Un summa arī nebija liela. Viņu tekst ir tāds: Darām Tev zināmu, ka creditON komanda ir rūpīgi izvērtējusi Tavu pieprasījumu, taču esam nolēmuši, ka šobrīd nespējam Tev piedāvāt atbilstošu aizdevumu. Ja nepieciešama plašāka informācija šajā jautājumā, vai, ja Tev ir iebildumi par mūsu lēmumu, laipni lūdzam vērsties: [slēpt]@crediton.lv. Ar...

Crediton.lv - Par kredītu! (Sūdzība)

Par kredītu! Sveiki! Var būt kāds var pastāstīt sīkāk par kredītu iestādi CreditON.lv? Kādas ir attsauksmes vai vini aizdot?

Crediton - Krāpnieki (Sūdzība)

Krāpnieki CreditON krāpnieki! Paņēmu 60.00 LVL uz 30.dienām apmaksai kopā ar procentiem 71.89 LVL, nepagāja, kā nedēļa, ka varu apmaksāt summu, un paņemt lielāku naudiņu, tā arī izdarīju. Pieteicos jaunam kredītam, lielākai summai, pieteicos, atnāk sms ka varot man tikai aizdot 60.00 LVL, kāda vēlna tad es vieniem ātrāk apmaksāju ar procēntiem, tas jau uzreiz liecina, ka viņi ir krāpnieki! Vairak nekad neizmantošu šo kantori! Cik dzirdēju tur strādā neizglītoti jauni puišēļi! KAUT ĀTRĀK IZPUTĒTOS ŠIS KANTORIS

www.creditON.lv - Kredīta atmaksa pirms termiņa (Sūdzība)

Kredīta atmaksa pirms termiņa Gribēju uzzināt, vai ātro kredītu firmas atgriež naudu, ja klients atmaksā kredītu ātrāk, nekā paredzēts? Esmu paņēmusi kredītu no www.crediton.lv un gribu atmaksāt tagad, bet šaubos, vai tādā gadījumā saņemšu kaut ko atpakaļ?

Crediton.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Līdz ar grozījumiem patērētāju tiesību aizsardzības likumā ir noteikts, ka no 2016. Gada 1. Janvāra jebkura ar kredīta līgumu saistītā izdevumu summa, tajā skaitā procentu, nokavējuma procentu, līgumsodu, komisijas maksu, termiņa atlikšanu un citu ar kredīta līguma izpildi saistīto maksājumu kopējā summa, nevarēs pārsniegt 100% no sākotnēji izsniegtā kredīta summas. Tātad, ja no nebanku kredītdevēja, piemēram, ir paņemti 100 eiro, tad, atmaksājot kredītu, visas pārējās izmaksas nevarē...

Crediton.lv - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Kantoris piešķir kredītu bet naudu kontā neskaita. Piektdien 16.30 man tika piešķirts kredīts. Nauda kontā neienāca ne pēc stundas ,ne pēc divām. Zvanot uz info meitene mani informē ka nauda kontā tiks ieskaitīta ne ātrāk kā pirmdien pēc pl 14.00... Viņiem ,lūk , neesot konts DNB bankā. DNB klienti , esiet modri..

Crediton.lv - neapkalposana (Sūdzība)

neapkalposana Тормоза, а не компания. Как заваливать смс-спамом и названиванием с уговорами взять кредит - так первые. А как выдать тот же кредит - сразу проблемы. Может быть это не повод гордиться, но ситуация такова, что на определённый период я постоянный клиент. Моментально сказали что всё ок, выдадут, и спустя час, когда я начал ломиться на телефонную линию, деньги пришли. К слову, так и не дозвонился. 12 минут слушал их дибильный автоответчик. Другая компания выдала кредит за 5 минут. Дальше я перевёл...