www.sudzibas.lv travian uzbāzīgās mājaslapas

travian - uzbāzīgās mājaslapas

Man ir problēma ar superuzbāzīgām mājaslapām, kas izlēc 300 reizes dienā, viņi slēpj savus rekvizītus, un operātori met nost klausuli, es šos krāpniekus sūdzēšu tiesā, bez tam viņi ne tikai neatbild uz viņu kontaktos nosūtītajiem lūgumiem, viņi šos lūgumus pārsūta citiem tādiem pašiem nelaimīgajiem kā es, es neesmu pasūtījis viņu pakalpojumus, ar kuriem viņi "laimīgajiem" lietotājiem par iespēju nolādēt mūziku telefonā plēš 3 Ls nedēļā pie telefona rēķina, mana problēma saistīta ar viņu mājaslapu izlēkšanu, pašlaik esmu atradis 5 cilvēkus kam ir līdzīga rakstura problēma, tāpēc, ja kādam šīs lapas krīt uz nerviem lūdzu rakstiet man [slēpt]@multiboss.com, esmu jurists un nopietni apsveru iespēju šādu pakalpojumu sniedzējus iesūdzēt tiesā

uzbāzīgās lapas:

A Aleksejs 22.12.2009

Laba ideja.

S sss 23.12.2009

kāds sakars ar travian.lv? :D ak dievs, jurists varbūt tu esi, bet no šīm lietām tu ne sūda nesaproti ;) travian ir apmaksātas popup reklāmas un nav nekāds sakars ar mobilajām dziesmiņām :D izdomā ko tu gribi darīt un tad varbūt muldi. veiksmi.

.p.s. nav ko pasūtīt visādus sūdus

S sss 23.12.2009

īstenībā, pilnīgi murgu tu tur esi sarakstījis- apvienojis desmit lietas vienā tekstā.

L Lauris 23.12.2009

man ir vienalga ko šīs firmas piedāvā, mūziku vai kādus citus pakalpojumus, es kā jau rakstīju neesmu viņu pakalpojumus pasūtījis, bet saskaņā ar patērētāju tiesībām, šīs firmas, bez manas atļaujas nedrīkst reklamēt savus pakalpojumus privātā sistēmā, vēl jo vairāk ja es to rakstiski aizliedzu, ar lūgumu novērst reklāmu nesankcionētu parādīšanos mūsu uzņēmuma datoros, bez tam, šo firmu mājaslapās nav norādīti viņu rekvizīti, kas ir pretlikumīgi, un kontaktpersonas telefonsarunā nez kāpēc atsakās nosaukt pat Latvijā pārstāvētās firmas nosaukumu un adresi.
Kas attiecās uz komentētājiem, tad acīmredzams ka jums no privāttiesībām ir tumša bilde, vai arī Jūs paši esaat šādu uzņēmumu darbības atbalstītāji

S sss 23.12.2009

kādā privātajā telpā? nav ko līst porno lapās tad nenorausi trojānus! Tak domā ar galvu ;)

L Lauris 23.12.2009

Starpcitu komentētāj Sss, kāds iemesls ir tādam nekonkrētam nikam, vaitad Jums nav vārda?

S sss 23.12.2009

Ja tu kaut nedaudz sajēgtu no interneta un datoriem tad varbūt tev pašam tā bilde paliktu skaidrāka. :)

S sss 23.12.2009

Vārds ir Mārtiņš. Prieks iepazīties.

S sss 23.12.2009

Izlecošās reklāmas ir apmaksātas konrētajā vietnē kuru tu apmeklē vai arī esi norāvis vīrusus vazājoties pa šaubīgām lapām. Liekas, ka pats neko nesajēdz no privāttiesībām. Pasaki man- kā var izlet kaut kas tāds kā http://www.fuckpartner.com ???? Meklēji partneri seksam caur googli??? Kāpēc man un man pazīstamajiem nekas tāds nelec??? NEKAS PATS NO SEVIS TĀ VIENKĀRŠI NENOTIEK. visam ir iemesls. reklāmu vienkārši nevar iespiest tavā PRIVĀTAJĀ TELPĀ. Ceru, ka atrisināju tavu šausmīgo problēmu. Starpcitu, meklē datoristu kurš tev par nelielu samaksu iztīrīs datoru no tavām mistiskajām PARTNER FUCK reklāmām ;) veiksmi.

