Centrālā laboratorija - Darbinieka mīnuss

Ieejot procedūras kabinetā (nodot asinis) darbiniece nesasveicinās. Asinis ņem nevis no rokas locītavas, bet tik pat kā no elkoņa… pirmā ļoti sāpīga procedūra, ņemot vērā, ka asinis nododu bieži. Darbinieces latviešu valodas prasmes ir pilnīga nulle - nemāk palūgt atslābināt roku/kulaku un skaidrot, kur gaidīt analīžu rezultātus.
Cerība, ka šādi nav lielāka daļa darbinieku, pastāv.

29.11.2023

V Viņa. 30.11.2023

Nezinu kurā laboratorijā tieši jūs bijāt, taču pieredze man tāda pati. Darbiniece knapi runāja latviski, visu notraipīja ar manām asinīm, kabinetā durvis nebija aizvērtas un to redzēja arī tie, kuri gaidīja rindā. Beigu beigās viņa vainoja to, ka man silktas vēnas. Asins analīzes nododu katru mēnesi un par vēnām neviens nav sūdzējies.

L Līga Paņina 01.12.2023

Labdien!

SIA “ Centrālās Laboratorijas” vārdā ļoti atvainojamies par sagādātajiem nepatīkamajiem pārdzīvojumiem.

Vai būtu iespēja ar Jums telefoniski izrunāt detaļas?

Lūdzam atbildi sūtīt uz:

[slēpt]@laboratorija.lv