Reitings Televīzija / Radio

Viaplay
27%
Latvijas Televīzija
Radio Skonto

AtrisinātaBaltcom - Легко подключиться - сложно отключиться.

Легко подключиться - сложно отключиться. Подключиться легко. А когда захотел отключиться, выяснилось, что надо ехать к ним в офис специально... Ладно, вспомнил про их вечные предупреждения "про оплатите или отключим". А вот нет. 3 месяца не отключали. Прислали уведомление о кредитреформе. Звоню им. "Т.е. вы прерываете договор и отключаете меня и мне надо олптить счёт кредитреформу?". Не тут то было. Отключать меня они не хотят, даже если я не плачу... Ну хоть выяснилось при ругани, что можно и письмом заявление отправить...

AtrisinātaBaltcom - Ложили они

Ложили они 2-ой день не показывает тв. Номер платный! И сидиш с*ка на телефоне и действий никаких! Операторы айзнемты в корень в 1час ночи! Какой раз встречаюсь с этой конторой. Просто считаю что ох***шие твари! Контора обосрись! Всем не советую!

Lattelekom TV - tv visu laiku raustās

Ir Lattelekom interaktīvā TV un jau apnicis skatīties saraustīto bildi un nedzirdēt pat veselas teikuma daļas. Mana rajonā nepiedāvā optisko internetu, tāpēc raustoties. To, protams, meistars pateica tikai tad, kad viss jau bija savilkts un pieslēgts. 177 sazvanīt nevar, liek rakstīt uz e-pastu. Kad uzrakstu, atnāk formāla atbilde, kuru izskatās, ka ir sūtījis dators. Par ko es galu galā maksāju? Ja nevar nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu, tad ir jābrīdina iepriekš, ka nebūs kvalitatīva tā TV, jo nav optiskais.

Ruslans Kulabuhovs ienīst latviešus - Ruslans Kulabuhovs ienīst latviešus

Labdien. Lasu to, ka Ruslans Kulabuhovs ir Topradio direktors. Taču gribu pastāstīt par viņa sastrādātajām nelietībām pirms vairākiem gadiem Tas viss risinājās aptuveni pirms 18 gadiem, kad Ruslans Kulabuvhovs nodarbojās ar vienas latviešu ģimenes terorizēšanu Lāču ielā 1. Ruslans Kulabuhovs tās latviešu ģimenes dzīvoklim sita ārā logus, arī bojāja durvju slēdzenes, arī ļaunprātīgi grieza telefona vadus un arī terozēja to latviešu sievieti un viņas dēlu. Cik saprotu, ka toreiz Ruslans no...

Radio Skonto - neprofesionāls darbs

neprofesionāls darbs Cien.Valdi ! Kā gan ēterā , komentējot žurnalā "Kas jauns" ievietoto rubriku par puisi, kas apceļo valstis , lai novērtētu meiteņu atsaucību , šo puisi nosaucat par smirdīgu ! Vai tad esat blakus pabijis ? Arī tas nedod tiesības tik neētiski izteikties par cilveku publiskā vidē. Man brīziem ir kauns klausīties , kā Valdis Melderis izsakās ēterā . Lūdzu tomēr sekot līdzi savam runas veidam!

Viasat - rekini

rekini Sveiki!Esmu kartejais viasat upuris,varetu teikt savas mulkibas pec.Viasat man jau ir nepilnus 6 menesus,problemas ar viniem ir katru menesi,rekini vislaik ir lieli un paskaidrot kapec ta ir ari neviens nemak,tik runa aplinkus. Tagad gribu tikt vala no viniem,bet negribu maksat liguma sodu,tapec iedomajos, ja nesamaksatu rekinu vini noteikti iedodu mani credit reformai, gribeju pajautat vai tad man butu jamaksa tikai par rekinu credit reformai vai ari viasats butu vel pielicis klat summu par...

Privātpersona - skanas kvalitate

Kas par losi sez pie skanas pults,skana brizam par skalu un tad atkal par klusu!!!!

AtrisinātaBaltcom - Nekvalitatīvs pakalpojums

Nekvalitatīvs pakalpojums Kopš Ogrē visus mazos tv operatorus pārņēma Baltcom, nevienu dienu nav bijusi iespēja paskatīties normāli televizoru-vai nu vispār pazūd signāls uz pāris stundām, vai palaiž bildi ar "Sniedziņu" un tā tas turpinās jau nedēļām! Nevienam neiesaku šo operatoru!

Viasat - nepilda reklāmās apsolīto

nepilda reklāmās apsolīto Viasats nepilda reklāmās solīto - Sport baltic nerāda Dinamo izbraukuma spēles.

TVNET- TAUTAS BALSS - ЖУРНАЛИСТЫ

Лживые журналисты раскручивают свою передачку на непроверенной информации , такие они "правильные", всё за честность и справедливость, только к сожалению, репортажи свои раскручивают по звонку недовольного человека ,вместо того, чтоб выяснить и разобраться в ситуации , проверить обе стороны, так ведь нет, тут же надо поработать, легче раздуть ситуацию ,выставив на всеобщее обозрение свою правду, а не ту ,которая в реальности, зная правду как создаются сюжеты- нет смысла в просмотре новостей, т .к правду не расскажут, а из мухи сделают слона ,т. к надо громкой речью привлеч телезрителей .

