M MINCE 17.02.2010

nevar ielikt cietumā. vienīgais ar tiesas lēmumu var bloķēt kontus visās kredītiestādēs - atļaus no ienākumiem izņemt tikai 180 lvl., pārējais aizies kreditoriem.Tāpat arī Zvērināts tiesu izpildītājs regulāri čekos, kur cilvēks strādā- lai tikai varētu iekasēt parādu.

P pufa 17.02.2010

cietumā bāž tikai par kriminālnodarījumiem un tikai tiesa. lindorfam nav tādas pilnvaras- atņemt brīvību.

W www 18.02.2010

ja jus uzskatat, ka lindorf riciba nav juridiski pareiza un adekvata...rakstiet iesniegumu PTAC ar lugumu izskatit lietu...
man ari atsutija "tipa" paradu, bet pateicoties PTAC MAN NEKAS NEBIJA JAMAKSA!!!

M Martins 14.03.2010

Lindorf, Creditreform un citas tamlīdzīgas kompānijas, kas izsūta mistiskas brīdinājuma vēstules, nav jāņem vērā. Šīs kompānijas ļaunprātīgi izmanto cilvēku nezināšanu. Saskaņā ar LR spēkā esošiem likumiem parādus var piedzīt tikai un vienīgi tiesu izpildītāji uz tiesas izdota izpildu raksta pamata, kā arī šo kompāniju paziņojumi par to, ka jāapmaksā ir viņu izdevumi patiesībā ir visprastākā krāpšana. Lai nebojātu nervu sistēmu iesaku vēstules no šīm un citām kompānijām mest ārā nelasot!!!:)))

L Likumsargs 13.09.2010

CIK REIZES IR JĀSAKA, KA ŠĪS FIRMAS KĀ LINDORFF, CREDITREFORM UN CITAS IR JĀIGNORĒ!!!
Protams, no sākuma noskaidrojiet kam, cik esat parādā. Ja arī esat parādā kādam, tad atmaksu jāveic tikai kreditora kontā!
Ja gadījies aizkavēties ar maksājumiem, tad jūsu pienākums ir atmaksāt pamatsummu, procentus un kavējuma naudu!

Lindorff draudēs ar tiesu darbiem un tā tālāk, neņemiet galvā! Neviena šāda tipa firma nesūdz tiesā kredītņēmējus par mazām summām, jo viņiem tas nav izdevīgi!

Turklāt iesaku pastudēt likumdošanu:
Lūk neliels ieskats:

Pēc Civillikuma vai jebkura cita normatīva akta kreditņēmēja pienākumos neietilpst atmaksāt piedziņas izdevumus.
Civillikuma 2307.pants nosaka, ka piedziņas izdevumi jāsedz pilnvarotājam.
Civillikuma 18.nodaļas 1.apakšnodaļā par pilnvarojuma līgumiem, 2304.pants nosaka, ka pilnvarnieks nedrīkst gūt peļņu no lietas sev pašam.
Pieprasot no kredītņēmēja, kā trešās personas kaut kāda veida samaksu par parādpiedzinēja pakalpojumiem, kurus piedzinējs sniedz aizdevējam, ir uzskatāms kā mēģinājums gūt papildus peļņu no pilnvarojumā dotā uzdevuma izpildes, kas kā jau pieminēju ir pretrunā ar Civillikuma normām, līdz ar to prettiesisks.

Un nekādā gadījumā neskaitiet naudu uz šīs firmas kontu, tikai un vienīgi uz aizdevēja kontu!

Manā praksē bija gadījums, kad kredītņēmējs pārskaitīja naudu, bet parādpiedzinējs to paturēja sev kā piedziņas izdevumus un kreditoram neko nepārskaitīja!

Ja parāds nav cedēts, tad jums ir likumīgas tiesības ar šādām firmām "neiesieties"!

Un vēl:
Mūsu valstī ar inkaso darbībām drīkst nodarboties:
- Valsts ieņēmumu dienests;
- Zvērināti tiesu izpildītāji pēc tiesas lēmuma!
Viss, vairāk nevienam nav tiesības pieprasīt no jums kaut kādas samaksas!

Z zeks 08.05.2011

Vajag sadarboties ar maksātnespējas aģentūru.