www.sudzibas.lv CreditON.lv CREDITION akcija

Crediton - CREDITION akcija

Varbūt kāds grib padalīties ar pieredzi kredītu ņemšanā no CREDITON. Jūlijā bija akcija aizņemies 100 atdod 75 LS, tagad liek atdot 95Ls... Ja ir kādam šāda pieredze lūdzu rakstīt uz [slēpt]@inbox.lv

J

Likumsargs 24.08.2012

CreditON maldina patērētāju, jo tā akcija saucās "Atdod mazāk nekā ņem". Kaut arī viņi raksta, ka ieekonomēsiet 15 latus, bet reāli ieekonomēsiet tikai 5 latus. Turklāt tas ir pirmajā reizē, ja nevarēsiet atdot 95Ls, tad būs jāpagarina un akcija uz pagarināšanu jau neattiecas un būs jau jāatdod 110Ls.
Es gan ieteiktu neņemt šajos kantoros kredītus lai cik smagi būtu, jo GPL viņiem ir no 400-480%, padomājiet cik jūs pārmaksāsiet!!!
Šādas akcijas viņi rīko lai piesaistītu jaunus klientus! Neiesaku nevienam uzķerties uz viņu reklāmām!!! Reti pretīga kompānija! labi būsiet kamēr viss ritēs pēc viņu prāta! Tikko kaut kas atgadīsies, bet dzīvē gadās visādi, šī "crediton komanda" pat dzirdēt neko negribēs!
Iesaku griezties PTAC ar iesniegumu, lai izvērtē viņu reklāmas.
Turklāt iedziļinaties un padomājiet - reklāmā uzzīmēta cūka un pārsvītrota ar sarkanu svītru. Es saprotu, ka tā ir domāta krājkasīte, bet to var saprast arī par ko šī kompānija uzskata savus klientus. Es gan viņiem ieteiktu cūkas vietā uzzīmēt govi, tas atbildīs vairāk patiesībai. Tad varēs savus klientus slaukt kā govis!

NAKAD NEAIZŅEMATIES NO ŠĀDIEM KANTORIEM! GPL 450% VIEN JAU LIECINA PAR MANTRAUSĪBU!!!
Neviens normāls kreditors ar šādiem procentiem nestrādā, bet šāda tipa kantori izmanto, ka bankas mazus kredītus nedod un uz cilvēku finasu problēmām iedzīvojās!
Manā lietvedībā ir četras sūdzības uz šo kompāniju, gatavojam prasības tiesā!

Ātro kredītu piedāvātāju pašreiz nav mazums, tāpēc ieteicams izvēlēties tādus, kas darbojas tirgū jau ne pirmo gadu un ir uzkrājuši labu reputāciju.
Labs informācijas avots ir Kredītņēmēja palīgs www.facebook.com/pages/Kredītņēmēja-Palīgs vai http://www.draugiem.lv/kreditnemejapaligs