www.sudzibas.lv CreditON.lv neparbauda maksatspeeju

Crediton - neparbauda maksatspeeju

saprotu ka esmu pats vainigs ka aiznnemos bet lieta tada ka crediton neparbauda cilveka maksatspeju un aizdeva neskatoties uz to ka jau pirms tam ir 3aktivi atrie krediti 1500apmeraa un nav darbavieta.vinniem galvenais kaast procentus.kad rakstiju ka esmu naudas problemas vainevar ko sarunaat -vinni atbildeeja var,pagarinietterminnu,bet kad ieraudziju ka pagarinassanas maksa pa vienu dienu ir nepilni 50eiro tad nospllaavos un sapratu ka 1reiz nespessu nomaksaat kreditu.parejos atros kreditus censsos maksaat vaivismaz pagarinaat jo ir sameriga pagarinassanas maksa.(naudu iegustu halturaas-ja kadam jautajumi kur nauda maksassanai)

J

L looraloora 15.01.2015

Un vai pirms tam nezināji, ka Tev ir kredīti arī citās iestādēs. To uzņēmumu galvenais mērķis ir gūt peļņu, ne velti tie saucas nebanku kredīti - diez kur viņiem Tavu maksātspēju pārbaudīt?!!
Ja jau stradā, tad esi pietiekoši liels un apzinies, ka vajag aizņemties tik cik varēsi atdot nevis sagrābties un pēc tam žēloties, ka nevari atdot un, ka viņi vainīgi, ka nepārbauda maksātspēju. Esi pieaudzis cilvēks un arī atbildīgs par saviem lēmumiem, neviens ar pistoli nestāvēja klāt noteikti, kad aizņēmies.
Vispār šie cilvēki, kas sagrābjas tur kredītus un pēc tam sūdzas diezin vai ir padomājuši pirms tam. Normāļi cilvēki jau neiet un neaizņemas tur, jo nesaprot kādi "-" seko pēc tam

K Krusaders 20.02.2015

Nu Crediton ir assins sūcēju iestāde. Biju aizņēmies agrāk kredītu par 35 eiro, pāris reizes pagarināju un atmaksāju viņiem. Principa viņi no manis pret 35 eiro ieguva kaut kur 60 eiro atpakaļ. Tagad vajadzēja ātri kredītu 150 eiro, ko aprēķināju, ka varēšu atmaksāt, šie pārbauda, pasaka, ka nedos un *** nobloķē man kontu uz 1 mēnesi! Varu atkārtoti pieteikties 23. martā :D Kaut kāds ākstu bars tur vienkārši strādā. Un jā, piekrītu. Pagarināšanas maksa ir murgs. To kantori vajadzētu aizklapēt ciet. Un aizmirsu pieminēt. Agrāk bija akcija, aizņemies 100 Ls, atmaksā 95 Ls! Domāju forši, visu izdaru un spiežu aizņemties 100 Ls, lai nopelnītu 5 Ls un šie man zvana un saka, ka vari aizņemties tikai 35 Ls un atpakaļ jāatdod kaut kur 33, 5 Ls Pat uz klientu pievilināšanu šie tevi apmāna!