tosteris.com - afērisms

šodien jauna, lapa vakarējās lapas cashos.lv vietā, sazaga no cilvēkiem par reklāmu skatīšanos naudu un nu jau zem cita nosaukuma- iesaku neuzķeraties uz šitā āķa, kā jau to dsaudzi iepriekš bija izdarījuši!

T tosteris.com 30.11.2009

Informēju tos cilvēkus, kuri šodien cashos.lv lapas vietā ieraudzīja tosteris.com paziņojumu par neapmaksātu hostingu - cilvēks, kas uzturēja šo projektu pārstāja maksāt par hostingu, kā arī atsaukties uz jebkāda veida sakariem (e-pasts, mobīlais tālrunis), tāpēc arī hostingu nācās slēgt. Tiem, kuriem liekas, ka ir apkrāpti - ieteiktu atrast cashos.lv īpašnieku un pajautāt viņam, kur ir nauda - nevis nomelnot tosteris.com, kurš šoreiz arī ir nav saņēmis samaksu par sniegtajiem pakalpojumiem.

Ar cieņu,
tosteris.com administrācija

I Ints 30.11.2009

Viņi man uz e-pastu atbildē uzrakstīju, ka nemaksāju par hostigu.Kad reģistrējos, tad tur nebija nekas rakstīts par tādu lietu.KRāPNIEKI!!!

T tosteris.com 30.11.2009

Hostinga pieteicējs R.Surkovs (kas ir arī persona, kura ir iegādājusies un uzturēja cashos.lv, paid.lv, kliks.lv, kliko.lv, izmaksa.lv projektus), piesakoties hostingam nenorādīja pilnībā korektu savu korespondeces adresi un uz vairākkārtējiem pieprasījumiem diezgan negribīgi kontaktējās ar tosteris.com administrāciju, kā arī veica tikai vienu maksājumu pēc tam uz vairāk kā mēnesi pazūdot vispār un neatbildot ne uz kāda veida kontaktiem. Tā kā līgumā ir noteikts, ka hostinga pakalpojumu neapmaksāšanas gadījumā hostings tiek slēgts, mūsu speciālisti to arī paveica.

Tāpēc - atkārtoti rakstu - pretenziju gadījumā - griezities pie projektu cashos.lv (paid.lv, kliks.lv, kliko.lv, izmaksa.lv) uzturētājiem, nevis nomelnojiet tosteris.com, kas ir pakalpojumu sniedzējs.

S Sivija 30.11.2009

Tad jau šis tosteris.com šodien rādas visiem cashos.lv reģistrētajiem lietotājiem.KRAPNIEKI!!!
Iesaku cilvēkiem nereģistreties šadas lapās.naudina.lv
naudina.eu
naudina.lt
cashos.lv
izmaksa.lv
kliko.lv
Šie visi ir cilvēku krāpēji.Kad summa tuvosies, lai varētu saņemt naudu, tad šajās lapās vienmēr kaut kas atgadās.
KRāPNIEKI!!!

L lb 01.12.2009

Jāsaka savādi gan, ja tosteris.com nav nekāda sakars ar afēristiem no cashos.lv, tad kāpēc tieši reģistrētie lietotāji ielogojas cashos.lv. - tosteris.com???

A aldons 02.05.2010

Jā šie projekti ir pilnīgais murgs, neesiet duraki tāds kā es, nereģistrējieties money.thelech.org ; LatBux ; EuroBux ; leaderBux ; latmoney ; abibux ; Cascos ; santimz ; enauda ; naudina ... un vispār kas ir saistīts ar pelnīšanu reklāmās. Kamēr es pirku refus tikmēr man maksāja nopelnītos Ls bet kad sāku tikai pelnīt Ls, tā un beidzās visa naudas saņemšana. Tagad viņi negrib pat runāt ar mani ne pa skype ne pa e-pastu. Sāk atrunāties ar visādām atmaskām - projekts tika pārdots citam saimniekam, mazliet jāpagaida ... . Karoče, krīzes laikā tā čakarēt cilvēku smadzenes var tikai ne cilvēki bet cūkas (pateiktu es vēl daudz labus krievu vārdus bet neieliks komentāros manu tekstu) Esiet saprātīgi, labāk lasīt tukšas pudeles nekā pie tiem pida..siem, būt projektā !!!

A Aleksandrs 05.10.2011

R.SURKOVS Kopa ar A. Hrapunoviča panem naudu par automasinas kuri apsolija atvest no Vācija. Vini ir aferisti.