www.sudzibas.lv Imants Zaikovskis Neizpildīs solījums, krāpšana

Imants Zaikovskis - Neizpildīs solījums, krāpšana

Imants Zaikovskis – krāpnieks,nekompetents un pašpasludināts"hipnoterapeits".
Es vēlos pievērst jūsu uzmanību apkaunojošai pieredzei, ko esmu piedzīvojis, mēģinot saņemt palīdzību no tā sauktā hipnoterapeita Imanta Zaikovska. Es ieraudzīju viņa reklāmu Youtube, kur viņš stāstīja, ka var palīdzēt ar problēmām. Man patika ideja, un es domāju, ka varētu būt kaut kas noderīgs man.
Viņš solīja, ka, ja es nesaņemšu nekādus rezultātus, viņš man atdos naudu atpakaļ. Izklausījās lieliski, bet beigās tas izrādījās tikai tukšs solījums. Tas bija izdomāts triks, lai piesaistītu klientu. Imants Zaikovskis, šis hipnozes "guru" piedāvāja pakalpojumus pēc paša izstrādātas metodes. Kā hipnotizētājs viņš bija diezgan nespējīgs sniegt man jebkādu palīdzību, mana problēma netika atrisināta. Es biju neapmierināts ar rezultātu un centos sazināties ar Imantu Zaikovski par samaksātās naudas atgriešanu vai kādiem citiem abām pusēm pieņemamiem risinājumiem, bet Imants Zaikovskis rīkojās kā īstens uzmetējs. Tas viss bija tikai mānīšana, un, ja es centos sazināties ar viņu, viņš vienkārši izlikās, ka es neeksistēju. Es nesaņēmu pilnīgi nekādu atbildi. Viņš uzvedās kā tāds, kas nepievērš uzmanību un neuzņemas atbildību par savu bezjēdzīgo darbību. Tas rada iespaidu, ka viņš ir cilvēks, kura pamata intereses ir nopelnīt naudu jebkādiem līdzekļiem. Tāda attieksme ir nepieņemama no kāda, kas cenšas būt speciālists un palīdzēt cilvēkiem.
Es ieteiktu ikvienam, kurš domā par hipnozes palīdzību, izvairīties no Imanta Zaikovska un meklēt īstus profesionāļus, kuriem ir svarīgi norunātie nosacījumi. Manas sūdzības ir ne tikai par personisko neapmierinātību par iespaidīgiem zaudējumiem, bet arī par vēlmi novērst citus no kļūdainiem lēmumiem attiecībā uz šo "karmas latvieti".

Papildināts gumijkāja 28.12.2023

I. Zaikovskis T: 371 26522763