www.sudzibas.lv www.cashos.lv ne vipla4ivajut denjgi

www.cashos.lv - ne vipla4ivajut denjgi

dobrij denj! u menja takaja istorija, sovsem nedavno pojavilsja sajt www.cashos.lv tam za prosmotr reklam kak oni pishut platjat santimi! 4to menja o4enj zamanilo 4to na etom sajte samoe boljshee koli4estvo reklam iz vseh podobnih latvijskih csaito, v kak bi mozno realjno podzarabotatj! ja zakazal u nih na summu okolo 35 LS raznie predlogaimie imi uslugi dlja doljshego zarabotka i uze 4erez nedelju dolzen bil polu4itj denjgi, ninimaljna summa dlja snjatija 8 LS no kogda ja polsal zaplos o snjatie deneg do eto zatjanulosj na mesjac i posle oni kak bi pere4islili mne etu summu nu tak oni mne napisali, no v realjnisti nikakie denjgi mne ne prishli :-( ja im zvonil, pisal no bez rezuljtatov! kak mozno nakazatj etih moshennikov ??? mozet ja eto ne edinstvennij naivnij 4elovek???

R

S sveta 14.11.2009

da u menja takaja ze istorija oni dejstviteljno razvodjat ljudej :-( a ljudi vedutjsja tak kak sej4as krizis i lishnie santiki nikomu ne pomeshajut!!!

A aldons 02.05.2010

Jā šie projekti ir pilnīgais murgs, neesiet duraki tāds kā es, nereģistrējieties money.thelech.org ; LatBux ; EuroBux ; leaderBux ; latmoney ; abibux ; Cascos ; santimz ; enauda ; naudina ... un vispār kas ir saistīts ar pelnīšanu reklāmās. Kamēr es pirku refus tikmēr man maksāja nopelnītos Ls bet kad sāku tikai pelnīt Ls, tā un beidzās visa naudas saņemšana. Tagad viņi negrib pat runāt ar mani ne pa skype ne pa e-pastu. Sāk atrunāties ar visādām atmaskām - projekts tika pārdots citam saimniekam, mazliet jāpagaida ... . Karoče, krīzes laikā tā čakarēt cilvēku smadzenes var tikai ne cilvēki bet cūkas (pateiktu es vēl daudz labus krievu vārdus bet neieliks komentāros manu tekstu) Esiet saprātīgi, labāk lasīt tukšas pudeles nekā pie tiem pida..siem, būt projektā !!!

Mamma 02.05.2010

Kam gan tas vispār interesē.

I Ilona Suruda 24.06.2010

..man ir tas pats-nauda netiek maksāta, telefona klausuli neceļ. Viņu tūkstošos solītās prēmijas ir smieklīgas. Vajadzētu viņus nodot palicijai!