www.sudzibas.lv travian uzbāzīgās mājaslapas

travian - uzbāzīgās mājaslapas

Man ir problēma ar superuzbāzīgām mājaslapām, kas izlēc 300 reizes dienā, viņi slēpj savus rekvizītus, un operātori met nost klausuli, es šos krāpniekus sūdzēšu tiesā, bez tam viņi ne tikai neatbild uz viņu kontaktos nosūtītajiem lūgumiem, viņi šos lūgumus pārsūta citiem tādiem pašiem nelaimīgajiem kā es, es neesmu pasūtījis viņu pakalpojumus, ar kuriem viņi "laimīgajiem" lietotājiem par iespēju nolādēt mūziku telefonā plēš 3 Ls nedēļā pie telefona rēķina, mana problēma saistīta ar viņu mājaslapu izlēkšanu, pašlaik esmu atradis 5 cilvēkus kam ir līdzīga rakstura problēma, tāpēc, ja kādam šīs lapas krīt uz nerviem lūdzu rakstiet man [slēpt]@multiboss.com, esmu jurists un nopietni apsveru iespēju šādu pakalpojumu sniedzējus iesūdzēt tiesā

uzbāzīgās lapas:

Un vēl Lauri !!!

Ja arī Tev izdosies viņus aizvērt .lv domenā, viņi pēc stundas atvērsies, pieņ. domēnā .org, kur Latvijas jurisdikcija nedarbojas. Pēc tam mierīgi uzlauzīs Tava kantora kompjus un nobloķēs darbu. Tev tas ir vajadzīgs ?
Met mieru, jo naudu piedzīt no ofšora ir ļoti grūti, ja ne neiespējami. Padomā, cik maksā Tavs laiks ?, un iespējams, cik būs jāmaksā par dārgu aizsardzības progu instalēšanu.

Pateicos par atbalstu

L Lauris 23.12.2009

Liela daļa šo saitu gan neizskatās pēc ofšoriem, šo to jau noskaidroju tie mūsupašu uzņēmumi

Laurim!

Ja pieņ. es būtu viņu vietā un Tu mani iesūdzētu, atrastu neapmaksātu ppr par ~25 Ls un iesniegtu maksātnespeju. Protams, Tu iestātos kreditoru rindā(ja tiesas lēmums būtu labvēlīgs, tas pēc gadiem 2-iem)..., nu tālāk Tu saproti. Jā, viņiem būs izdevumi uz slēgšanu, citas Sia vaļā vēršanu un t.t., bet atkārtoju, izdevumi būs arī Tev. Nenovēlu.

a.c.

L Lauris 23.12.2009

:) izdevumi ir atkarīgi no tā, kāds ir uzrakstīts pieteikums, ja tā ir privāta apsūdzība tad izdevumi ir 0 Ls, bet man ja jāpārinstalē datori un dēļ tā jāzaudē daļa legālu programmu, tas ir vēl dārgāk, pie kam kādam beidzot šāda prasība ir jāceļ pirmajam

Un? Tu taisies tā darīt?
Manuprāt nav gudri, bet ja esi cīnītājs ... iespēju robežās - palīdzēšu !

p.s. īstenībā te ir jācīnās par likumiem, ko pieņem mūsu valsts (vai nepieņem) un sistēmu kā tādu, jo cīnoties ar visādiem sia mēs tik tērejam. IR JĀMAINA SISTĒMA.

L Lauris 23.12.2009

likumdošana mums ir vēl ciešama, tikai caurumi apzināti atstāti :), katrā ziņā kas attiecās uz spamu, tad šeit caurumu nav, jo tā likumdošana mums ir analoga skandināvijas valstīm, tikai vēl nav neviens iesācis ravēt to lauciņu.

A Andris 25.12.2009

Pilnīgi piekrītu, man arī mundome.lv travians datoru piesārņo, galvenais ka tās lapas nemaz tik vienkārši parasts programmētājs nemaz nevar dabūt nost, jo tās ir ieperinājušas kautkādu programmu, kas automātiski tās lapas izsauc pati, un tās antispam programmas šādiem vīrusiem nepalīdz

H hasans 27.12.2009

a kā tad lai tiek no tādiem vīrusiem vaļā? man arī viena lapa nonstopā lec ārā jau pusgadu

R ragnarok 05.01.2010

muhahaa, 1) saved kaartiibaa savus datorus (programmeetaajs sheit ir neprichom, atrodi vnk IT speciaalistu) 2) nodroshini, lai pats un darbinieki nelodaa pa porno saitiem

M Miks 07.01.2010

Nevar tikt no tās mājaslapu uzlēkšanas tik vienkārši vaļā pat IT speciālists, ja to izsaukšana ir paslēpusies aiz kādas programmas, izskatās ka šeit ir tieši tāds gadījums

N Natalja 13.01.2010

Sveiki! Šodien arī saskaros ar tādu problēmu - MUNDO. Saņēmu rēķinu no sava operatora un... brīnums + 10LS, aizgāju uz LMT, tur atklājas no mundo. Sāku zvanīt pēc noradītā tālruņa, sūtiju 3 izziņas (STOP, STOP MUNDO..) un nekādas reakcijas. Tiko uzrkastīju epastu uz [slēpt]@mundome.com, bet domāju neko sapratīgo nesagaīdīšu.
Gatava sniegt sūdzību PTAC Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Es nevēlos maksāt par pakalpojumiem, kurus neesmu pasūtījusi.

H Hugo Djego 13.01.2010

Natālija, varbūt, ka Tavi bērni pasūtija mūziku vai spēlītes? Tā dazreiz gadās...

N nahu 21.01.2010

šīs firmas irviskonkrētākie krāpnieki, un nav pie tā vainīgi nebērni nedz arī kāds cits, piemēram, ja arī jums šo pakalpojumu pasūtīja bērni neapzināti, arī tad var šos blēžus sūdzēt tiesā, jo pakalpojumā, jatas pasūtīts, ir iespējams novilkt arī pornogrāfiska rakstura saturu, un tādā gadījumā šī firma veic kriminālpārkāpumu, jo viņu noteikumos (ja tos par tādiem var nosaukt) nav nekas minēts par pilngadību.

I inese 22.02.2010

Ludzu kads palidziet kā var ateikties no taaa www.lv.mundome.com ka papildinu savu zelta zivtinu taaa vuins man novelk krediiitu kaut kaaadas glupibas.Ludzu pasakiet kaaa novina ateiktiesa.

I inese 22.02.2010

Sveiki lūdz pasakiet kā lai tiek valā no uzbazigo www.lv.mundome.com kaaa lai no viņa atsakās.Savādāk ka papildinu sev kredītu ta uzreiz man atnāk sms un novelk tas vairs nav ciešams.būšu ļoti pateicīga.

J jezups 24.03.2010

jaa

L laurisk 29.06.2011

Es atbalstu to krāpniecisko reklāmdevēju priekšā ņemšanu :)