www.sudzibas.lv CreditON.lv Atteikums pat tad, ja iepriekšējos kredītus esi atdevis

Crediton - Atteikums pat tad, ja iepriekšējos kredītus esi atdevis

Es nesaprotu šī kantora darbības principus. Biju ņēmis šeit kādus 2 kredītus jau iepriekš un bez kavējumiem tos atmaksājis, bet kad vēlējos paņemt 3.reizi, atnāca atteikums. Dīvaina politika, izskatās, ka iespēja nopelnīt uz procentiem viņus vairs neinteresē. Varbūt vienkārši CreditON iet uz bankrotu un jaunus aizdevumus vairs neizsniedz, līdzīgi kā tas ir dažām citām firmām? Acīmredzot! Tad kāda mārrutka pēc visās malās jābāž savas reklāmas? Noteikti iesaku šitam kantorim mest līkumu un netērēt savu laiku un nervus. Ir daudzas citas labākas iestādes.

D

R Runde 02.08.2012

Ātro kredītu piedāvātāju pašreiz nav mazums, tāpēc ieteicams izvēlēties tādus, kas darbojas tirgū jau ne pirmo gadu un ir uzkrājuši labu reputāciju. Labs informācijas avots ir Kredītņēmēja palīgs www.facebook.com/pages/Kredītņēmēja-Palīgs vai http://www.draugiem.lv/kreditnemejapaligs/

L Linda 05.09.2012

Nesatraucies! Man vienā citā kantorī pēc 4 laikā nomaksātiem kredītiem pateica Nē. Tas nebija šis kantoris, bet nu atliek secināt kāda nu kuram tā politika. Bet aizdevēju ir daudz, aizdos citi...

M manager 09.11.2012

Crediton izskatās visiem atsaka un pat nepaskaidro kas nav ok!

Likumsargs 09.11.2012

Šiem ātro kredītu devējiem līgumā ir punkts, kur ir rakstīts, ka viņiem nav jāpaskaidro atteikuma iemesls! Turklāt CreditON nav tas no kura vajadzētu aizņemties! Viņiem GPL ir 475%! Parēķiniet cik pārmaksāsiet???