Reitings Veselība / Medicīna

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils Reģionālā Slimnīca
StockholmDiet
11%
Bikram Yoga
Daina Palma "Dziedinošās masāžas"
13%
Jantarnij Bereg sanatorija
Ogres invalīdu biedrība
Megazi
Willow Med

Latvijas Samariešu Apvienība - Мошенничество, нанесение ущерба здоровью людей, воровство...

Мошенничество, нанесение ущерба здоровью людей, воровство... ... Разрешите обратить ваше внимание на только что открытый центр социальной реабилитации "samariesu apvieniba", который находится в риге на улице католю22, в который вложили 4,5млрд. €.. , красивое, отреставрированное здание... А вот работа в нём ведется со многими нарушениями санитарных норм: : 1) . Продукты питания принимаются с просроченной датой (машинами подвозят прямо к дверям кухни!) ... Это называется "пожертвование "со стороны супер - маркетов... И шеф - повар принимает такие...

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Apšaubāma profesionalitāte

Apšaubāma profesionalitāte Vieta kur jūs varat iziet apšaubāmu autovadītāja Veselības pārbaudi. Vieta kur darbinieki darba laikā skatās filmas un jūs stāviet rīndā. Vieta kur acu speciālists vienlaicīgi apgalvo, ka jums ir slikta redze, bet esat atbilstošs vadītāja kategorijai bez korekcijas. Vieta kur apgalvo, ka nelietojiet zāles skaitīt nemākot. Ar vienu vārdu sakot kuru profesionalitāte visticamāk ir apšaubāma. Visticamāk tāpec jau arī tur sēž. Ieteikums visiem neejiet tur.

E. Gulbja laboratorija - Attieksme

Attieksme Kārtējais kauns Latvijai. 1.10.2021 pierakstījos lidostas gulbi 16.30. Uz antigēn lidošanai. Iekša tiku 16.55 Dāmīte kas taisīja testu neko nepaskaidrojot iegrūda urķi degunā līdz smadzenēm stundu galva un deguns sāpēja. Un vēl uzbļāva nepatīk ej citur. Nopietni? Kauna vispār nav.

Ātrā medicīnas palīdzība - Servis, kaut kāds murgs

Ar ātro palīdzību aizved uz Jelgavas slimnīcu ar akūtām nieres akmens sāpēm, mēģina taisīt analīzes, bet kārtīgi, korekti nesanāk, vajagot braukt uz paula Stradiņa slimnīcu, bet transporta nav, tā slims cilvēks ar lielām sāpēm nonīkst slimnīcā bez rezultātiem, vienīgi paliekot bez 21 eiro un vēlā stundā kuļās caur rīgu uz iecavu. Jautājums-kādēļ uzreiz no Iecavas neved uz rīgu, bet nodarbojās ar slima cilvēka spīdzināšanu.

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss, centrālā laboratorija Šarlotes iela mana sievai apnika staigāt pie jums tā ka bērns katru nedēļu nodot testu un sieva jau mēnesi prasa lai nomaina numuru telefona un viņiem vienalga nemaina, ja viņi atkal neapmainīs no pirmdienas tad lamāšos ar jums visiem.

Bior - Slikts serviss

30.09. Tika veikts covid-19 analīžu tests, laboratorijas ārste apgalvoja, ka rezultāti atnāks uz e-pasta adresi 4 stundu laikā. Līdz šodienas plkst.17.00 rezultāti tā arī nav atnākuši. Šodien 01.10. Tika zvanīts uz administrāciju, apgalvojot, ka ar mani sazināsies. Ir jau pagājušās 24 stundas, un piezvanot uz administrācijas tālruni darbiniece apgalvo, ka rezultāti ir pazuduši, tos meklē, bet nevar atrast, kad būs zināma kāda informācija, tad ar mani sazināsies. Nevienam neiesaku iet nodot...

E. Gulbja laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Сегодня 1 ого октября прихожу в лабораторию, после перенесенного заболевания короновирусом, решил сдать анализы, ведь болезнь коварная, усталость, тяжесть в голове, не могу сосредоточиться, пришёл на автопилоте. Захожу в 15: 30 к лаборанту, говорю, подскажите, как правильно сдавать анализы. Вместо того чтобы объяснить, мне начали кивать на дверь, и говорить там все написано. Я говорю, я не помню когда сдавал анализы, плохое самочувствие после болезни. Для вас все написано, пришлось устраивать...

