Reitings Web lapas

25%
Takari.eu
E-Avīzi

Ieladetie faili - atlīdzību izmaksa

Pievienoju savus darbus portālam, kad uzkrājās pietiekama izmaksai autoratlīdzība, nosūtīju iesniegumu, lai to man izmaksā. Atbildi saņēmu tādu. Administrācija nenoteiktu laiku neizmaksās naudu, jo bija konstatēts plaģiats. Re kā viņi dara, tagad to naudu jāatstāj to šmaukuļu labā. Stulbums.

A Atlats.lv 08.08.2008
Komentāri 7 Web lapas

sexone.lv - Очередные мошенники

Захотелось зарегиться на новом сайте - посмотреть что там и как. Чисто из любопытствва - зачем люди делают какие то подобия вана.лв. Регистрировалась я кажется раза 3. и ни один раз не пришло на почтовый ящик активизации. Ну прям никак. У них наверно письмо по полгода доходит. Это уже большой минус. Ещё - сначала открытия он долго не работал - всё по техническим причинам. И сейчас чтобы написать своё недовольство - что вы думаете? Некому! Никакой ссылки на админа, никакого копирайта на сайте! А...

D Danjka 11.07.2008
Komentāri 16 Web lapas

Lindorff - Vajāšana

Vajāšana 11.07.2008. no Lidorff saņēmu maksājuma paziņojumu par summu 28 Ls ar draudiem, sakarā ar nenomaksāto soda naudu Euro parkam, par pārsniegto laiku.Man tas bija pārsteigums, tā kā nekādu soda kvīti no Euro park nebiju redzējusi. 12.07.2008.Zvanīju uz Lindorff, -izrādās, ka janvārī biju atstājusi auto Europark stāvvietā, kur pārsniegts laiks un uzliktā soda nauda bija 8 Ls. Sieviete no Lindorff atsūtīja bildes uz manu e-mail ar pierādījumiem, ar piestiprināto soda lapiņu atstātu uz auto. Es viņai...

L Liene 25.06.2008
Komentāri 8 Web lapas

abone.lv - parmaksa/kļūda

Abonējot sporta avīzi uz 4 mēnešiem, nezkāpēc sanāca kļūda un 1 eksemplāra vieta abonējās 3! Tā kā veicu transankciju (maksājumu) ar karti online, tad pārmaksāju 2x. Nebūtu jau liela bēda vai tas manas neuzmanības dēļ vai arī web lapas dēļ. Bet nu skaidrs, ka 3 eskemplārus es kā fiziska persona tīšām neabonētu. Tad mēģināju sazvanīt info tālruni kas man izdevās tikai 2. dienā, visu laiku nebija briva operatora. Izstāstīju savu bēdu un jautāju ko darīt, vai ir iespējams to pašu žurnālu saņemt...

A Antra 18.06.2008
Komentāri 1 Web lapas

One.lv - Postojannoje naduvateljstvo!!

Raznjshe ja chasto zakazival vsjakij bred na one.lv, a teperj net.. No kak to mne nado bilo najti odnogo chelovaeka? a nomera ja neznal i nicka tozhe i reshil zakazatj "poisk poljzovatelej" na one.lv, snjali denjgi, a uslugi tak i netu.. :( dazhe otvet na telefon ne prishel :( zvonil im, a ona mne tipa govorit: mi ne vidim i neznajem.. obrashjajtesj k svoemu operatoru. chistaja naebalavkas :((

K Kirils 07.06.2008

www.calis.lv - Citu lietiotaju publiska apsmiesana

Uzdūros uz šī vecā ieraksta par Calis.lv un varu pateikt, ka arī tagad tur joprojām valda neiecietība pret citādi domājošiem. Daļa apmeklētāju ir tie izredzētie, kas drīkst gan rupji runāt, gan aizrādīt, gan izņirgt. Bet tiklīdz kāds iespurdzas no pārējās pelēkās masas, to apsauc vai izbano. Žēl, ka tie cilvēki sevi neredz no malas. iedomājušies sevi par neaizskaramiem un visvareniem un neatliek pat laika paskatīties spogulī uz sevi no malas. Sen jau šai lapai vairs nav nekādas popularitāte...

J jaanis111 06.05.2008
Komentāri 86 Web lapas

One.lv - Просмотр фотографий без согласия владельца

Menja davno besit, chto na etom sajte mogut smotretj moj fotoaljbom vse, kto zahochet zaplatitj za eto 0.60Ls!!! Foto dolzhni videtj tolko te, kto u menja v druzjah!!! Pochemu administracija schitajet, chto oni imejut pravo navarivatsa na moih fotkah bez moego soglasija?!!! Ja naprimer protiv, chtobi kto to postoronnij riskal po moemu aljbomu!