L Lauris 23.12.2009

man nav jāsajēdz no datoriem, man ir citi pienākumi. Tas fakts, ka reklāmas parādās ir viena lieta, iespējams tā ir kāda mana darbinieka vaina, bet, pēc rakstiska brīdinājuma nosūtīšanas uz šajās lapās norādītajiem kontaktiem, un lūguma saprātīgā termiņā novērst reklāmu parādīšanos vai konsultācijas sniegšanu kā to izdarīt, nav pamata uzskatīt šīs firmas par labticīgām, jo pēc šādu prasību neizpildīšanas no mūsu puses, šīm firmām iestājās atbildība, bez tam rekvizītu nenorādīšana arī ir rupjš tiesību pārkāpums.

Taisnība.

L Lauris 23.12.2009

Vienkārši šeit Latvijā šādu parādību uzskata par normālu, bet ticiet man, tas nau normāli un tāds reklamēšanās veids ir sodāms, pieņemsim, kāds mans darbinieks būtu kā Jūs sakiet iegājis ne tajā lapā kur vajadzētu, tad atbildiet man, vai šīs lapas pienākums (vismaz LV lapu pienākums) nav informēt pēc pieprasījuma uz kāda pamata šī reklama ir atļauta konkrēti mūsu datorā? Tur jau tā lieta ka ka ir pienākums informēt saskaņā ar patērētāju tiesībām

H Hugo Djego 23.12.2009

Varbūt atver kādu krievu kino lapu- lien virsū porno visu laiku.Es veru ciet, jo gribetos kadu kino par mūziku vai doc filmu, bet tās porno tik un tā lec ārā, kad spied "zakriķ okno".
Līdzīgi arī jau ir tagad iekš inbox-ātrak netiec pie pasta, kamer smams nav atverts, spied kur gribi-tas tikai sākumā atveras :(.Man liekas, ka beigšu izmantot inbox pakalpojumus.

L Lauris 23.12.2009

es patreiz gatavojos iesniegt prasību tiesā pret šīm lapām, ja kādam ir pretenzijas pret šādām lapām un to reklamēšanas veidu būšu pateicīgs par sadarbību, rakstiet uz [slēpt]@multiboss.com

. ....kl 23.12.2009

Nu tad atslēdz savu datoru no interneta un nekādas reklāmas lapas tev neleks.
Tad jau Tev visi TV kanāli arī jāsūdz tiesā, jo tur arī Tavā televizorā rāda reklāmas, kautgan Tu to neesi atļāvis :DD

A adresets Sss! 23.12.2009

loti ""cienijamais"" Sss!

pirms komente kadu rakstu, vispirms izlasi to kartigi un tad kaut ko murgo!

Ja tu, eezeli, vazajies pa pornografiska satura lapam, tas nenozime, ka ta rikojas visi citi!

Lasot tavus sviestainos komentarus liekas, ka esi kaut kads bezzzzzdarbnieks, kas to vien dara ka sez

pornografiskajas lapas un gaz savu iekaisuso zulti ara www.sudzibas.lv!

Ja tu macetu vismaz lasit, tad saprastu ka raksta autors nav neko abonejis!

paldies, par informaciju visai tautai ka caur googli var atrast seksa partneri, skiet, ka sen neesi dabuujis.laiks

tev atkal ieiet google pameklet sev kadu nogribeejusos.LOL

Raksta autoram iesaku griezties tiesa un neprasit te komentarus, jo tiesi pie sis temas salidusi porno

zvaigznes, kas ieraugot bildi pat tekstu neizlasa!

pacietibu un neatlaidibu!

Ar cienu Salavecis!

. ....kl 23.12.2009

Man gan nekas nelec... Kautkur control panel var uzstādīt un saspaidīt visādas fiškas, lai nekādi uznirstošie logi utt nerādītos.

N n 23.12.2009

man ar tas mundome lec [slēpt]@848c

V Valdis 23.12.2009

Spybot - Search & Destroy v.1.6.2.
Novelciet šo bezmaksas progu un nekadu herņu, staigā pa kādiem vien gribi saitiem.
Laurim tomēr iesaku uzlikt element. filtru. Es saviem darbiniekiem esmu uzlicis filtrus tādām vietām, kā draugi.lv un t.t.
Starp citu, tā proga parādīs no kura saita nāk "laime".

Vēlu visiem priec. Ziemassvētkus. Izturību un nenokart galvu.

a.c. Valdis

L Lauris 23.12.2009

Tas He (kas slēpj savu vārdu) salīdzinājums ar reklāmām televīzijā bija vietā, vienīgi tas būtu atbilstošāks, ja tās reklāmas Jums bez Jūsu ziņas pārslēgtu kanālus iepriekšējo aizverot, un tā 300 reizesdienā.
Es vienkārši zinu, ka tāda reklamēšanās ir nelikumīga, tāpēc arī meklēju līdzīgi cietušos