E. Gulbja laboratorija - Neļauj pašam veikt covid testu

Neļauj pašam veikt covid testu Mana sūdzība aptver veidu, kā tiek veikti Covid testi stipri jutīgiem cilvēkiem. Pirms lidošanas atpakaļ uz Uk, man bija jāveic Covid tests no kura man ir stipri bail. Visur pasaulē Covid testus var veikt pats ar personu, kas parāda, kā to darīt. Man tika pateikts, ka Eiropa tādas lietas netiek atzītas, ar ko pretī pateicu-mans draugs tikko Vācija varēja izvēlēties to darīt pats. Man tik atbildēja-nu tad brauciet uz Vāciju. Mīļie cilvēki, vai tad nu tiešām ir tik grūti pacientam pašam ļaut to testu veikt? ! Man ir bijušas bērnības traumas, kā dēļ esmu tik nervoza šajā gadījumā.

MFD Veselības centrs - Slikts serviss

Veselības apsvērumu dēļ un ģimenes ārsta nosūtījuma dēļ es pierakstījos uz analīzēm, lai veiktu Covid testu. Laboratorija ir apņēmusies 24 stundu laikā sniegt analīzes rezultātus. Pēc 26 stundām laboratorijas administrācija pa tālruni ilgi meklēja manus datus sistēmā un atbildēja, ka mana analīze vēl nav apstrādāta. Kā ir pieļaujams šādas organizācijas darbs un visu normu pārkāpumi?

City park - Bezkauņas

Bezkauņas Bērnu Slimnīcas autostāvvietu Juglas 20,Rīga apsaimnieko city park bezkauņas. Bērnu slimnīcā ierodas cilvēki no visas Latvijas. Apmaksa par autostāvvietu jāveic kautkur internetā. Nav uzstādīts autostāvvietu samaksas automāts. Bērnu slimnīcā ir Valsts stratēģiski svarīgs objekts. Nav iebildumu samaksāt,bet uzstādīt autostāvvietas apmaksas automātu.

Dr. Rasma Mieze - Briesmīga attieksme

Maksas pieraksts uz sonogrāfiju bērnam pēc liesas 2. P. K. Plīsuma. Ierodoties daktere pavēlošā formā liek uzrādīt covid sertifikātu. Iepriekš, pirms pāris dienām bijām gan pie pediatra, gan pie dermatologa nekur to nelika uzrādīt. Paskaidroju dakterei situāciju un kā nav šāds sertifikāts. Neko, es nevarot atrasties tad telpā kopā ar bērnu-samierinos. Tad pavēlošā tonī prasa nosūtījumu. Protams pēc neadekvātā toņa es "uzvelkos" un sāku, ja maksas pakalpojumiem nevajag nosūtījumu, bet iedošu, jo...

Mauriņa vēnu centrs, Ints Brunenieks - Pilnīgi neadekvāts medicīnas nozares darbonis

Esmu ļoti pārsteigta, ar kādām medicīnas izglītībām un zināšanām tagad medicīnu pārstāv ārsri, psihologi, psihiatri utt. Tā man bija saskarsme ar Intu Brunenieku. Pilnīgi neadekvāts. Neprot pat informāciju nolasīt, kur vēl to analizēt. Tad vēl cenšās uzstādīt kaut kādas diagnozes. Cilvēka panākumi, tam ir zvaigžņu slimība. Mērķtiecība- stulbums. Šim cilvēkam, kā minimums ir jāiegūst vēl 5 gadu medicīnas izglītība, ja ne visus desmit vēl jāmācās. Un uz tādu vēl tērēt naudu- konsultācijās? Tad labāk to noziedojiet dzīvnieku patversmēs. Vīlusies paciente.

E. Gulbja laboratorija - Atsaka veikt testu uz vietas, mazpilsētā, sūtot 90 km tālu

Atsaka veikt testu uz vietas, mazpilsētā, sūtot 90 km tālu Gulbja Laboratorija Aknīstē neveic kovid testu pat mazākajiem, puņķu sezonā 2x jau mērojām ceļu 90 km (ar bērnu, kuram ir iesnas, tātad novājināta imunitāte, uz Jēkabpilī, kur testu veic simtiem cilvēku, tātad iespēja kovidu tiešām dabūt) kā var neveikt testu, ja tas ir iespējams? Noteikt stundas un vietu, jau sen varēja to izdarīt) ar katru puņķi tagad brauksim uz Jēkabpilī?