Viasat - Maldināšana

Maldināšana Tas jau pārkāpj jebkādas robežas. VIASAT pārstāvji staigā pa privātmājām un stāst, ka no 1. augusta Lattelecom paaugstina maksu visiem mājas komplektiem par 7 Ls. Ir pienācis jau 4. augusts, bet rēķina summa kaut kā nemainās. Tas jau manuprāt iet pāri visām cilvēcīgajām saprāta robežām, nu kas būs tālāk, paziņos, ka Lattelecom bankrotēs pēc mēneša.

MITS - TV kvalitāte

Jau vesēlu nedēļu (no 23.07.2012.g.) vairakos TV kanalos attēls sasalst vai paradas uzraksts : "Pakalpojums pārtraukts vai kodēts". Tehniskā daļā atbild, ka zin problemu : ir vainīga aparatūra un meistari problemu risina. Bet viss atkārtojas katru vakaru. Nav saprotams kāpēč man jāmaksa par nekvalitātīvu pakalpojumu. Uzskatu SIA MITS jāvpārrēķina maksu par savu nekvalitātīvu pakalpojumu, jo pat ziņas nav iespējams paskatīties.

Viasat - Informācijas trūkums

Informācijas trūkums Gribēju pateikt pirms Jūs piesakāties akcijai Viasat - internets + TV, ka lai dabūtu jaunu klientu, Viasat darbinieki gatavi darīt visu iespējamo - stāstīt gari un plaši par Viasat priekšrocībām, atvest ar kurjeru, piedāvāt izmēģināt šo pakalpojumu 14 dienu laikā, bet pašu galveno nepasaka - ka ja Jums neiet internets, vai nepatīk TV, Jums pašiem jāatved diezgan lielu paku uz Rīgu, Kalna ielā 4. Par to tiek aizmirsts pabrīdināt!

Lattelekom - optika+tv - Attieksme pret lojāliem klientiem

Pus otru gadu nekavēju nevienu maksājumu. Par to Lattelekom man pasaka paldies atsūtot vēstuli, ka paaugstina manu mēneša maksājumu par 25 (divdesmit pieciem)% Aizbildinās ar pieaugušajām izmaksām līnijas uzturēšanai... saprotu, ka var palielināt maksu par maksimāli 5%, bet ne jau ceturto daļu uzmet pa virsu!! Pakalpojumi jau paši kā tādi ir labi, ja neskaita drausmīgi lēno dekoderi, bet nu tāda attieksme pret lojāliem klientiem... Esmu vīlies Lattelekomā līdz kaulam

TVT - tvt

почему 3 день непоказывает рен тв

AtrisinātaBalticom - Kanāli

Kanāli Neiesaku nevienam normāli domājošajam cilvēkam abonēt balticom televīzijas pakalpojumus. Tāda sajūta, ka būtu nonācis Krievijā, nepārspīlējot 90%- 95% no visiem kanāliem ir tieši krievu. Neiesaku nevienam viņu piedāvātos pakalpojumus, jo, kad tika zvanīts uz viņu biroju nekādas atbildes tā arī netika saņemtas.

Armands un Igita Rēķi - Uzmanieties no ģimenes: RĒĶI

Uzmanieties no šīs ģimenes, it sevišķi no plātīzera un liekuļa:Armands Rēķis.

TV3 - TV3 pārraides

TV3 pārraides Piektdienas vakarā, kad gribas noskatīties kādu labu filmu sāk rādīt kaut kādu "Greizo spoguli", kas sabojā bezmaz vai visu vakaru. 5dienas vakari TV3 palikuši pilnīgi nebaudāmi. Rāda kautkādus krievu jokus, kas tāpat vairumam latviešu, it īpaši jauniešu neinteresē , tādām pārraidēm taču piemērotāk ir domāts vai nu TV3+ , vai TV5, nu nē jau TV3. Laikam pie vadības nav latviešu mēlē runājošie.

AtrisinātaLivas - Nekvalitatīva televīzija

Nekvalitatīva televīzija Labdien! Cilvēki! neatkārtojiet manu kļūdu- neabonējiet Livas televīziju- pirms noslēgt līgumu uz 2 gadiem paņēmu izmēģināt- visu rādīja ļoti burvīgi... noslēdzu līgumu uz 2 gadiem un rezultātā nekvalitatīva bilde un skaņa- atteikties cilvēcīgi nav iespējam, jo jāmaksā sods par visiem 2 gadiem. Meistars atbrauc (kad nu var) "salabo" un pēc nedēļas vecā kaite klāt. Rāda tā ka nevar pat uztvert pārraidītā teksta jēgu, par bildi nemaz nerunājot!

Viasat - krāpnieki

krāpnieki Te nu atkal viasat krutā akcija. Sarunā pa telefonu vienu summu, bet līgumā iedrukā citu, - redz kāds lohs, - pats neatceries par kādu summu sarunājām ! Neko nav mācījušies! Būs vēl kāds sods šiem jāpagādā! Ļaudis rakstiet, lai var apkopot informāciju! viasat pr - shut up