A Alise 06.03.2008
Komentāri 7 Web lapas

Lindorff - Mani vajā

Mani vajā Pirms kāda laika uzķēros uz IMP Baltic UAB reklāmu un pasūtīju Dzīvnieku pasaule kartiņu katalogu. Vienu reizi atnāca sūtījums, par to samaksāju. Gaidu nākamo, bet man atnāk brīdinājuma vēstule, ka viņi man esot izsūtījuši arī otro kartiņu komplektu, par kuru neesmu samaksājusi, pēc tam nāca atkārtoti pieprasījumi samaksāt parādu. Jūtos tik bezspēcīga, kā lai pierādu to, ka neesmu neko no viņiem saņēmusi? Kāpēc man kaut kas jāmaksā pa tukšo? Ko lai dara?

S Sandra Ose 20.02.2008
Komentāri 104 Web lapas

One.lv - Наглость и безответственность

Uvazaemaja administracija saita one.lv, pozaluesta soobs6ite po kakoj pri4ine vi zablokirovali menja, kak va6ego poljzovatelja, t.e. - [slēpt]@one.lv... Pro6u vas soobs6itj mne pri4inu?!! Pozalujsta razblokirujte menja ili udalite sovsem... t.k. ja ne mogu sdelatj etogo sama... S uvazeniem, biv6ij poljzovatelj one.lv Eto pisjmo ja otpravljala "uvazaemoj" administracii saita one.lv na4inaja s ijunja 2007 goda!!! Otveta vi mne ne prislali!!! Ja ne mogu zaiti na ix sait, posilaju soobs6enie o...

S Svetlana 05.02.2008
Komentāri 8 Web lapas

Delfi -

Riebjas man shie spami netaa, bites un Tele2. Atveru delfu maajas lapu un tur jaagaida, kameer nozudiis spams, un viss sataisiits taa, lai es nejaushi noklikshkjinaatu un luureetu uz sen zinaamu info. MAN TRAUCEE TAAS SASODIITAAS REKLAAMAS UN ES BUUTU LJOTI PATEICIIGA, JA TAAS NEBUUTU TIK UZBAAZIIGAS!!!!!

www.delfi.lv -

Bljegj, es netieku tajaa debiilajaa interneta adresee. A man vajag apskatiities e-mailus. internetu paarbaudiju visaas citaas lapaas iet tikai ne delfos :(

Draugiem.lv - Viens no populārākiem un stulbākiem saitiem

Viens no populaaraakiem un stulbaakiem saitiem ir www.draugiem.lv . Lielaakoties atverot saitu redzu pazinjojumu: "Atvainojiet! draugiem.lv šobrīd nav pieejams..." Kas par ideotiem tur straadaa, pilniigi lameri, palaidushi savu sisteemu uz MySQL servera datu baazes, kura NEVAR pavilkt taadu apjomu. MySQL ir bezmaksas serveris, vinji pelna ne pa jokam, bet nevar uztaisiit saitu, kas straadaa. Kaada velna peec veel shiem jaamaksaa par saita statistikaam utt shie izturas pret lietotaajiem kaa pret meesliem: "neviens jums nelika maksaat", shie saka.

Delfi -

Nost ar portālu Delfi! Tas ir kļuvis tik pārbāzts ar reklāmām, ka nav iespējasm normāli lasīt tajā esošo informāciju - visu laiku izlec kaut kādi logi, nevar normāli uzklikšķināt uz ziņām, jo pēkšņi uzklikšķinās uz kādas reklamējamās mājas lapas linka.

J Jānis 26.05.2007

One.lv - Забанили без причины

One.lv-G*VNO!! Slov nehvataet... segodnja menja prosto tak, ne s togo ne s sego zablo4ili... NEZA4TO! Administracija i moderatori one.lv K*ZLI!!

Boomtime.lv - Полный беcпредел

Savsem axreneli 4tobi pomenjatj svoj god rozhdenija nado platitj... eto prosto bespredel!!! 5Lvl dajut kak mnogo psc... i 4to ti na eti 5 LS kupiw?? nixrena blin.

One.lv - Деньги сняли, услуги не получила

Ja toze popalasj na razvod one.lv! Kupila uslugu kotoruju ne polu4ila! Pisala im e-maili, no bespolezno, zvonila na 1188 4tobi vijasnitj nomer telefona, no tam net ne telefona ne adresa!