Crediton.lv - draudi

Man ir neliels parāds kompānijā, kurš nav speciāli nemaksāts. Kompānija vienkārši uzvedās, kā mazs bērns, vai bērnu dārzs. Vienu dienu bnevarēju runāt pa telefonu, un šie man zvanīja nepārtraukti, no kādiem trījiem numuriem, Es protams nezināju, ka šie numuri ir crediton.lv kompānījais. Vai pat uzvedās, kā parādu piedzinēji:D no kompānijas nāk draudi, ka ja tuvākā laikā netiks apmaksāti mēs lietu nodosim kompānijai, kas apciemos mani mājās, darba vietā, izjautās visus manus kaimiņus, utt. Parādu piedziņu mājas lapa ir šāda. http://www.conventusinkaso.lv/index.php?lang=lv Es ar viņiem gribu vienoties par apmaksas grafiku, bet šie atsaka, utt. Itkā Es ļunprātīgi nemaksājot utt. Lai viņi nedirš. Man šinī kompānijā ir bijis kredīts ap desmit un vienmēr laicīgi atdoti, bet pēdējo neiznāca, kaut arī pagarināju, bet kompānija nav ar mieru, ka Tu visu laiku pagarini! Kādam ir bijis problēmas ar CreditON.lv?

J

H hi 25.10.2011

ta vini dara

K konti 27.10.2011

Ari zvanija no sii kantora, loti rupjaa un uzstajigaa tonii pieprasiija naudu, par saviem "pakalpojumiem"summa dubultojaas, pateica, ka parada % var piedziit pec saviem uzskatiem, ja summa 30, varot uzaudzeet pat lidz 500 Ls.Uzvardu un vardu sii reketiere protams nenosauca, jo uzreiz iesudzeetu par izspiesanu.
Biedeja ar tiesu izpilditajiem, ka kontus blokees, mantu, ipasumus aprakstiis, visu panjems.
Vienalga, bez tiesas neko nedabuus, var vini kaut ap...sties:)

M m 27.10.2011

aha

K kaķis 27.10.2011

Man arī ir bijusi sadarbība ar šo kompāniju pat vairākas reizes - biju aizņēmusies kredītu un noteiktajā datumā nevarēju to atdot, par to informēju Crediton un bija pat reizes, ka viņi man atlaida sakrājušos līgumsodu. Tajā laikā kontaktējos ar darbinieku, vārdā Juris, iespējams, Līcītis. Atsaucība ļoti, ļoti laba. Paldies par to viņiem!
Kļūda ir tā, ka cilvēki neuzsāk sarunu un par savām NE iespējām neinformē aizdevēju, vieglāk ir noslēpties ar domu, ka nekas jau nenotiks, gan jau kaut kad samaksāšu.
Bet labāk ir neaizņemties un nekrist kārdinājumā, jo procenti ir mežonīgi augsti.