E. Gulbja laboratorija - Serviss sliktāk nevar būt

Serviss sliktāk nevar būt Lila Rinda, pec numurem neicauc, es sedeju Rinda pusotru stundu tukšaduša un pectam viņi teica sistema nestrada un visi aizgaja dzert kafiju blakus kafeinica. Un tas nau pirnais gadijum. Ужасный сервис, большие очереди, но это пол беды номерки выскакивают хаотично после 61 сразу 63, на мой вопрос как так - ждите, и после полутора часа ожидания сообщают система зависла берут кошельки и идут пить кофе.

E. Gulbja laboratorija - Ļoti slikta attieksme

Ļoti slikta attieksme Cenšoties sazvanīt Gulbja laboratoriju, jāgaida vairāk kā 35minutes un tad vēl nepareizu informāciju sniedz. Otrā dienā zvanot jau stundu jāgaida. Bezkontakta covid testa ierīču operatori vispār bez kauna. Met nost klausuli sarunas laikā. Tiešām to neviens nekontrolē? Ja bērnam jātaisa tests, lai varētu iet uz skolu, tad tik nervus var sabeigt.

MFD Veselības centrs Dziedniecība - Slikts serviss

Slikts serviss Nosēdēju stundu Rindā, lai nodotu asins analīzes, bet 11: 50 man pasaka ka nokavēju, jo kurjers jau aizbrauca. Es pirms iešanas kabinetā redzēju vīrieti, kurš izgāja ar analīzēm. 4 Dāmas sēž kabinetā un nodarbojas ar neko. Viņu aizbildinājums, ka kurjers šodien steidzas. Vot kā tā var. Ko dod tās 5 min. Ja negrib strādāt, tad lai nestrādā, nevis čakarē cilvēkus. Maximā daudz vakances, man kauns par tādu apkalpošanu Latvijā un es par to maksāju naidu.

Gastro - Krāpnieki

Pieteikties konsultācijai-un tā notiek attālināti-par ko būtu jāmaksā-ka realitātē iegalējot ir lielāka jēga. Rodās jautājums-vai tā ir vai nav krāpniecība! Pakalpojums (konsultācija) bez jēgas. (diemžēl sajutos kā ar viltu apkrāpts) . Lai mans maksājums par "konsultāciju" tiek uzskatīts par "labprātīgu" ziedojumu.

Neirologs Svetlana Kaļeņčuka - Uzstāda diagnozi ar savu rentgena redzi

Nekam nederīga ārste. Diagnozi uzstāda ar savu rentgena redzi. Pat nenosūta tālāk uz citiem izmeklējumiem, lai apstiprinātu savu stulbo viedokli. Manai sievai pateica, ka viņai spondiloze un nekādi citi izmeklējumi nav vajadzīgi. Izrakstīja zāles (iftīgas narkotikas) . Mēs nenoticējām un aizgājām pie citiem ārstiem un beigu beigās izrādījās, ka ir bijis insults. Tādai ārstei jāatņem ārsta licence 😠

Rēzeknes poliklīnika - Drausmīgs serviss un attieksme

Drausmīgs serviss un attieksme Katrs poliklīnikas apmeklējums ir izaicinājums garīgajai veselībai. Bet šoreiz stāsts cits. Obligātā Veselības pārbaude uzsākot darbu izvērtās par "kvestu" nedēļas garumā. Un pieminēšu, ka tas ir maksas pakalpojums. 1) pirms ārsta kabinetā izsniedz apgaitas lapu, kurā sarakstīti speciālisti, kas jāapmeklē un pieminēti konkrēti kabineti, kuros to var izdarīt. 2) reģistratūrā samaksā par pakalpojumu (katra speciālista - atsevišķi) , tur uzsvērti piesaka: "komisijas iet bez pieraksta, Rinda...

E. Gulbja laboratorija - Krāpšana

Krāpšana Vēlējos veikt antivielu testu, kas maksā ap 7eur, aizbraucu uz laboratoriju ogrē, uz vietas mani pierunāja veikt kaut kādu padziļināto testu pa 22eur. Protams rezultātu tā arī neesmu saņēmis, jau kā mēnesi. Uz epastiem neviens neatbild. Iesaku izvairīties no šī krāpnieku kantora.